Strona Główna  /   Zdrowie Kobiety  /  Podniesienie piersi po karmieniu piersią

Rekonstrukcja piersi i podnoszenie po karmieniu piersią

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2020-10-06)
Rekonstrukcja piersi i podnoszenie po karmieniu piersią 

Karmienie piersią

Co to jest karmienie piersią? Karmienie piersią jest bardzo ważną częścią okresu po ciąży i ma zasadnicze znaczenie dla zdrowego rozwoju noworodka. Karmienie piersią pomaga dzieciom rozwijać silne więzi z matką, a także może przyczynić się do poprawy rozwoju narządów wewnętrznych. Mleko matki zawiera wiele witamin i innych ważnych składników odżywczych, które mają kluczowe znaczenie dla rozwoju mózgu i układu nerwowego.
W licznych badaniach klinicznych potwierdzono, że karmienie piersią jest najskuteczniejsze w zapobieganiu problemom zdrowotnym i powikłaniom.
Niestety, znaczenie karmienia piersią dla wszystkich dzieci jest często pomijane. Karmienie piersią jest potężnym narzędziem terapeutycznym i doskonałym sposobem komunikacji między matką a dzieckiem.

Jak karmienie piersią wpływa na kształt piersi

Mimo, że pani może być całkowicie zadowolony z jej biust przez całe życie, satysfakcja ta może zniknąć po karmieniu piersią. Fakt, że zdarza się to wielu kobietom, jest dobrze znany. Kiedy ptosis ustawia się w nikt z tych kobiet może ignorować wygląd ich piersi. Ptosis jest terminem zdrowia, ale to po prostu oznacza ugięcia piersi.

Ptosis after Breastfeeding
Ptosis po karmieniu piersią
Karmienie piersią powoduje przemianę kształtu i żadna kobieta nigdy nie była w stanie zachować elastycznego biustu przez wiek. Rodowicie dziecko może również radykalnie zmienić kształt, charakter i rozmiar biustu. Proces karmienia piersią często powoduje utratę jędrności, corny skóry, i przesunięcie gruczołów piersi.
Kształty kobiecego ciała i piersi nie wyglądają już tak, jak były przed ciążą i niestety zmiany te nie są odwracalne same w sobie - chyba że kobieta zacznie dbać o swój wygląd i chce przywrócić młodzieńcze piersi i sylwetkę.
Jednak wraz z wprowadzeniem nowych technik i metod podnoszenia piersi,kobiety nie muszą już przyzwyczajać się do swoich obwisłych piersi, ponieważ mają wiele sposobów rekonstrukcji piersi po karmieniu piersią.

Rekonstrukcja piersi

Popularność rekonstrukcji piersi rośnie, a na podstawie amerykańskich statystyk ponad 300.000 pań złożyć operację rekonstrukcji piersi każdego roku. Kobiety są przyciągane przez ten sposób rozwiązywania problemu złego wyglądu piersi po karmieniu piersią, ponieważ operacja nie jest bardzo czasochłonna.

Breast Reconstruction Surgery
Chirurgia rekonstrukcji piersi
W ciągu maksymalnie 5 godzin pani może mieć dobrze ukształtowany biust. Nie ma potrzeby, aby opuścić karierę na długi czas lub martwić się o relacje, ponieważ w ciągu jednego tygodnia kobiety zaczynają wspólne życie, jeśli nie ma problemów pooperacyjnych. Ale zawsze jest obawa o pewne zagrożenia po zabiegu.
Co więcej, nie każdy jest psychicznie przygotowany do wyboru operacji powiększania piersi.
Ponadto, koszt jest bardzo wysoki, ponieważ operacja może być konieczne do wykonania w szpitalu w znieczuleniu ogólnym. Oprócz samej operacji, koszt zabiegów pooperacyjnych i rehabilitacji jest często wyższy niż koszt samej operacji.

Kobieta, która unika operacji piersi, ale decyduje się na lifting piersi ma alternatywę. Co zrobić, jeśli kobieta chce trzymać się z dala od skutków ubocznych związanych z operacją? Ci, którzy boją się operacji, ale chcą mieć elastyczne młode piersi wybrać pigułki na naturalny wzrost piersi.

Produkty do rekonstrukcji piersi

Większe piersi są często związane z bardziej kobiecy wygląd, ale niektóre kobiety nie są w stanie je osiągnąć ze względu na naturalne procesy starzenia się i powikłań związanych z ciążą.

Breast Reconstruction Options
Opcje rekonstrukcji piersi
Przejrzyjmy najpopularniejsze produkty do rekonstrukcji piersi, które mogą być korzystne w przywróceniu młodzieńczego wyglądu kobiecych piersi.

