Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny  /  Leki zwiększające wytrysk

Leki zwiększające wytrysk u dorosłych mężczyzn

Leki zwiększające wytrysk u dorosłych mężczyzn 

Co to jest wytrysk?

Wytrysk to proces, podczas którego nasienie jest uwalniane z męskich dróg rodnych podczas orgazmu. Jest to naturalny cel męskiej stymulacji seksualnej i końcowy etap naturalnego poczęcia.

Wytrysk w wielu przypadkach może wystąpić samoistnie podczas snu (zwykle podczas "mokrego snu"), a w niektórych rzadkich przypadkach może również wystąpić z powodu choroby prostaty.

Problemy z wytryskiem po 40 roku życia

Zasadniczo istnieją 4 rodzaje problemów z wytryskiem:

 • Anejakulacja - Jest to rodzaj stanu, w którym osoba nie jest w stanie wytrysnąć nasienia. W tym typie męskie ciało może nadal odczuwać przyjemność z orgazmu, a ich ciała mogą nadal wytwarzać plemniki, ale podczas punktu kulminacyjnego nasienie nie wydostaje się przez penisa.
 • Dysejakulacja - W przypadku tego typu wytrysku osoba jest w stanie wytwarzać nasienie podczas orgazmu, ale podczas wytrysku może być zmuszona do przejścia przez silny ból. Podczas tego procesu osoba może być zmuszona do bolesnego pieczenia w pachwinie, gdy nasienie jest wytryskiwane.
 • Wytrysk wsteczny - W tym typie wytrysku nasienie przemieszcza się w kierunku wstecznym i dociera do pęcherza, a nie wychodzi z cewki moczowej. Ten rodzaj problemu z wytryskiem występuje u mężczyzn cierpiących na stwardnienie rozsiane lub cukrzycę. Chociaż ten rodzaj wytrysku fizycznie nie jest szkodliwy, ale wpływa na niepłodność męską. Ponadto osoba może odczuwać inne odczucia podczas procesu wytrysku. Ten rodzaj wytrysku jest również znany jako "suchy przyjście", ponieważ podczas tego procesu osoba może doświadczyć orgazmu, ale może nie być w stanie uwolnić nasienia z penisa.
 • Przedwczesny wytrysk - znany również jako szybki wytrysk, jest to zjawisko, w którym osoba konsekwentnie czuje, że nie ma lub ma niewielką kontrolę nad czasem narastania w kierunku wytrysku.
Chcesz zwiększyć ilość nasienia, aby mieć dłuższe wytryski? Jeśli tak, to leki zwiększające wytrysk są zdecydowanie rozwiązaniem, którego szukasz. Pomogą Ci wyprodukować więcej nasienia, a także uprawiać dłuższy seks.

Jakie są leki, które zwiększają wytrysk?

Nie ma konkretnych leków zaprojektowanych wyłącznie w celu zwiększenia wytrysku w sposób rekreacyjny lub zwiększający wydajność. Jednak niektóre leki mogą być przepisywane w stanach, które mogą wpływać na wytrysk. Na przykład:

 • Selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI): Niektóre leki przeciwdepresyjne, takie jak fluoksetyna, paroksetyna i sertralina, które są SSRI, mogą mieć wpływ na wytrysk. W niektórych przypadkach wiążą się z opóźnionym wytryskiem lub anorgazmią. Jednak leki te są przepisywane przede wszystkim w leczeniu depresji i lęku.
 • Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne (TCA): Podobnie jak w przypadku SSRI, niektóre trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, takie jak amitryptylina lub imipramina, mogą wpływać na wytrysk. Ponownie, leki te są stosowane w leczeniu depresji i innych schorzeń psychicznych.
 • Alfa-blokery: Leki takie jak tamsulosyna, alfuzozyna i doksazosyna, które są powszechnie przepisywane w przypadku łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH) lub nadciśnienia, mogą wpływać na wytrysk. Czasami mogą powodować wytrysk wsteczny, w którym nasienie przemieszcza się do pęcherza zamiast przez penisa.
Ważne jest, aby podkreślić, że wpływ tych leków na wytrysk są niezamierzonymi skutkami ubocznymi i nie są one przepisywane wyłącznie w celu poprawy sprawności seksualnej. Jeśli masz obawy związane z wytryskiem lub funkcjami seksualnymi, ważne jest, aby otwarcie komunikować się z pracownikiem służby zdrowia, który może udzielić odpowiednich wskazówek i zbadać potencjalne opcje leczenia w oparciu o Twoją konkretną sytuację zdrowotną.

