Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny  /  Opcje leczenia choroby Peyroniego

Opcje leczenia choroby Peyroniego. Jaki jest najlepszy zabieg?

Opcje leczenia choroby Peyroniego. Jaki jest najlepszy zabieg? Dla osób, które cierpią z krzywizny prącia, istnieje kilka różnych opcji leczenia choroby Peyroniego, które mogą być pomocne dla warunku.

Jakie jest najlepsze leczenie choroby Peyroniego?

Jakie jest najlepsze leczenie choroby Peyroniego? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy przejrzeć wszystkie opcje leczenia choroby Peyroniego i znaleźć ich zalety i wady. Oto niektóre z opcji, które można rozważyć dyskusji z dostawcą opieki zdrowotnej , jeśli zdarzy ci się cierpieć z tej choroby. Obejmują one zarówno zabiegów chirurgicznych i nie chirurgiczne leczenie choroby Peyroniego.

Przyjrzyjmy się teraz szczegółowo tym opcjom leczenia:

Witaminy

Vitamins for Peyronie's Disease Treatment
Witaminy dla leczenia choroby Peyroniego
Nie ma wiele badań, w jaki sposób witaminy mogą pomóc, jeśli cierpisz na chorobę Peyroniego. Dobrą zasadą jest, aby upewnić się, że jeść bardzo zdrowej diety. Będzie to obejmować wiele owoców, warzyw, Chude mięso, ryby, orzechy, nasiona, produkty pełnoziarniste, i żywności Mlecznej.

To daje odżywianie, że trzeba utrzymać zdrowe ciało i to prawdopodobnie pomoże choroby Peyroniego.

Witamina E

Jest jedna witamina, że mówi się, że bardzo udany w leczeniu tej choroby i to jest witamina E. Niektórzy naukowcy wskazują, że te, które mają niedobór witaminy E często mają chorobę Peyroniego. Nie ma ostatecznego związku z tym, ale istnieje korelacja między brakiem witaminy E i tych, które cierpią z powodu krzywizny prącia. Według wielu badań i studiów jest to jeden z najlepszych witamin dla choroby Peyroniego.
Witamina E jest znana, aby pomóc w zapobieganiu blizny i ma właściwości, które pomagają w rozszerzaniu krwi, więc to utrzymuje naczynia krwionośne w dobrym zdrowiu. Witamina E jest również bardzo przeciwzapalne.
To nie zostało zbadane w wielkim stopniu w leczeniu choroby Peyroniego, ale nie było sprawozdanie w 1993, który został podany w USA Narodowy Instytut konferencji zdrowia, który powiedział, że około 99% osób, które miały witaminy E miał poprawę w bólu, ale około 70% więcej niż 100 mężczyzn, którzy wzięli udział w badaniu nie ma żadnych zmian w objawach po użyli witaminy E.

Wyniki tego badania były zdecydowane być zawodne, ale nadal powiedział, że witamina E może być korzystne dla tych, którzy cierpią na chorobę Peyroniego.

Badania witaminy E

Nowe badanie przeprowadzono w styczniu 2013 i 70 mężczyźni, którzy cierpią na chorobę Peyroniego zostały wprowadzone do dwóch grup terapeutycznych. W pierwszej grupie podano witaminę E i inne substancje pomagające w leczeniu zaburzeń Peyroniego. Jedną z substancji, które zostały podane nazywa się werapamil i jest to wykorzystywane do rozpuszczenia tablica buildup.

Dano im również niektóre leki w leczeniu zapalenia, a także ból. Tych w grupie 2 są podane leki, ale nie dano żadnej witaminy E. Wzięli udział w tym programie przez około sześć miesięcy. Przeszedł ocenę bólu, USG penisa, IIEF lub międzynarodowego indeksu erekcji badania.
Redukcja nagromadzenie się płytki nazębnej w grupie 1 wynosiła 50,2%, a w 2 grupie, została zmniejszona o 35,8%. W grupie jeden 96,6% mężczyzn miał poprawę krzywizny penisa, podczas gdy tylko 48,4% z tych w grupie 2 poprawiła krzywizny penisa. W grupie 1 wyniki IIEF poprawiły się z wielkim marginesem. W grupie 2 nastąpił wzrost wielkości płytki nazębnej.
Naukowcy wskazali po tym badaniu, że witamina D może być pomocna w leczeniu choroby Peyroniego i pomogła powstrzymać postęp choroby. Naukowcy wskazują, że stosowanie witaminy E wraz z innymi metodami może pomóc w leczeniu tej choroby. Istnieją inne opcje leczenia, takie jak terapia fala porażenia prądem elektrycznym, przedłużacze prącia, pompy próżniowe, terapia wtryskowa, i opcje chirurgii, które mogą być bardziej korzystne niż po prostu za pomocą witaminy E.

