Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny  /  Przedwczesny wytrysk u dorosłych

Przedwczesny wytrysk u dorosłych

Przedwczesny wytrysk u dorosłych Zjawisko przedwczesnego wytrysku u dorosłych nie ma konkretnej definicji. To może być skierowana do przedwczesnego wytrysku , który rozpoczął się po 40 lub dysfunkcji, które istniały przez całe życie.

Czy liczymy, jak często chciałeś mieć więcej mocy? I nie jesteście sami. Dużą część o temat przedwczesnego wytrysku u dorosłych mężczyzn jest fakt, że jest to coś, co jest powszechne. Narodowe badanie życia społecznego (NSLS) mówi, że w rzeczywistości do 30% dorosłych mężczyzn cierpi z przedwczesnego wytrysku. Dobrą wiadomością jest to, że nie jest to choroba; to tylko stan seksualny.

Mimo, że przedwczesny wytrysk u dorosłych mężczyzn nie wpływa na ogólny stan zdrowia, nadal źle wpływa na stan osoby, ponieważ nie jest w stanie uzyskać satysfakcji z jego relacji. To wpływa na życie prywatne osoby. Możesz przestać się martwić teraz, ponieważ istnieje sposób, aby pomóc.

Warunek ten ma wiele przyczyn, ale to głównie ze względu na stres i wiek, kiedy organizm otrzymuje najwięcej stresu z pracy i z obowiązków. Czynników stresogennych, które mogą wpływać na Twój Wytrysk nie są łatwe do zignorowania.

Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

How to Treat Premature Ejaculation?
Jak leczyć przedwczesny wytrysk?
Jak leczyć przedwczesny wytrysk u dorosłych? Możesz próbować myśleć o czymś innym zamiast seksu, co może działać, ale jedyną rzeczą, jaką robi, jest zmniejszenie intensywności orgazmu. Może myślałeś o leki na receptę, ale to jest zarówno drogie i często ma skutki uboczne, jeśli jesteś starszy niż 40.

Szczerze mówiąc, oba są absolutnie niepotrzebne. Zamiast, mogę dać kilka prostych porad, które mogą pomóc cieszyć się Seksem na dłużej.

Myślę też, że istnieje wiele dezinformacji tam o kwestii przedwczesnego wytrysku i najlepszym rozwiązaniem jest nie winić się za przedwczesny wytrysk. Jeśli masz trudności z spełnianiem partnera i wytrysk nie dzieje się, gdy oczekujesz, może to być znak, że tkanki gruczołowej ma zbyt dużo hormonu zwanego testosteronu produkowanych przez niego.

W każdym razie istnieje kilka opcji w leczeniu przedwczesnego wytrysku u dorosłych.

"Rozpocznij i Zakończ"

Powinieneś spróbować opanować sposób "rozpoczęcia i zakończenia", który pomoże Ci uniknąć przedwczesnego wytrysku. Powinieneś być w stanie zrozumieć, kiedy jesteś gotowy przyjść i spróbować odroczyć go. Najprostszym sposobem, aby ćwiczyć to jest Masturbować, a kiedy jesteś wystarczająco umiejętne, można spróbować go ze swoim partnerem.

Powinieneś być w stanie rozpoznać dokładny moment przed orgazmem. Normalnie towarzyszy uczucie mrowienia.
Kiedy czujesz, że jakakolwiek stymulacja powinna być zatrzymana. Gdy wrażliwość zmniejsza, stymulacja powinna być kontynuowana. Zauważ, jak długo można to zrobić, a następnie pozwolić sobie na zakończenie.

Ten "Stop i Start" Metoda nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Erekcja może stać się słabsza; nie ma w nim nic niezwykłego. Idź i Twoje organy będą się jędrniejsze. Użyj tych przerw podczas stosunku płciowego dla uczucia i pocałunki.

