Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny  /  Żywności, które poprawiają seks

Żywności, które poprawiają Sex

Żywności, które poprawiają Sex Żywności mogą mieć wpływ Twoje życie seksualne dużo. Przed po ciężkich obiad myślę ewentualnych problemów może być. Wybierając prawo żywności można zwiększyć popęd seksualny i poprawić jakość seksu. Ponadto niektóre rodzaje żywności może pomoże Ci zapomnieć o dysfunkcji seksualnych. Zapach niektórych produktów spożywczych może stymulować pożądania seksualnego.

 • Truskawki

  Najlepsze korzyści dla zdrowia truskawek jest ich aphrodisiacal cechy. Te jagody są dobrym źródłem potasu, który pomaga poprawić przepływ krwi do penisa i zwiększenie erekcji.
 • Ostrygi

  Nie jest do niczego, co ostrygi są wysoko oceniane za dobrych organizatorów. Zawierają cynk, B6, co jest dobre dla testosteronu. Ich brak prowadzi do niski popęd płciowy.
 • Łosoś

  Podczas spożywania tłustych łososia, twój organizm pobiera cennych kwasów tłuszczowych omega-3. W rezultacie krwi dostaje mniej lepkie i może łatwo przepływu do wszystkich części ciała, łącznie z penisa. Łososia i innych tłustych ryb takich jak makrela, tuńczyk i pstrąg może pomóc poprawić życie seksualne, jeśli spożywane regularnie.
 • Wina

  Czerwone wino dostarcza wystarczająco dużo Przeciwutleniacz resweratrol fitochemiczne, substancję, która jest dobre dla seksu, poprawia stan tętnic i umożliwia produkcję tlenku azotu. Tlenek azotu umożliwia tętnic do szerokiego, i to jest sposób "małą niebieską pigułkę" funkcji do czynienia z problemy z erekcją. Jednak jako lek anty impotencja skupia się tylko na bardzo małe naczynia włosowate, resweratrol pozwala na rozszerzenie tętnic, jak również. Jednak zbyt dużo wina będzie albo do niczego. Aby dotrzeć do przystanku optymalnej wynik w jedną lub dwie szklanki - w przeciwnym razie trzeba będzie zmierzyć efekt odwrotny.
 • Kawa

  Ulepszone przepływu krwi, zwiększenie metabolizmu, pompowania krwi - wszystko to pochodzi z kofeiny swoje ulubione Java połączenie może pomóc Ci skutecznie pokonać problemy z erekcją.
 • Ogród cebula

  Zaleca się jeść tyle cebuli i czosnku, ponieważ zawierają one allicyna. Substancja ta pomoże Ci poprawić życie seksualne, ponieważ to sprawia, że krew jest mniej lepkie i poprawia jego obrotu, jak również zapobiega powstawaniu skrzepów i drewniaki. Martwisz się, że zapach cebuli trudno może być o nazwie sexy? Nie ma problemu, należy po prostu żuć kilka pietruszka i mięta dziąseł.
 • Chilli

  Chilli są kolejny ekspander naczyń krwionośnych przyprawianie korzeniami do swojego życia seksualnego i pomaga, aby zwiększyć. Mieć to na uwadze, za każdym razem twarzy opróżnia kiedy jeść curry. Z anatomicznego punktu widzenia mechanizm twardym to nic innego jak hydraulika: osiąga się to poprzez duży przypływ krwi (płyn) w naczyniach krwionośnych prącia (trochę rury). W związku z tym tylko rzeczy niezbędne do udanej aktywności seksualnej są zdrowe naczynia krwionośne (przewody) i serca (pompy).
 • Banany

  Banany są dobre dla serca. Potasu, które zawierają jest dobre dla zdrowia na wiele sposobów. Pomaga utrzymać oko na krążenie krwi, zmniejszenie dysfunkcji seksualnych przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu sodu w normalnym miejscu. Potasu mogą być również otrzymane z pomarańczy lub ziemniaki skóry.
 • Wiśnie i czereśnie

  Chemikalia kolorowych roślin (antocyjany), które wiśnie są tak bogate w chronić ściany tętnicy z kwasów tłuszczowych tablice, które prowadzą do zatkane tętnice i są główną przyczyną miażdżycy. Wiele innych kolorowych jagód i owoców takich jak śliwki, brzoskwinie i nektaryny pomoże Ci zachować gładkich tętnic i Twoje życie uczuciowe kwitnący.
 • Wieprzowina

  Wieprzowina jest doskonałym źródłem witaminy B1, co jest przydatne dla systemu nerwowego. Chleb razowy i fasoli można również kawałek się brakiem B1.

Poprawić seks życia i leczeniu zaburzeń seksualnych

Obecnie istnieje tak wiele opcji do wyboru jeśli chodzi o zaburzenia seksualne, na przykład leki na receptę lub ziołowe tabletki penis. Jednak można pokonać problem będąc ostrożnym w wyborze, co jesz.

Należy jeść mało zdrowe produkty zawierające cynk, kwasy omega-3, witaminy, a także warzywa i owoce. Taka dieta jest dobra dla całego ciała i pomaga uniknąć wielu problemów, zaburzenia seksualne, wśród nich. Unikać tłustych produktów, jak również produkty z dużo cukru i sodu. One pogorszyć ogólny stan i dysfunkcji seksualnych też.

Znajdź więcej sposobów leczenia zaburzeń seksualnych 


comments powered by Disqus