Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny  /  Zwiększenie nasienia bez leków

Zwiększenie produkcji nasienia bez leku

Zwiększenie produkcji nasienia bez leku Jak zwiększyć produkcję nasienia bez leku? Duża część tych leków są ziołowe, ale zawierające potencjalnie niebezpiecznych składników jak Yohimbe na przykład (Kora drzewa afrykańskiego Yohimbe). Również są one zbyt drogie, jeśli chcesz ich używać regularnie. Tak będzie lepiej, aby znaleźć innym skutecznym sposobem na zwiększenie produkcji nasienia.

Jak zwiększyć produkcję nasienia bez leku?

Ziołowe żywności i suplementów, takich jak saw palmetto i pestek dyni może pomóc wsparcie płodności i prostaty zdrowia, podczas gdy cynk może poprawić jakość i ilość spermy. Niemniej jednak nie musisz kosztowne tabletki na zwiększenie produkcji nasienia!

Czy jest możliwość zwiekszenia nasienie bez leku? Jeśli możesz zrobić kilka ćwiczeń regularnie, to całkiem możliwe.
Przykładem takiej techniki jest PC (mięsień łonowo-guziczny) ćwiczenia (znany również jako "Kegels").
Mogą być przydatne, jeśli człowiek chce zwiększyć produkcję nasienia. Te ćwiczenia nasienia są zgłaszane do mężczyzn fertiliy i nawet zwiększyć mężczyzna orgazmy!

Produkcji nasienia niskie

Wiele osób uważa, że do produkcji nasienia niski nie jest uleczalna. Jednak fakt ten nie jest prawdziwe w ogóle jak produkcji nasienia niskie czasami mogą być traktowane z przepisanych leków, zdrowa dieta oraz zmiana stylu życia.

Low Semen Production is Treatable with Simple Lifestyle Changes
Niskiej produkcji nasienia jest całkowicie uleczalny z prostych zmian w stylu życia
Istnieje kilka zmian w stylu życia prostego, które pomogą Ci szybko zwiększyć produkcję nasienia:

 • Aktywności fizycznej i regularne ćwiczenia jest duży krok w kierunku poprawy wszystkich aspektów życia seksualnego.
 • Zdrowa dieta składa się głównie z owoców i warzyw, jak również picie dużej ilości wody może pomóc zbyt.
 • Produkty mleczne są znane na celu mężczyźni produkują więcej nasienia.
 • Wiedząc, że około 95% objętości nasienia należy do wody, wyraźnie zrozumiesz, że brak wody w organizmie wyraźnie zmniejszy produkcję plemników.
 • Częstotliwości swoje wytrysku można określić objętości nasienia, które produkują. Jest innym ważnym czynnikiem. Jeśli masz stosunek 2 - 3 razy dziennie, ilość nasienia będzie znacznie mniej niż to jest, gdy masz tylko jeden Orgazm na dobę.
 • Ale nie dłużej niż przez 3 dni wstrzemięźliwości seksualnej . Nie pomoże zwiększyć objętość nasienia; fakt ten jest stereotypy. Abstynencji wraz z technikami obróbki krawędzi może pracować dobrze i masz dobry nasienia ejakulacji.

Jak poprawić płodność u mężczyzn i zwiększenie produkcji nasienia?

Wszyscy jesteśmy zaznajomieni z faktu, że ze względu na płodność mężczyzny , który jest w stanie odtworzyć naturalnie. Raporty są tam tej produkcji nasienia niski , co jest w dzisiejszych czasach to rosnący problem, dotyczy około jednej na co sześć par. Badania wykazały również, że jest jednym w każdym trzech przypadków niepłodności z powodu problemu niskiej żyzności, spowodowane produkcji niskiej nasienia męskiego partnera.

How to Improve Male Fertility and Increase Semen Production
Dowiedz się, jak poprawić płodność u mężczyzn i zwiększenie produkcji nasienia
Oto niektóre ze sposobów, by pomóc im poprawić płodność i zwiększenie produkcji nasienia:

 • Ćwiczenia regularnie - istnieją badania, które pokazują, że ćwiczenia nie tylko podnosi poziom testosteronu u mężczyzn, ale także poprawić ich zaufania, a także sprawność fizyczną. Niektóre badania wskazują również, że Ci ludzie mają tendencję do lepszej jakości nasienia i wyższy poziom testosteronu, którzy regularnie ćwiczyć w porównaniu do tych, którzy pozostają nieaktywne. Zawsze zalecane do ćwiczeń na bieżąco utrzymuje dopasowuje się do ciała i pomocy w zakresie poprawy jakości nasienia.

