Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Kontrola Wagi  /  Metabolizm Weight Loss Pills

Metabolizm utrata masy ciała pigułki

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2021-07-08)
Metabolizm utrata masy ciała pigułki 

Co to jest metabolizm?

Termin metabolizm jest używany do opisania wszystkich reakcji biochemicznych i procesy, które występują w każdy żywy organizm (w tym ludzi) do utrzymania ich komórek żyje i wykonywania wszystkich swoich procesów (w tym rośnie, reprodukcji i odpowiedzi do środowiska). W innych warunkach to jest ściśle związane z odżywianiem i zdolność komórek do uzyskania składników odżywczych.

Anabolizm i katabolizm

Eksperci dzielą dwie kategorie anabolizmi katabolizm metabolizm . Katabolizm odnosi się do procesu podziału dużych cząsteczek na mniejsze cząstki i, w większości przypadków uwolnienia energii w procesie, a anabolizm odnosi się do formacji lub synteza wszystkich innych składników odżywczych, które wymagają komórki (zwykle energii uzyskany przed katabolizmem jest wymagane).

Metabolizm i utrata masy ciała

Waga jest zdefiniowana przez ekspertów jako wynik ilość energii uzyskiwanej z katabolizmem procesów pomniejszoną o ilość energii zużywanej przez resztę procesów w naszym organizmie (anabolizm). Pozostała energia ta jest przechowywane w postaci tłuszczu lub węglowodanów (glikogenu) głównie w wątrobie i mięśniach, więc gdy pozostała energia jest nadmierne osoba rozwija się nadwaga.

Podobnie niektóre podstawowe choroby lub zaburzenia hormonalne mogą zmieniać metabolizm, a osoba może nadwagi, nawet wtedy, gdy on/ona je odpowiednio.
Być może słyszeliście o "wysokie" lub "niski" metabolizm, ale co to znaczy?

Metabolizm jest określany przez niektórych czynników takich jak wiek, płeć, dziedziczności i wagi. Z wiekiem metabolizm wolniejszy, szacuje się, że metabolizm spada 5% po czterdziestych i zmniejsza 5% więcej każdej dekady po że (to z powodu utraty masy mięśniowej).

Dotyczące płci mężczyźni mają więcej masy mięśniowej niż kobiety, tak mężczyzn spalić kalorie szybciej. Podobnie jeśli nasi rodzice albo dziadkowie mają więcej masy mięśniowej, mamy tendencję do chudego masy zbyt.

Wreszcie odnośnie wagi, tych ludzi, którzy są z dużego wzrostu i mają więcej chudego masy, spalić więcej tłuszczu niż cieńsze ludzi. To jest logiczne, spędzają więcej energii do poruszania się.

Metabolizmu podstawowego kursu

Wszystkie te cechy definiują "Metabolizmu podstawowego kursu" (BMR), to znaczy, minimalnej ilości energii, że organizm potrzebuje, aby nagrać do wykonywania funkcji życiowych. Ta stawka metabolizm Basal zależy od stylu życia każdej osoby, oznacza to, jego dzienny poziom aktywności. Podsumowując wysoka lub powolny metabolizm rzeczywiście oznacza wysoki lub niski BMR.

Metabolizm utrata masy ciała pigułki

Niestety utrata masy ciała jest skomplikowany, ale dobrą wiadomością jest to, że możesz zwiększyć swój metabolizm. To prawda, że pewne czynniki nie może być modyfikowana, takie jak wiek, płeć i dziedziczności, ale możemy zmienić inne ćwiczenia, spożycia, snu, między innymi, które mają istotny wpływ na metabolizm.

Jak już widzieliśmy, to prawda, że kilka osób jest w stanie schudnąć szybciej niż inni, ale absolutną prawdziwe jest to, że osoba będzie schudnąć, jeśli on/ona jest w stanie spalić więcej kalorii niż ona konsumuje. Można to zrobić za pomocą różnych metod, jedzenie mniej kalorii, zwiększenie poziomu działalności, lub obu.

Podobnie niektóre pokarmy i metabolizm utrata masy ciała pigułki może przyczynić się do zwiększenia metabolizmu zbyt. Na przykład zielonej herbaty i kawy są wielkie spalaczy tłuszczu , gdy są one spożywane rano i okresowo w ciągu dnia. Inne pokarmy zalecane są białka, chude mięso, papryka chili, pełnoziarniste, soczewica i nawet wody pitnej.

Niektóre badania wykazały, że niski poziom witaminy d są związane na wadze, więc eksperci zalecają tym żywności z witaminy D lub jej suplementów diety.

Biorąc metabolizm waga strata pigułki i jeść regularnie jest również zalecane, najlepiej małe posiłki w ciągu dnia aby ustabilizować poziom cukru we krwi i BMR. Dowiedz się więcej o metabolizm utrata masy ciała pigułki 


comments powered by Disqus