Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny  /  Przedwczesny wytrysk u dorosłych

Przedwczesny wytrysk u dorosłych

Przedwczesny wytrysk u dorosłych Zjawisko przedwczesnego wytrysku u dorosłych nie ma konkretnej definicji. Można go odnieść do przedwczesnego wytrysku, który rozpoczął się po 40 lub dysfunkcji, która istniała przez całe życie.

Czy policzyłeś, jak często chcesz, że masz więcej mocy pobytu? I nie jesteś sam. Dużą rolę w temacie przedwczesnego wytrysku u dorosłych mężczyzn jest fakt, że jest to coś, co jest powszechne. National Social Life Survey (NSLS) mówi, że w rzeczywistości, do 30% dorosłych mężczyzn cierpi na przedwczesny wytrysk. Dobrą wiadomością jest to, że nie jest to choroba; jest to tylko stan seksualny.

Chociaż przedwczesny wytrysk u dorosłych mężczyzn nie wpływa na ogólny stan zdrowia, nadal źle wpływa na stan osoby, ponieważ nie jest w stanie uzyskać satysfakcji z jego związku. Wpływa na życie prywatne osoby. Możesz przestać się martwić teraz, ponieważ istnieje sposób, aby ci pomóc.

Warunek ten ma wiele przyczyn, ale to głównie ze względu na stres i wiek, kiedy organizm otrzymuje najwięcej stresu z pracy i od obowiązków. Stresory, które mogą mieć wpływ na wytryski nie są łatwe do zignorowania.

Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

How to Treat Premature Ejaculation?
Jak leczyć przedwczesny wytrysk?
Jak leczyć przedwczesny wytrysk u dorosłych? Możesz spróbować wymyślić coś innego zamiast seksu, który może działać, ale jedyną rzeczą, jaką robi, jest zmniejszenie intensywności orgazmu. Może myślałeś o leki na receptę, ale jest to zarówno drogie i często ma skutki uboczne, jeśli jesteś starszy niż 40.

Szczerze mówiąc, oba są absolutnie niepotrzebne. Zamiast tego mogę dać ci kilka prostych rad, które pomogą Ci cieszyć się seksem na dłużej.

Myślę też, że istnieje wiele dezinformacji tam o kwestii przedwczesnego wytrysku i najlepszą praktyką nie jest winić się za przedwczesny wytrysk. Jeśli masz trudności z zaspokojeniem partnera i wytrysk nie dzieje się, gdy się tego spodziewasz, może to być znak, że tkanka gruczołowa ma zbyt dużo hormonu o nazwie testosteronu produkowane przez nią.

W każdym razie jest jeszcze pytanie, jak leczyć przedwczesny wytrysk u dorosłych.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Jakie są przyczyny przedwczesnego wytrysku? To całkiem normalne i zdrowe dla osoby, aby mieć przedwczesny wytrysk w jego późnych latach teen, jednak, powinien odejść po kilku latach.

Wiele problemów może powodować przedwczesny wytrysk. Niektóre z tych problemów obejmują:

 • Wysokie lub niskie ciśnienie krwi
 • Nadmierny niepokój
 • Erekcji
 • Zakażeń
 • Niski poziom testosteronu
 • Wysoki poziom estrogenów
 • Brak popędu seksualnego
 • Nadmierne stosowanie antybiotyków
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
 • Choroby, które wpływają na tkankę erekcji, takie jak rak prostaty
 • Słaba kontrola moczu
 • Kamica moczogowa
Wiele przyczyn przedwczesnego wytrysku jest wynikiem zbyt dużego spożycia alkoholu,zbyt dużego stresu i złego zarządzania zdrowiem. Zły stan zdrowia seksualnego może być spowodowany brakiem ćwiczeń, złą dietą, nadużywaniem narkotyków i brakiem odpowiedniego odpoczynku lub czasu na seks.

Alkohol może wywołać lęk, niższy poziom testosteronu, a nawet powodować zaburzenia seksualne u mężczyzn. Mężczyźni, którzy piją, kiedy nie powinni i którzy nie szanują swoich partnerów, mogą dostać różnych zaburzeń seksualnych, które mogą być bardzo trudne do wyleczenia.
Stres jest kolejną przyczyną przedwczesnego wytrysku. Stres obniża poziom testosteronu w organizmie,co prowadzi do niższej liczby plemników, zwiększony niepokój i powoduje szybsze wytryski.

Jak uniknąć przyczyn przedwczesnego wytrysku?

Czy jest jakieś leczenie lub interwencji, które sprawi, że przyczyny przedwczesnego wytrysku mniej prawdopodobne? Gdzie można znaleźć więcej informacji na temat szybkiego wytrysku i innych problemów seksualnych? Cóż, myślę, że dobrą wiadomością jest to, że w przeciwieństwie do niektórych dezinformacji tam, nie trzeba próbować operacji, jogi, lub udać się do lekarza w leczeniu przedwczesnego wytrysku.

You Can Treat Premature Ejaculation at Home!
Możesz leczyć przedwczesny wytrysk w domu!
W rzeczywistości, można leczyć przedwczesny wytrysk całkowicie w domu, i to nawet nie wymaga recepty, choć oczywiście nie zaszkodzi, aby uzyskać jeden, w przypadku, gdy zdarzy ci się napotkać ten problem.
Istnieje wiele naturalnych metod leczenia przedwczesnego wytrysku,więc czytaj dalej ten artykuł, jeśli jesteś zainteresowany. Wszystkie te środki mogą być stosowane w domu, ale jeśli jesteś naprawdę poważnie o zwiększenie wytrzymałości, może chcesz zobaczyć się z lekarzem lub terapeutą.