 • Terapia hormonalna. Ten rodzaj produktów zdrowia piersi może mieć syntetycznych hormonów w ich składzie. Te hormony powiększenia piersi może powodować poważne problemy zdrowotne, nawet raka. Ale głównym zagrożeniem jest dla nienarodzonego dziecka i układu rozrodczego matki. Poza tym, długotrwałe badania tej niesprawdzonej metody nie zostały jeszcze przeprowadzone, a to oznacza, że wiele innych skutków ubocznych nie są niemożliwe.
 • Zastrzyki hormonów. Jest to bardzo niebezpieczna metoda wstrzykiwania hormonów bezpośrednio do tkanki piersi. Można zauważyć pewne wyniki, ale skutki uboczne są znacznie gorsze. Wtrysk hormonalny może powodować ogromną ilość obrzęku piersi. Również, tkanki piersi, który został wstrzyknięty z hormonami jest bardzo wrażliwe i może krwawić często.
 • Chirurgii Piersi. Możesz mieć blizny tkanki i implanty mogą ulec uszkodzeniu. I bardzo często implanty piersi są przyczyną nieprawidłowej diagnozy, gdy dotyczy to raka piersi. Najpoważniejsze powikłania chirurgicznej rekonstrukcji piersi to ciężka infekcja, krwotok i powikłania związane z krwawieniem.
 • Odciągaczy pokarmu. Ta metoda może powodować twoje piersi szpecące lub nawet raka piersi. Długotrwałe odciąganie pokarmu jest bardzo niebezpieczne. Badania przeprowadzone w Wielkiej Brytanii wykazały, że korzystanie z odciągaczy piersi przez dłuższy okres jest niebezpieczne dla zdrowia kobiet. Niektóre kobiety skarżyły się na bolesne bóle piersi, które później okazały się być uszkodzone z powodu nadmiernego pompowania.
 • Ćwiczenia. Specjalne ćwiczenia piersi mające na celu poprawę zdrowia piersi są raczej bezpieczne i nie drogie, ale nie ma udowodnionych dowodów na ich skuteczność. Podczas gdy są one korzystne dla ogólnego stanu zdrowia, dla serca i układu krwionośnego i poprawić napięcie mięśni kobiety, nie mogą fizycznie zmienić tkanki piersi, ponieważ nie zawiera mięśni. Jedynym sposobem na poprawę rozmiaru piersi jest zwiększenie objętości tkanek piersi, i to jest, gdy ćwiczenia piersi nie.
 • Bielizna. Istnieje wielki wybór biustonosze lub gorsety, które mogą sprawić, że twoje piersi wyglądają wspaniale tylko do momentu, kiedy trzeba je zdjąć. Wyglądają świetnie, gdy je nosisz, ale są bardzo drogie. Noszenie specjalnej bielizny może zapewnić nieprawidłowo wyglądającą formę piersi. To żenujące dla wielu kobiet, aby je zdjąć podczas intymnych spotkań. Kształt piersi w bielizny zwykle wydaje się bardzo okrągły i dobrze zdefiniowany, ale same piersi nadal pozostają obwisłe.
 • Pigułki na piersi. Pigułki na zdrowie piersi zawierają tylko naturalny składnik ziołowys. Nie mają żadnych syntetycznych hormonów, lub substancji chemicznych, lub barwników, lub konserwantów. Pigułki na powiększenie piersi może sprawić, że twoje piersi jędrne, większe i bardziej młodzieńcze. Naturalne produkty zdrowia piersi nie zaszkodzi. Wszystkie składniki dostają się do krwiobiegu i wchłaniane przez niego, dlatego należy wybrać produkt zdrowia piersi bez żadnych substancji chemicznych. W przypadku, gdy nie wybrać produkt organiczny, może być na ryzyko wystąpienia poważnego problemu medycznego, jak guz nowotworowy.

