Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie i Uroda  /  Wewnętrzne przyczyny trądziku skóry

Wewnętrzne przyczyny trądziku skóry

Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

Wewnętrzne przyczyny trądziku skóry Powoduje, że wszelkie choroby lub po prostu powoduje, że o wszystko, co mamy i co jest związane z naszego ciała, trądzik może być spowodowane przez czynniki wewnętrzne lub zewnętrzne. Oto prawdopodobne, aby nacisk na wewnętrzne przyczyny trądziku skóry.

Wewnętrzne przyczyny trądziku skóry

Wewnętrzne przyczyny trądziku skóry może być naprawdę szkodliwe i średnie - po prostu nie wiem, skąd pochodzą!

Jeśli zewnętrzne przyczyny trądziku są przewidywalne, w pewnym stopniu, wewnętrzne przyczyny trądziku skóry można naprawdę pojawiają się zielone pole - to może wydawać się, że przestrzegać wszystkich zasad higieny, masz prysznic regularnie i po treningu sportowego, są całkiem świadomi treści kosmetycznych, który używać i nie należy używać zbyt wielu różnych peelingi, ale w każdym razie trądzik plamy pojawiają się ponownie.

Wewnętrzne przyczyny trądziku skóry mogą być podsumowywane w następujący sposób:

  • Hormonów. Hormonów związanych z trądzikiem są zwane androgeny. Pierwotnie są hormony mężczyzn, ale wszystkie kobiety mają je do pewnego stopnia. A w szczególności jesteś może mieć wysoki poziom androgenów, jeśli jesteś w twoim wieku dojrzewania. Niektóre preparaty hormonalne również zwiększyć poziom hormonów w organizmie - a mianowicie pigułki antykoncepcyjne. Zwykle Androgeny są odpowiedzialne za produkcję sebum, które można nazwać jako przyczyną trądziku skóry.
  • Produkcję sebum. Hormonów może zwiększyć działanie gruczołów sebum się całym organizmie i zmieniających się sebum (lub oleju lub smaru). Wysokie wydzielanie sebum może być zbyt wiele dla skóry i w tym przypadku oleju nie tylko smarować skórę (i. e. rodzaju Dokonywanie warstwę ochronną na skórze), ale także wypełnienia porów skóry, i w ten sposób pojawiają się pryszcze, brzydki poza i tłuste wewnątrz.
  • Bakterii. Propionibacterium acnes są bakterii żyjących na ludzkiej skórze. Ten zarodek może ewoluować biologicznie aktywne substancje, które rozpuścić sebum. W tym przypadku skóra staje się wrażliwe i narażone na zewnętrzne przyczyniają się do trądziku. Więc tutaj widzimy Symbioza zewnętrznych i wewnętrznych powoduje trądziku skóry - "wewnętrznego" bakterie daje warunki wstępne dla zewnętrznego zagrożenia.
  • Czwarta przyczyna jest związana z pewne nieprawidłowe zmiany w mieszki włosowe, które mogą być również związane z hormonów. Czasem pęcherzyki rosną zbyt wiele tak, że trądzik może być utworzona ze ścian tych porów uprawianych zbyt dużo.
Zapobiec trądzik skóry 


comments powered by Disqus