Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie i Uroda  /  Leki na leczenie trądziku

Leki do leczenia trądziku

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Jennifer Greenwood (2019-03-12)
Leki do leczenia trądziku Nie jest tak łatwo znaleźć odpowiedni trądzik leczenie. Wiele osób cierpiących szukać leków do leczenia trądziku i nie wszystkie z nich są takie, że sukces w znalezieniu bardzo lek, który jest pomocny i ma naprawdę naturalnego pochodzenia.

Leki do leczenia trądziku

Faktycznie są to preparaty, które są uważane za naturalny i bezpiecznyi nie mają wiele lub nawet nie mają żadnych skutków ubocznych. Ale są też leki na trądzik leczenie okazało się działania, wciąż nie jest tak bezpieczne, jak naturalne. Wśród nich są retinoidy, Izotretynoina i oczywiście nadtlenku benzoilu.

Nadtlenek benzoilu

Nadtlenek benzoilu jest lekiem złożonych działań, jednym z wielu leków do leczenia trądziku. Był używany do leczenia trądziku, przez wiele lat, a obecnie jest produkowany pod różne nazwy i różne znaki towarowe (na przykład Clearasil jest jednym z najbardziej powszechnie znany). Złożone działanie nadtlenku benzoilu przejawia się w jego wpływu na wzrost i rozwój bakterii i na skórze.

Preparatu hamuje rozwój niektórych bakterii, a inni są po prostu zabiła go. Działanie na skórę jest wykonywana przez utleniające i łuszczenie skóry, który utrudnia pojawienie się trądziku. Niektóre preparaty zawierające nadtlenek benzoilu także absorbują sebum, uniemożliwia zadławienie mieszków włosowych.

Nadtlenek benzoilu mogą być różne stężenia leku, że masz zamiar używać, stężenia 2,5%, 5% i 10% są najczęściej używane. Oczywiście preparat, zawierający więcej nadtlenku benzoilu jest silniejszy i ma silniejsze działanie, ale nie będziesz mieć lepszy efekt, jeśli zastosujesz najsilniejszy.

Leczenie trądziku

To lepiej Zacznij od łagodniejsze leki do leczenia trądziku, nie w zależności od nasilenia choroby i następnie, jeśli czujesz, że większe dawki preparatu powinny być stosowane i początkowo używany jeden nie jest wystarczające, podjęcia silniejszych od siebie.

Ale w każdym przypadku to lepiej skonsultować się z lekarzem, aby nie zrobić krzywdy z dobrych intencji. Sprawa jest, że nadtlenek benzoilu ma pewne skutki uboczne, związane głównie z suszenia skóry. Tak, że masz ryzyko zbyt suchą skórę po zastosowaniu niezgrabnie przygotowania, co może prowadzić do trądziku ponownie.

Leki na trądzik leczenie bez nadtlenek benzoilu 


comments powered by Disqus