Rekonstrukcja piersi ziołowych

Jednym z najprostszych sposobów, aby przywrócić kształt piersi po karmieniu piersią lub poprawić wygląd starzenia się piersi jest wybór produktów ziołowych rekonstrukcji piersi. Jest to świetny sposób dla kobiet, aby poprawić swoje zdrowie, uzyskać impuls w postaci zdrowszych piersi, lub po prostu uzyskać świetnie wyglądające ciało.
Produkty są zazwyczaj wypełnione estrogenów roślinnych, który mówi się, aby poprawić tkanki piersi. Jeszcze jedną zaletą produktów do rekonstrukcji piersi jest ich dostępność - nie ma wymogu wizyty u lekarza, aby je zdobyć. Produkty rekonstrukcji piersi zwiększają poziom estrogenów w organizmie kobiety, a tkanki biustu zaczynają rosnąć.
Breast Reconstruction Herbs
Rekonstrukcja piersi Zioła
Produkty powiększenie piersi mogą być stosowane jako rozwiązanie do podnoszenia piersi w prawie każdym wieku po okresie dojrzewania. Produkty do rekonstrukcji piersi mogą również pomóc zwiększyć popęd płciowy u większości kobiet. Oprócz zmian w wyglądzie, produkty rekonstrukcji piersi zwiększają poczucie własnej wartości kobiety i mogą poprawić ogólną jakość życia.

Wspólne produkty rekonstrukcji piersi często zawierają następujące składniki ziołowe co biust większy:

 • Mniszek lekarski jest znany mieć dużo ziołowych estrogenów. Możesz wziąć jego pędy lub korzenie, lub obu, albo jako dodatek lub jako herbata. Innym dobrym motywem do korzystania z mniszka lekarskiego jest to, że zwiększa energię i sprawia, że żyjesz dłużej. To również daje trochę dodatkowej wytrzymałości i daje impuls do wytrzymałości, dzięki czemu można poprawić swoje wyniki fitness!
 • Korzeń Dong Quai zapewnia silne fitoestrogeny, Dong Quai jest źródłem elementów, które mogą powiększyć biust. Korzeń ten jest również stosowany jako ziołowy leczenia podczas miesiączki. Pomaga wyeliminować skurcze. Nie ma żadnych badań naukowych, ale to stosuje się w leczeniu niektórych problemów spowodowanych przez cykle miesiączkowe i ból menstruacyjny.
 • Koper włoski może pomóc w rozwoju postaci biustu, jeśli dodać go do żelu lub oleju na skórę biustu. Możesz również spróbować napoju kopru włoskiego. Koper jest również od dawna afrodyzjak lub stymulant seksualny. Koper włoski jest niezbędnym składnikiem licznych receptur kuchni indyjskiej. Jest uważany za najbardziej seksowną przyprawę na świecie.
 • Kozieradka ma długą historię. Mówi się, że panie ze wschodnich haremów zabrały nasiona tej rośliny, aby zwiększyć swoje piersi. Kozieradka zawiera prekursorów steroidowych i żeńskich hormonów. Składniki te są w stanie przyczynić się do poprawy tkanek w popiersiu. Zawiera również dużą ilość fitochemikaliów przyczyniających się do wzrostu piersi. Wszystkie one są odpowiedzialne za wzrost i rozwój piersi po szybkiej utracie wagi.
 • Wild Yam jest zazwyczaj używany z kozieradką ze względu na jego naturalne składniki odżywcze. Te dwa rodzaje ziół w połączeniu poprawić piersi rośnie. Ale co ważniejsze, dziki yam może pomóc podczas PMS lub leczeniu problemów menopauzy. W rzeczywistości jest to bardzo przydatne dla tych, którzy cierpią z powodu problemów menopauzy. W badaniu przeprowadzonym przez włoskiego naukowca, kobiety, u którego zdiagnozowano problemy menopauzy i otrzymały dziki yam poprawiły swoje warunki w 57% przypadkach i zauważyły mniej objawów w 86% przypadkach.
 • Pueraria Mirifica poprawia kobiece cechy, wzmacnia jędrny biust i jakość naskórka. Pomaga udaremnić zespół menopauzy i poprawia stan skóry w części biustu, w szczególności. Ma również właściwości anti-aging i poprawia krążenie krwi. Produkt jest bardzo popularny wśród kobiet z szeroką gamą kształtów ciała i jest szczególnie dobrze nadaje się do dojrzałych kobiet, które rozpaczliwie potrzebują lepszego kształtu biustu.
Różne kombinacje tych naturalnych składników są fundamentalne dla większości produktów rekonstrukcji piersi. Podczas przyjmowania tabletek na piersi należy przeczytać etykietę i upewnić się, że znasz każdy element leku.
Jeśli wybierzesz ziołowe pigułki na powiększenie piersi, możesz mieć pewność, że twój biust będzie cudownie pełniejsze, rounder, i naprawdę wspaniałe i duże w ciągu 30 dni.
I możesz mieć pewność, że wyniki będą trwałe,a biust będzie większy i rounder na całe życie!

Przeczytaj opinie o pigułki rekonstrukcji piersi 


comments powered by Disqus