  Jednakże należy unikać zbyt wiele ćwiczeń to może potencjalnie zmniejszyć poziom testosteronu i mieć odwrotny skutek.
  Tych, którzy chcą poprawić swoją płodność, bez wykonywania ćwiczenia regularnie powinny koncentrować się na pobyt aktywnych fizycznie , wykonując umiarkowane ćwiczenia, aby zwiększyć ilość i jakość plemników.
 • Minimalizacja stresu przez utrzymywanie się zrelaksowany - stres może negatywnie wpływać na Twój poziom płodności i zmniejszenie zadowolenia seksualnego. Długotrwałego stresu często podnosi kortyzolu, hormonu, który dodatkowo negatywnie wpływa poziom testosteronu u mężczyzn. Poziomu testosteronu u mężczyzny ma tendencję do spadku gwałtownie, gdy kortyzol idzie w górę. W związku z tym należy koniecznie zrobić pewne techniki relaksacyjne na niższy poziom stresu w dół i utrzymać wszystko pod kontrolą.
  Jeden może skupić się na czynności zarządzania stresem , takich jak medytacja, spaceru w parku, spędzać czas z przyjaciółmi lub członków rodziny, ćwiczeń itp
 • Spróbuj Puncturevine - Puncturevine jest zioło medyczny, który jest również znany jako Tribulus Terrestris. To jest często wykorzystywany do zwiększenia płodności u mężczyzn. Lekarze zalecają, że aby poprawić libido i erekcję biorąc 6 gramów Tribulus głównego na codzień na okres 2-3 miesięcy jest bardzo korzystne. Badania pokazują również, że Puncturevine nie podnieść poziom testosteronu, ale kiedyś może zwiększyć wzrost libido promowanie komórek.
 • Spożywać więcej witaminy D - według badań medycznych, witamina D jest najlepszych składników odżywczych, które pomaga w zwiększenie poziomu testosteronu i poprawę płodności u mężczyzn. Tych ludzi, którzy mają niedobór witaminy d mają tendencję do niższego poziomu testosteronu. Jeśli fakty są do wierzenia, zakłada się, że biorąc 3000 IU witaminy D3 dziennie przez okres 10-12 miesięcy może zwiększyć poziom testosteronu u mężczyzn o 25%.
 • Uzyskać wystarczającą ilość witaminy C - w przeciwieństwie do witaminy D, która pomaga w zwiększaniu poziomu testosteronu u mężczyzn, witamina C powinny być spożywane jako to znacznie poprawia ruchliwość plemników i liczby plemników. Regularne spożywanie witaminy c przyczynia się do wzrostu zdeformowane plemniki, które mają wpływ na męską płodność. Jest również znaleźć tego stresu oksydacyjnego i reaktywnych form tlenu (ROS) po osiągnięciu poziomu szkodliwych w organizmie może prowadzić do niepłodności u mężczyzn.

  w związku z tym, aby utrzymać wszystko pod kontrolą, odpowiednie spożycie przeciwutleniaczy witaminy C może okazać pomocne w przeciwdziałania szkodliwym działaniem niektórych kwestii.
  Jeśli ktoś chce zwiększyć mobilność plemników wraz z plemników, zaleca się biorąc witamina C 1000 mg dwa razy na dobę przez co najmniej 2 miesięcy.
 • Spróbuj zwiększyć spożycie cynku w żywności - cynk jest wyjątkowy mineralny, który jest niezbędny do prawidłowego wzrostu i utrzymania ciała. Cynk jest korzystne dla ludzi, ponieważ pomaga w funkcjonowaniu układu odpornościowego, leczeniu tarczycy, gojenie się ran, krzepnięcia krwi i wiele innych. Mineralnych występuje w wysokiej kwoty w pokarmy pochodzenia zwierzęcego, takich jak jaja, ryby, mięso i owoce morza.