Prezerwatywy z środkiem znieczulającym

Benzokaina jest bezbarwnym lekiem, który działa na nerwy w penisa i pochwie w bardzo podobny sposób jak łagodny środek znieczulający. Tworzy uczucie paraliżujący w większości ludzi podczas aktywności seksualnej. Chociaż jest bardzo skuteczny jako środek znieczulający, benzokaina jest również stosowany w prezerwatywy, które są przeznaczone do przedłużenia stosunku płciowego. Jeśli stosowane w odpowiedniej ilości, może to zwiększyć czas erekcji i przyjemności seksualnej.

Podczas korzystania z prezerwatywy z benzokainą może również wystąpić mniej uczucie i pożądania seksualnego, ale niektórzy użytkownicy zgłaszają również niewielkie spalanie lub mrowienie na skórze.
Benzokaina sprawia, że czujesz się mniej wrażliwy niż zwykle podczas masturbacji, ale efekt ten jest tymczasowy. To trwa tylko 1-3 minut.

Niektórzy mówią, że benzokainę nie należy stosować na penisa. To dlatego, że Benzocaine powoduje uczucie pieczenia na wewnętrznej powierzchni penisa podczas stosunku. Istnieją reporst ciężkich reakcji alergicznych spowodowanych przez prezerwatywy z benzokainą.

Ćwiczenia dla penisa zdrowia

Ćwiczenia dla zdrowia penisa są jeszcze jedną doskonałą metodą opóźniania wytrysku. Technika ta pomaga wzmocnić mięśnie dna miednicy, znany również jako mięśnie PC. Jeśli chcesz je odkryć, zakończyć Midstream oddawanie moczu, aby zrozumieć mięśnie pubococcygeus.

Wykonać ćwiczenia dla zdrowia penisa 10 razy za każdym razem i zrobić je ponownie tak długo, jak to możliwe. Z czasem będziesz mógł zrobić to dłużej. Spróbuj zrobić takie zestawy 3 razy dziennie. Wyniki będą zauważalne w ciągu miesiąca. Co należy zrobić podczas stosunku? Kiedy jesteś o wytrysku, spróbuj wycisnąć te mięśnie tak, jak opanowałeś rozpoczęcie i zatrzymanie ćwiczeń.

Naturalne suplementy

Naturalny suplement zdrowia może być również bardzo pomocne, pod warunkiem, że jest kupiony u zaufanego dostawcy. Naturalne środki, które zajmują się wczesnym wytryskiem są udowodnione klinicznie , aby zapewnić dłuższą, mocniejszą, twardszą erekcję. Oprócz zwiększania siły pozostającej w mocy zwiększają one również moc Twojego orgazmu.
Teraz powiedzieć, że nie chcesz kontrolować swoje orgazmy!
I to działa tak dobrze, jak to brzmi ze względu na starannie dobrane połączenie ziołowych wzmacniaczy seksualnych i bez skutków ubocznych się martwić.

Natural Supplements for Premature Ejaculation
Naturalne suplementy dla przedwczesnego wytrysku
Naturalne suplementy mogą dodać inne korzyści, takie jak zwiększone libido, lepsze i silniejsze erekcje, i pożądanie seksualne. Podczas przyjmowania suplementów, należy pamiętać, że produkt nie jest przeznaczony dla wszystkich. Naturalne suplementy działają tylko dla tych, którzy mają dobre erekcje, ale cierpią z wczesnego Wytrysk.

Należy również unikać przyjmowania jakichkolwiek pigułek na receptę, które są przeznaczone do leczenia dysfunkcji seksualnych. Jeśli tak jest w przypadku, lekarz może przepisać bezpieczną, naturalną alternatywę.

Wnioski: potwierdzone badaniami klinicznymi

Może się zastanawiać, co z tych trzech metod jest lepszy. Właściwie wszystkie z nich są dobre, ale najlepsze jest ich kombinacja. Liczne badania pokazują, że około 95% wszystkich przypadków przedwczesnego wytrysku u dorosłych można leczyć wyłącznie za pomocą tej kombinacji.

Dowiedz się, jak kontrolować swój wytrysk 


comments powered by Disqus