Ćwiczenia z leczenia Peyroniego

Exercises for Peyronie's Disease Treatment
Ćwiczenia na leczenie choroby Peyroniego
Właściwy reżim ćwiczeń może być korzystny w pomaganiu tym, którzy cierpią z powodu choroby Peyroniego. Wszelkie ćwiczenia, które prowadzą to pomoże Ci pozostać zdrowym i może przynieść korzyści w zmniejszaniu bólu lub innych problemów z chorobą.
Istnieje kilka ćwiczeń terapeutycznych, które można zrobić, aby penis, który może pomóc zmniejszyć ból i inne problemy, które cierpią z są wskazane poniżej.
Ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem przed wykonaniem tych ćwiczeń Peyroniego leczenia , ponieważ nie wiesz, które z nich mogą być korzystne lub jeśli pomogą Ci z indywidualnym stanie.

Penis rozciąganie ćwiczenia numer jeden

Musisz uchwycić penisa za głową penisa. Następnie wyciągnij go prosto z ciała i przytrzymaj odcinek przez 15 sekund , a następnie wróć do pozycji zrelaksowany. Następnie należy to zrobić w różnych kierunkach, takich jak dół, w górę, w lewo, i w prawo. Musisz przytrzymać każdą z tych pozycji przez 15 sekund.

Gdy te ćwiczenia Peyroniego leczenia zostały wykonane trzeba masażu penisa, aż dostaniesz erekcji. Musisz chwycić bas penisa z palcem wskazującym i kciukiem i tworzą okrąg jak znak w porządku. Trzeba zastosować ciśnienie i mleko penisa z ręki od podstawy do gruczołów, a następnie powtórzyć to 10 razy.

Penis rozciąganie ćwiczenia numer dwa

Musisz zastosować olej smarujący do penisa i masażu, aż masz pół erekcji. Musisz uchwycić penisa u podstawy z palcem wskazującym i kciukiem, aby utworzyć znak porządku. Nałóż odrobinę umiarkowanego nacisku na penisa palcami. Przesuń dwa palce w dół wału penisa i utrzymać wystarczającą presję, aż głowa penisa pęcznieje z krwią.

Gdy pojawi się w pobliżu głowy trzeba uchwycić podstawę z palcem wskazującym i kciuka przeciwnej strony i przesuń w dół w kierunku żołędzi obszarze. Musisz kontynuować ruch za pomocą obu rąk. Należy zrobić 100 powtórzeń tych ćwiczeń Peyroniego leczenia na początku, a następnie pracować do 200 powtórzeń. Musisz zatrzymać ćwiczenia , jeśli czujesz się jak trzeba wytrysku.

Penis stretch numer trzy

Musisz użyć dłoni i uchwycić wiotki penis na głowie i zastosować wystarczającą presję, że można trzymać go, aby umożliwić przepływ krwi. Musisz wyciągnąć go na zewnątrz i Rozciągnij daleko, jak to tylko możliwe. Musisz trzymać ten odcinek przez około trzy do pięciu minut.

Po wykonaniu tej czynności trzeba odpocząć przez około 1 minutę, a następnie powtórzyć ten zabieg Peyroniego leczenia. Następnym razem, gdy robisz to trzeba wyciągnąć go w dół, w górę, w lewo, i w prawo, a następnie powtórzyć cały proces.

Chirurgia choroby Peyroniego

Surgery for Peyronie's Disease Treatment
Chirurgia do leczenia choroby Peyroniego
Chirurgia jest zwykle ostatnią opcją, jeśli chodzi o chorobę Peyroniego, ale może to być korzystne w niektórych przypadkach. Oto niektóre z opcji chirurgicznych , które są powszechnie wykonywane dla tej choroby.

Tunica Albuginea plication

Istnieje cienka warstwa tkanki, która otacza część penisa o nazwie corpora jamistych i odnoszą się do tego obszaru jako Tunica albuginea.
Obszar jamistej jest gąbczastą tkanką i obszar ten wypełnia się krwią, gdy mężczyzna ma erekcji.
Tablica będzie uformować wnętrze Tunica białawej obszarze. Chirurg wyprostuje penisa, biorąc fragmenty tuniki białawej i składane to po przeciwnej stronie krzywizny penisa. W niektórych przypadkach fragmenty zostaną usunięte. Obszar jest następnie szyte i utrzymuje penis prosto.

Szczepienie i nacięcie płytki nazębnej

Jeśli warunek jest dość ciężka , to zabieg choroby Peyroniego jest czasami wykonywane. Aby penis prosto znowu chirurg pokroić w złoża płytki nazębnej, a następnie wypełnić tę przestrzeń z przeszczepu tkanki skóry. Przeszczepu może pochodzić z innego człowieka lub zwierzęcia.