Naturalne leki, które zwiększają wytrysk

Co więcej, raporty i badania kliniczne sugerują, że niektóre naturalne środki mogą mieć łagodny wpływ na funkcje seksualne. Ważne jest, aby pamiętać, że indywidualne odpowiedzi mogą się różnić, a to, co działa dla jednej osoby, może nie działać dla innej.

 • : jest niezbędnym minerałem, który odgrywa rolę w zdrowiu reprodukcyjnym. Niektóre badania sugerują potencjalny związek między niedoborem a dysfunkcjami seksualnymi, więc utrzymanie odpowiedniego poziomu poprzez dietę lub suplementy może być korzystne.
 • L-arginina: Ten aminokwas jest prekursorem tlenku azotu, który odgrywa rolę w rozszerzaniu naczyń krwionośnych. Niektóre badania dotyczyły potencjalnych korzyści L-argininy w poprawie erekcji, ale potrzebne są dalsze badania, aby ustalić jej skuteczność.
 • Tribulus terrestris: Ten ekstrakt roślinny był tradycyjnie stosowany w niektórych kulturach jako afrodyzjak. Niektóre badania na zwierzętach sugerują potencjalne korzyści dla funkcji seksualnych, ale badania na ludziach są ograniczone i niejednoznaczne.
 • Korzeń maca: Maca jest rośliną pochodzącą z Andów i jest często sprzedawana jako naturalny środek na dysfunkcje seksualne. Podczas gdy niektóre badania na zwierzętach sugerują potencjalne korzyści, badania na ludziach są rzadkie i niejednoznaczne.
 • Kozieradka: Niektóre badania dotyczyły potencjalnej roli kozieradki w zwiększaniu poziomu testosteronu, co może pośrednio wpływać na funkcje seksualne. Potrzebne są jednak dalsze badania, aby ustalić jego skuteczność i bezpieczeństwo.

Jak leki zwiększają wytrysk u dorosłych mężczyzn

Oczywiście powinieneś wiedzieć, jak działają te leki. Pomagają twojemu organizmowi mieć to, czego naprawdę potrzebuje i w takiej ilości, jaka powinna być. Innymi słowy, Twój organizm otrzymuje wystarczającą ilość składników odżywczych, które pozwalają Ci mieć lepsze orgazmy i wytryski. Obecnie szeroko rozpowszechnione jest zainteresowanie zmianą niektórych rzeczy w życiu seksualnym, takich jak obciążenie plemnikami, ruchliwość, jakość nasienia i ogólna męska płodność.
Leki, które zwiększają wytrysk, mogą pomóc we wszystkich wymienionych faktach: jakości nasienia, ruchliwości i tym podobnych rzeczach.
Medycyna naturalna zwiększająca liczbę plemników ma na celu pomóc mężczyznom pięciokrotnie zwiększyć objętość wytrysku. I oczywiście oznacza to dłuższe i niezapomniane orgazmy. Oprócz poprawy wytrysku, leki te wpływają również na orgazmy. Jednak najważniejszą kwestią jest to, że Twoje erekcje staną się silniejsze i twardsze, co doprowadzi do posiadania większej mocy.
W rezultacie twój partner seksualny również będzie miał lepsze odczucia.
Zgodnie z wynikami badań klinicznych, naturalne produkty mające na celu zwiększenie objętości są w stanie przyczynić się do lepszej ogólnej wydajności w zakresie aktywności seksualnej. Dzięki wysokiej jakości wytryskom ludzie poprawiają swoje życie seksualne i czują się w pełni usatysfakcjonowani.

Poradnik: Jak wybrać medycynę naturalną, aby zwiększyć liczbę plemników?

Pierwszym pytaniem, które pojawia się, gdy chcesz je kupić, jest to, jak dokonać właściwego wyboru. W tym przewodniku staraliśmy się nakreślić kilka rzeczy, które mogą wymagać Twojej uwagi.

How to Choose Natural Medicine to Increase Sperm Count?
Jak wybrać medycynę naturalną, aby zwiększyć liczbę plemników?
Przed zakupem produktu prosimy o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:

