Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Kontrola Wagi  /  Przyczyny otyłości u mężczyzn

Przyczyn otyłości u mężczyzn

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Przyczyn otyłości u mężczyzn  Otyłość jest jednym z największych czynników wpływających na stan zdrowia i niższej jakości życia. Te, które są otyłe są na znacznie większe ryzyko rozwoju chorób sercowo-naczyniowych i niektórych form raka. Przyczyn otyłości są wielostronne i wahają się od genetycznych do środowiska.

W większości przypadków jednak otyłość jest spowodowane przez zużywa więcej kalorii niż są spalane. Głównych przyczyn otyłości u mężczyzn są unikatowe. Poniżej jest pewien patrzeæ na czterech najczęściej przyczyniając się czynniki, które powodują otyłość występuje w populacji mężczyzn.

Genetyka

Każdy ma tego jednego znajomego, który można jeść, co chcą, a nigdy nie iść do innego spodnie rozmiar. Wynika to z genetyki. Każdy rodzi się z unikalnych tempo przemiany materii. Tak tylko jak niektórzy ludzie mogą jeść co chcą w ogromnej ilości, a nie musisz się martwić o coraz jelit, które są inni, którzy mają być liczniejszy troskliwy około rodzaje żywności zużywają oraz ilości.

Ze względu na odchylenie w metaboliczne stawki w osoby ważne jest, aby znać Pozdrawiam no i w celu uniknięcia nadmiernego jedzenia. Jeśli te przemiany materii jest zbyt niska, może to być oznaką problemów tarczycy i lekarz powinien być konsultowany w celu zwiększenia metabolizmu.

Wielkość porcji

Od 1970 roku wzrosła średnia wielkość porcji w restauracji i przepis książek. Jest to również stale rosną, który sygnalizuje, że otyłości u mężczyzn jest tylko zamiar stać się większy problem. Niektóre badania wykazały, że mężczyźni są bardziej prawdopodobne zakończyć to, co jest postawić przed nimi niż kobiety.

W związku z tym wzrost wielkości porcji dotyka mężczyzn otyłość więcej. Nawet niewielki wzrost w wielkości porcji mają łączny wpływ na masy przez miesiące i lata.

Styl życia

Styl życia jest kolejną główną przyczyną otyłości u mężczyzn. Wielu mężczyzn nieaktywne w połowie lat dwudziestych, kiedy one wprowadzić w życie pracy. To powoduje, że ilość kalorii, które palą się zejść. Jest to szczególnie ważne dla tych mężczyzn, które pracy pracy gdzie siedzą na większość czasu.

Jeśli nadal jedzenie taką samą kwotę, jak to było przed staje się mniej aktywny wagi i tłuszczu będzie powoli gromadzić. Kilka kilogramów zyskał w roku nie wydawać się dużo, ale dodaje i często prowadzi do otyłości i dalszych powikłań. Styl życia takich jak czy jeden uczestniczy w sporcie i rekreacji na świeżym powietrzu skutki otyłości.

Odżywianie

Z fast foodów i fast foody są niedrogie i łatwo dostępne to nic dziwnego, że jest to jedna z głównych przyczyn otyłości u mężczyzn. Fast food jest taki duży czynnikiem, ponieważ to jest pełen prostych węglowodanów i kalorii.

Wysoka kaloryczność tych potraw sprawia, że jedzenie działa na ośrodki przyjemności w mózgu, co konsument poczucie dobrego samopoczucia. To dlaczego birbantka jedzenia fast foodów jest to powszechne zjawisko. Mężczyzn należy starać się unikać żywności śmieci i znaleźć sposób, aby zmniejszyć apetyt i zmniejszyć spożycie kalorii.

Jak zmniejszyć apetyt i zapobiegania otyłości? 


comments powered by Disqus