Strona Główna / o dorosłych Health Care Center

O dorosłych Health Care Center

About Adult Health Care Center

Witamy w Centrum opieki zdrowia dla dorosłych. Jesteśmy jedyną stroną sieci web, która zawiera artykuły i opinie na temat dorosłych chorób, zaburzeń i warunki w najpopularniejszych językach.

O naszej stronie

Patrząc na zdrowie i opieki zdrowotnej informacji mogą być wrażliwe, ale ważne zadanie, więc ważne jest, aby korzystać z witryn, które mogą zapewnić prawdziwe informacje poparte naukowo -badawczego. Oferujemy artykuły cenne i stale uaktualnianie , obejmujące najnowsze innowacje w opiece zdrowotnej, badań naukowych i technologii medycznych. Jesteśmy zaufanym źródłem wszystkich potrzeb medycznych i opieki zdrowotnej, centrum opieki zdrowotnej dla dorosłych jest zgodny z najwyższymi standardami dla wiarygodnej informacji zdrowotnej.

Posiadamy sieć międzynarodowych zdrowia, który łączy lokacji w 20 różnych językach z ponad 2 mln rocznego gościem sesji na całym świecie.
Naszą misją jest z wami podzielić zdrowia i opieki zdrowotnej nauki!
Dołącz do naszej dyskusji i komentować nasze artykuły, otrzymywać naszych biuletynów i zobaczyć dodatkowe informacje, broszury i kopie PDF naszych treści!

O naszej drużynie

Nasz zespół składa się z pisarzy zdrowia i nauk ścisłych , współpracowników, oceniający a także lekarzy specjalistów i dziennikarzy z wielu obszarów. Pracują na produkcji treści dla dorosłych w centrum opieki zdrowotnej z odpowiednie badania i kontrola jakości w celu zapewnienia, że wszystkie artykuły są aktualne, wiarygodne i zrozumiałe dla naukowo zaangażowana publiczność.

Nasi najlepsi Współtwórcy obejmują:

Lucas Botin

Klinicznych farmakolog, MD. Dyrektor generalny w dorosły Health Care Center
Ines Obregon

Odżywianie, mikrobiologia, fizjologii, M.Sc.
Jerry Kouvan

Psychologia, Ph.D. CEO w YourWebDoc.com
Jennifer Greenwood

Dermatologia, M.Sc.
Boris Logan

Neurologii, M.Sc.
i wiele innych...

Czy chcesz dołączyć do naszych dorosłych zespół opieki zdrowotnej w centrum? Stale poszukujemy ekspertów w dziedzinie zdrowia pomóc nam rozwijać nasze treści. Jeśli jesteś utalentowanym i niezwykle pasjonatem opieki zdrowotnej dla dorosłych, może chcemy porozmawiać o tym, jak możemy współpracować.

O naszych treści

Dorosły Health Care Center zawiera artykuły na wiele tematów zdrowia i opieki zdrowotnej, te artykuły i opinie są oparte na naszych wyjątkowym widokiem i zostały utworzone i sprawdzone przez ekspertów medycznych i specjalistów. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć wysokiej jakości, aktualne opinie.

Treści, które publikujemy na naszych stronach internetowych są sprawdzane przez nasz personel medyczny dziennikarzyi ekspertów w dziedzinie zdrowia . Nasze artykuły zawierają najnowsze aktualizacje z wiarygodnych źródeł, w tym czasopism medycznych, anonsy od agencji federalnych zdrowia i analiz na temat najnowszych trendów zdrowia. Nasi doświadczeni tłumacze komunikować się codziennie z najlepszych ekspertów medycznych, zapewniając dogłębne badania, aktualizacje i sztuczek, które wzbogacają nasze zdrowie wiadomości i treści.

Nasza treść jest publikowany zgodnie z wytycznymi dla witryn internetowych, informacje medyczne i zdrowotne.

Disclaimer

Porady medyczne

Należy pamiętać, zdrowia i opieki zdrowotnej informacji znalezionych na stronie dla dorosłych Health Care Center nie jest przeznaczony do zastąpienia porad udzielanych przez lekarza lub lekarza. Jeśli masz lub podejrzewasz problem zdrowia, należy szukać profesjonalnej porady medycznej przed działając na wszelkie informacje można przeczytać na naszej stronie.
Nie wolno lekceważyć profesjonalnych porad medycznych lub opóźnienie w poszukiwaniu czegoś, co przeczytałem na każdej stronie internetowej, ponieważ!

Reklamy i banery

Dorosły Health Care Center może otrzymać finansowanie z reklam i banerów. Nasze banery i inne reklamy nie są kierowane do określonych użytkowników i mogą być umieszczone na stronie naszych zainteresowań zawartości. Wszystkie reklamy są można odróżnić od innych treści z odpowiednią etykietę.