 • Czy w lekarstwie, które zamierzasz nabyć, znajdują się w 100% naturalne składniki ? Nie zapominaj, że potrzebujesz bezpiecznego i naturalnego produktu , który nie spowoduje skutków ubocznych, ale pozwoli uzyskać pożądany efekt.
 • Czy produkt został przetestowany i jakie były wyniki? Nie zapominaj, że tylko produkty przebadane klinicznie, które są akceptowane przez lekarzy, można uznać za bezpieczne. Tylko te suplementy mogą pomóc w rozwiązaniu problemów.
 • Możesz zaufać produktowi, jeśli producent oferuje pełną gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie jesteś w pełni zadowolony z produktu i rozsądnych ram czasowych.
 • Przejrzyj referencje dotyczące naturalnych leków, które chciałbyś kupić. Jeśli tabletki są naprawdę skuteczne, na pewno pojawią się prawdziwe historie sukcesu.
 • Czy jest jakieś wsparcie dostępne dla klientów? Linie obsługi klienta powinny być dostępne przez cały czas za pośrednictwem różnych środków, w tym poczty elektronicznej i telefonu, lub w jakikolwiek inny sposób, abyś mógł zadawać pytania i uzyskiwać satysfakcjonujące i profesjonalne odpowiedzi.
 • Jakie opinie można znaleźć na niezależnych forach? Znalezione tam opinie są prawdziwe, ponieważ producenci na swoich stronach internetowych pokażą tylko pozytywne referencje.
Znajdź forum lub witrynę z recenzjami, które pomogą Ci dokonać wyboru. Na przykład forum dyskusyjne "objętość nasienia" to miejsce, w którym można przeczytać historie sukcesów i porażek prawdziwych mężczyzn, którzy mają wszelkiego rodzaju doświadczenia z lekami zwiększającymi wytrysk i potrafią odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania dotyczące tych produktów.

Lek zwiększający ruchliwość plemników i liczbę plemników po 40 roku życia

Przez lata nauki medyczne były w stanie zaprojektować pewne leki , które pomagają ludziom pozbyć się pewnych problemów zdrowotnych, na które mogli cierpieć od lat. Podobnie, jeśli ktoś po 40 roku życia ma problemy związane z produkcją nasienia, jakością nasienia lub ruchliwością plemników, zdecydowanie może się tego pozbyć, spożywając niektóre leki.
Zasadniczo istnieją 2 główne rodzaje leków nasienia.
Pierwszy z nich - lek zwiększający liczbę plemników - ma na celu zwiększenie liczby plemników i ogólnej objętości płynu nasiennego. Leki te poprawiają również jakość orgazmu! Drugi - lek zwiększający ruchliwość plemników - poprawia szybkość plemników, co jest niezbędne do poprawy męskiej płodności.

Medicine to Increase Sperm Motility and Sperm Count
Lek zwiększający ruchliwość plemników i liczbę plemników
Oto lista szeroko rozpowszechnionych leków zwiększających liczbę i ruchliwość plemników:

 • Gonadotropiny - Gonadotropiny zawierają hCG i hMG, które stymulują jądra do produkcji plemników i testosteronu. Lek ten w niektórych przypadkach stosuje się w skojarzeniu z innymi technologiami rozrodczymi (ART) w celu zwiększenia liczby plemników. Niektóre z powszechnie akceptowanych marek na rynku to Novarel i Pregnyl.

  Ogólne spożycie gonadotropin obejmuje dwa lub trzy zastrzyki tygodniowo, a cykl leczenia trwa co najmniej sześć miesięcy. W rzadkich przypadkach, jeśli liczba plemników nadal nie jest prawidłowa po sześciomiesięcznym cyklu leczenia, do leczenia dodaje się schemat hMG, a cykl leczenia wydłuża się do jednego do dwóch lat.
 • Klomifen - Klomifen będący lekiem niesteroidowym pomaga w zwiększeniu produkcji hormonu folikulotropowego (FSH), hormonów przysadki mózgowej i hormonu luteinizującego (LH). Lek ten kieruje jądra do produkcji zdrowych plemników i wydzielania testosteronu. Lek jest zazwyczaj spożywany trzy razy w tygodniu, ale jego cykl leczenia może wahać się od trzech do sześciu miesięcy, w zależności od wyniku. Można nawet spożywać lek w małej ilości przez dwa lata w przypadku, gdy poziom hormonów stanie się normalny.
 • Letrozol - Letrozol jest zalecany przez lekarzy, ponieważ pomaga w zwiększeniu poziomu testosteronu w organizmie, co dodatkowo pomaga w maksymalizacji liczby plemników. Krótko mówiąc, lek jest stosowany w leczeniu wszystkich problemów związanych z liczbą plemników. Letrozol należy spożywać raz w tygodniu (jedna tabletka) lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
 • Bromokryptyna - Lek jest stosowany jako pigułka kontrolująca, która pomaga w zapobieganiu uwalnianiu hormonu prolaktyny w organizmie mężczyzny. Hormon prolaktyny, który powoduje obniżenie poziomu testosteronu w organizmie mężczyzny, może być eliminowany za pomocą tego leku. Bromokryptyna jest najlepiej odpowiednia dla mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia nasienia z powodu hiperprolaktynemii.
 • Imipramina - Imipramina jest pomocna w leczeniu wytrysku wstecznego. Lek odwraca proces nieprawidłowego wytrysku plemników z pęcherza moczowego i z powrotem do prącia.
 • Syntetyczny testosteron pigułki, zastrzyki, lub żele - Wielu lekarzy zaleca syntetyczny testosteron pigułki, zastrzyki, lub żele są do uzupełnienia dolnego poziomu testosteronu w organizmie mężczyzny. Powodem tego jest to, że forma żelu jest znacznie bezpieczniejsza niż forma tabletek.
 • Antybiotyki i leki przeciwgrzybicze - Problemy związane z grzybami i infekcjami bakteryjnymi układu rozrodczego leczy się za pomocą antybiotyków i leków przeciwgrzybiczych.