Leczenie przedwczesnego wytrysku u dorosłych

Oto kilka najczęstszych sposobów leczenia przedwczesnego wytrysku w domu.

"Start i meta"

Należy spróbować i opanować sposób "start i meta",które pomogą Ci uniknąć przedwczesnego wytrysku. Powinieneś być w stanie zrozumieć, kiedy jesteś gotowy, aby przyjść i spróbować go odłożyć. Najprostszym sposobem, aby ćwiczyć jest masturbować, a kiedy jesteś wystarczająco umiejętny, można spróbować z partnerem.

Powinieneś być w stanie rozpoznać dokładny moment przed orgazmem. Zwykle towarzyszy mu mrowienie.
Kiedy czujesz, że każda stymulacja powinna zostać zatrzymana. Gdy wrażliwość zmniejsza się, należy kontynuować stymulację. Zwróć uwagę, jak długo możesz to zrobić, a następnie pozwól sobie na zakończenie.

Ta metoda "stop and start" nie jest tak łatwa, jak się wydaje. Twoja erekcja może się osłabić; nie ma w tym nic niezwykłego. Idź dalej, a twój organ będzie mocniejszy. Użyj tych przerw podczas stosunku płciowego dla uczucia i pocałunków.

Prezerwatywy z znieczulającym

Benzokaina jest bezbarwnym lekiem, który działa na nerwy w penisie i pochwie w bardzo podobny sposób jak łagodny środek znieczulających. Tworzy odczucie paraliżujące u większości ludzi podczas aktywności seksualnej. Chociaż jest bardzo skuteczny jako środek znieczulających, benzokaina jest również stosowany w prezerwatywach, które mają na celu przedłużenie stosunku płciowego. Jeśli jest stosowany w odpowiedniej ilości, może wydłużyć czas erekcji i przyjemności seksualnej.

Podczas korzystania z prezerwatyw z benzokainą może również wystąpić mniej uczucie i pożądanie seksualne, ale niektórzy użytkownicy zgłaszają również niewielkie pieczenie lub mrowienie na skórze.
Benzokaina sprawia, że czujesz się mniej wrażliwy niż zwykle podczas masturbacji, ale efekt ten jest tymczasowy. Trwa tylko 1-3 minuty.

Niektórzy mówią, że benzokaina nie powinna być stosowana na penisie. To dlatego, że benzokaina powoduje pieczenie na wewnętrznej powierzchni penisa podczas stosunku. Istnieją reporst ciężkich reakcji alergicznych spowodowanych przez prezerwatywy z benzokainą.

Ćwiczenia dla zdrowia penisa

Ćwiczenia dla zdrowia penisa są jeszcze jedną doskonałą metodą opóźniania wytrysku. Technika ta pomaga wzmocnić mięśnie dna miednicy,znany również jako mięśnie PC. Jeśli chcesz je odkryć, zakończyć oddawanie moczu midstream zrozumieć mięśnie pubococcygeus.

Wykonaj ćwiczenia dla zdrowia penisa 10 razy za każdym razem i rób je ponownie tak długo, jak to możliwe. Z czasem będziesz mógł to zrobić dłużej. Postaraj się, aby takie zestawy 3 razy dziennie. Wyniki będą zauważalne za miesiąc. Co należy zrobić podczas stosunku? Kiedy masz zamiar wytrysk, spróbuj wycisnąć te mięśnie, tak jak opanowałeś ćwiczenia typu start-and-stop.

Naturalne suplementy

Naturalny suplement zdrowia może być również bardzo pomocne, pod warunkiem, że jest kupiony u wiarygodnego dostawcy. Naturalne środki zaradcze, które zajmują się wczesnym wytryskiem są udowodnione klinicznie, aby zapewnić dłuższą, silniejszą, twardszą erekcję. Oprócz zwiększenia mocy pobytu zwiększają również moc orgazmu.
Teraz powiedz, że nie chcesz kontrolować swoje orgazmy!
I to działa tak dobrze, jak to brzmi ze względu na starannie dobrane połączenie ziołowych wzmacniaczy seksualnych i bez skutków ubocznych martwić.

Natural Supplements for Premature Ejaculation
Naturalne suplementy dla przedwczesnego wytrysku
Naturalne suplementy mogą dodać inne korzyści, takie jak zwiększone libido, lepsze i silniejsze erekcje, i pożądanie seksualne. Podczas przyjmowania suplementów, należy pamiętać, że produkt nie jest przeznaczony dla wszystkich. Naturalne suplementy działają tylko dla tych, którzy mają dobre erekcje, ale cierpią z powodu wczesnych wytrysków.

Należy również unikać przyjmowania jakichkolwiek tabletek na receptę, które są przeznaczone do leczenia zaburzeń seksualnych. Jeśli tak jest, lekarz może przepisać bezpieczną, naturalną alternatywę.

Wniosek: Potwierdzone badaniami klinicznymi

Możesz się zastanawiać, co z tych trzech metod jest lepsze. Właściwie wszystkie z nich są dobre, ale najlepsze jest ich połączenie. Kilka badań pokazuje, że około 95% wszystkich przypadków przedwczesnego wytrysku u dorosłych może być leczonych tylko za pomocą tej kombinacji.

Dowiedz się, jak kontrolować swój wytrysk 


comments powered by Disqus