  Raporty sugerują, że niedobór cynku lub stan niski cynk wiąże się z biednych plemników, niski poziom testosteronu i niepłodności męskiej.
  Tych, którzy cierpią na niskie cynku w organizmie należy zwiększyć spożycie cynku suplementy tak, aby zwiększyć poziom testosteronu, jak również liczbę plemników.
 • Należy unikać spożywania alkoholu - ciężki spożycie alkoholu jest odpowiedzialny za zmniejszenie poziomu testosteronu i obniżenie się jakości nasienia. Oprócz tego spożywania alkoholu w heady ilość na bieżąco można uszkodzenia narządów wewnętrznych a także prowadzić do innych powikłań.
 • Należy wziąć pod uwagę Ashwagandha - Ashwagandha jest zioło lecznicze, które pomaga w zwiększenie poziomu testosteronu u mężczyzn i poprawę płodności u mężczyzn. Przede wszystkim jest ona wykorzystywana przez mężczyzn cierpiących na problemy jak niskie plemników liczniki lub niepłodności lub spermy mobilności. Inne korzyści obejmują kortyzolu zmniejszenie poziomu, obniżone stężenie cukru we krwi poziom, zmniejszenie stresu & niepokój, wzrost masy mięśniowej i siły, wzrost płodności u mężczyzn itp.
 • Przekąska na orzechy włoskie - trzeba spróbować jedzenia żywności, która jest bogata w przeciwutleniacze, takie jak orzechy włoskie, maliny, jabłka, szpinak, brokuły, kapusta, bakłażan itp. Taki rodzaj żywności pomaga zarówno rośnie ilość i jakość spermy.

Ćwiczenia, aby zwiększyć plemników jakości i ilości

Obrzeża jest specjalna procedura, gdy osiągnięcia orgazmu punkt i zatrzymać zamiast wytrysku. Kilka takich przerw podczas seksu lub Masturbacja nastąpią duże obciążenia i imponujące szanse poczęcia! Te ćwiczenia mają na celu zwiększyć ilość i jakość plemników: kegels, obrzeża, a nawet ćwiczenia jogi. Te ćwiczenia pokaże Ci seks nigdy nie doświadczyły!

Są łatwe do naśladowania prowadnice, które zawierają informacje o ćwiczenia z przewodników krok po kroku, aby zwiększyć ilość i jakość plemników i w taki sposób poprawy męskiej potencji, libido i płodności.
Spójne ćwiczeń sprawia, że możliwe, aby zwiększyć ilość ejakulatu średnio 1,5-4ml do imponującej ilości ponad 10ml.
Program dobry ćwiczenia może również zawierać dodatkowe informacje o niektórych cenowo suplementy i żywności, które można kupić, które może przekroczyć wyniki wszelkich istniejących pigułki poprawy produkcji nasienia, ale mniejszym kosztem.

Ćwiczenia jogi, zwiększenie produkcji nasienia

Yoga Exercises to Increase Semen Production
Ćwiczenia jogi, zwiększenie produkcji nasienia
Dodatkowo istnieją liczne ćwiczenia jogi, zwiększenie produkcji nasienia. Są to najważniejsze z nich, które będzie zwiększyć ilość i jakość plemników:

 • Agnisaar Kriya - to jest uważana za jedną z najstarszych i najbardziej korzystne pozuje w jodze, że bezpośrednio pomaga w zwiększeniu liczby plemników i jakość nasienia.
 • Sethubandhasana - Sethubandhasana postawy pomaga w zwiększanie mobilności spermy u mężczyzn, jak również poprawę krążenia krwi w miednicy w organizmie. Robi to wcześnie rano codziennie mogą również zwiększyć poziom testosteronu i pomóc w utrzymaniu nienaruszone ciało.
 • Surya Namaskara - jeden z najważniejszych asan jogi jest Surya namaskara. Ta postawa nie tylko zwiększa liczbę plemników, ale przyczynia się do poprawy krążenia krwi w organizmie.
 • Pranajama - Pranayamy pomaga w zminimalizowaniu główną przyczyną niepłodności u mężczyzn tzn stres. Regularne praktykowanie tej postawy mogą pomóc w minimalizowaniu poziomu stresu i satysfakcji.
 • Ardha Matsyendrasana - ten post, w przeciwieństwie do innych jogi stanowić pomoc w zwiększaniu liczby plemników i jakość nasienia. Postawa przyczynia się do mobilności w pasie i z powrotem.

Wniosek

Produkcji nasienia niski jest głównych problemów, które często cierpienie ludzi i ich partnerów. Jednak wraz z rozwojem technologii, a także nauk medycznych, produkcji nasienia niski może być wyleczona przez przyjęcia niektórych środków.

Można poprosić o receptę od lekarza, aby dostać rzeczy pod kontrolą lub nawet znaleźć ćwiczenia jogi zwiększenie produkcji nasienia. Polecamy również, wybierając produkty naturalne zwiększenie wytrysku. Oni pomogą Ci szybko zwiększyć produkcję nasienia bez skutków ubocznych leków na receptę!

Znajdź produkty naturalne, aby zwiększyć Wytrysk 


comments powered by Disqus