Implant

Implant jest zasadniczo protezy prącia. Jeśli mężczyzna cierpi na zaburzenia erekcji , jak również choroby Peyroniego mogą zdecydować się na protezy prącia lub implant włożony. Procedura ta spowoduje usunięcie ciał jamistych i umieścić cylindry implantu w tym obszarze, który wyprostuje penisa.
Pompa i zbiornik płynu mogą być również umieszczone w obszarze moszny, który jest używany do zapompowania implantu prącia. Ilekroć człowiek chce erekcji po prostu aktywować pompę i to będzie ponownie zwolnić trochę płynu z obszaru zbiornika do butli. Kiedy człowiek nie chce erekcji już płyn płynie z powrotem do obszaru zbiornika.

Powikłania i skutki uboczne zabiegu choroby Peyroniego

Rodzaj zabiegu choroby Peyroniego, który jest wykonywana będzie zależeć od anatomii człowieka i rodzaju choroby, że mają. Nie może być utrata wrażliwości prącia lub niektóre skrócenie penisa po procedury są wykonywane. Powikłania mogą obejmować ból prącia , a także zaburzenia erekcji w niektórych przypadkach.

Zastrzyki prącia

Injections for Peyronie's Disease Treatment
Zastrzyki do leczenia choroby Peyroniego
W niektórych przypadkach, leki mogą być wstrzykiwane do penisa, które mogą pomóc w leczeniu krzywizny penisa. Lek ten zostanie wstrzyknięty do obszaru płytki nazębnej. Dwie substancje, które są często używane są interferonem i werapamil. To pomaga powstrzymać rozwój kolagenu w penisa, jak to białko jest to, co tworzy płytkę nazębną. Mogą również przyczynić się do mniejszej płytki nazębnej.
Istnieje jednak wskazanie z doniesień, że te dwa terapie wtryskowe nie są tak korzystne, jak niektóre inne zabiegi chirurgiczne dla choroby Peyroniego.
FDA lub US Food and Drug Administration zatwierdziła wstrzykiwania leków na chorobę Peyroniego w grudniu 2013, który nazywa się xiaflex. Lek ten uzyskał aprobatę w leczeniu choroby Peyroniego. Lek ten jest podawany w trakcie leczenia, który trwa cztery cykle przez dostawcę opieki zdrowotnej. To wykazało pewne obietnicę w leczeniu krzywizny penisa.

Inną opcją, która jest czasami używany jest kwas hialuronowy. Stwierdzono, że przyczynia się do zmniejszenia stanu zapalnego w okolicy prącia. Mężczyźni, którzy pobiegli do badania w 2016, jak odnotowano w czasopiśmie medycyny seksualnej, powiedział, że te, które otrzymały ten zastrzyk kwasu raz w tygodniu w okresie 10 tygodni miał rozmiar płytki, która zmniejszyła się w około połowie mężczyzn, którzy wzięli udział w badaniu.

Krzywizna prącia została również zmniejszona o około 10 stopni w wielu osób. Mężczyźni wskazali również, że mieli lepszą satysfakcję seksualną i lepszą erekcję.

Urządzenie trakcyjne prącia

Device for Peyronie's Disease Treatment
Urządzenie do leczenia choroby Peyroniego
Urządzenia trakcyjne są teraz często stosowane w leczeniu krzywizny penisa. Urządzenia te są określane jako przedłużacz penisa, ponieważ są one wykorzystywane do rozciągania penisa, aby uzyskać więcej długości w penisa w czasie.

Ten prącia urządzenie trakcyjne dla choroby Peyroniego musi być noszone około 6 do 9 godzin dziennie i mogą one pomóc wyprostować penisa. Urządzenie będzie działać bardzo efektywnie, jeśli jest noszone przez dłuższy okres czasu.
Może być nieco uciążliwe do noszenia, ale często jest uważany za najlepszą opcją w leczeniu choroby Peyroniego.
Urządzenie trakcyjne prącia dla choroby Peyroniego jest udowodnione klinicznie korzystne dla większości osób. Wiele badań klinicznych zostały wykonane w celu potwierdzenia skuteczności urządzeń trakcyjnych w leczeniu krzywizny penisa.

Krótki opis

Są to jedne z najbardziej znanych i niezawodnych opcji leczenia choroby Peyroniego. Jakie jest najlepsze leczenie choroby Peyroniego? Jest to skomplikowany problem, który musi być skierowana przez dostawcę opieki zdrowotnej. Oprócz operacji, istnieją również opcje nie chirurgiczne leczenie choroby Peyroniego , a niektóre mogą działać lepiej niż inne dla indywidualnego problemu.

Jednak, należy zauważyć, że prącia urządzenie trakcyjne otrzymała liczne zatwierdzenia w najnowszych badaniach klinicznych i jest obecnie zalecane jako najlepsza opcja leczenia choroby Peyroniego przez większość ekspertów w dziedzinie opieki zdrowotnej.

Zdobądź najlepsze urządzenie trakcyjne prącia 


comments powered by Disqus