Czego należy unikać, jeśli chcesz zwiększyć liczbę plemników i objętość wytrysku po 40 roku życia

Są pewne rzeczy, których należy unikać, jeśli chcesz zwiększyć liczbę plemników i objętość wytrysku. Zwykle są to złe nawyki, które negatywnie wpływają na produkcję nasienia, jakość i ruchliwość nasienia, szczególnie u dorosłych mężczyzn po 40 lub 50 roku życia.

Things to Avoid If You Want to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Czego należy unikać, jeśli chcesz zwiększyć liczbę plemników i objętość wytrysku
Oto najważniejsze rzeczy, których należy unikać:

 • Unikaj nadmiernego spożywania alkoholu i narkotyków - Nadmierne używanie narkotyków i alkoholu jest nie tylko szkodliwe dla zdrowia, ale także zmniejsza liczbę plemników i zdrowie plemników. Kilka badań pokazuje, że używanie kokainy, alkoholu, marihuany i innych podobnych narkotyków w wysokiej jakości zmniejsza produkcję nasienia.
 • Powiedz "nie" paleniu - Palenie konsekwentnie zmniejsza liczbę plemników danej osoby i dlatego należy go unikać.
 • Unikaj spożywania produktów sojowych - Produkty sojowe zazwyczaj zawierają fitoestrogeny, związek, który zmniejsza produkcję plemników i wiązanie testosteronu. Takie produkty również obniżają ruchliwość plemników, dlatego należy ich unikać.
 • Unikaj kilku leków na receptę - Istnieje kilka przepisanych leków, które mogą potencjalnie zmniejszyć produkcję plemników. Zminimalizowanie spożycia kilku takich leków może przywrócić liczbę plemników do normy lub nawet wyżej.

Naturalne sposoby na zwiększenie liczby plemników i objętości wytrysku po 40 roku życia

Wiele osób uważa, że liczbę plemników można poprawić tylko poprzez spożywanie leków zwiększających liczbę plemników, ale w rzeczywistości ruchliwość plemników można poprawić w naturalny sposób!

Natural Ways to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Naturalne sposoby na zwiększenie liczby plemników i objętości wytrysku
Te naturalne sposoby na zwiększenie liczby plemników i objętości wytrysku obejmują:

 • Prawidłowy sen i ćwiczenia - Regularne ćwiczenia i sen trwający co najmniej 7-8 godzin w nocy mogą prowadzić do poprawy lub zwiększenia liczby plemników. Badania wykazały również, że wykonywanie 16-tygodniowego programu ćwiczeń aerobowych trwającego co najmniej 50 minut trzy razy w tygodniu może zwiększyć objętość plemników i ich ruchliwość.
 • Spożywanie witamin i wapnia - Badania wykazały , że pokarmy zawierające wapń i witaminę D mają bezpośredni wpływ na zdrowie plemników. Stwierdzono, że osoby, które spożywają mniej witaminy D w swojej diecie, mają niższą liczbę plemników. Dlatego, aby zwiększyć liczbę plemników i ruchliwość plemników, zaleca się przyjmowanie pokarmów bogatych w witaminy i wapń.
 • Zwiększ spożycie pokarmów bogatych w przeciwutleniacze - Przeciwutleniacze pomagają w dezaktywacji i usuwaniu wolnych rodników, a także innych związków, które uszkadzają kilka komórek odpowiedzialnych za produkcję plemników. Istnieje kilka badań , które pokazują, że witaminy i minerały działają jako cząsteczki przeciwutleniaczy, które bezpośrednio pomagają w produkcji liczby plemników.
  Niektóre z przeciwutleniaczy, które przyczyniają się do zdrowej liczby plemników, to: koenzym Q10, glutation, witamina C (kwas askorbinowy), witamina E, selen, I-karnityna.
 • Spożycie i kwasu foliowego - Istnieją ograniczone badania, które pokazują, że spożywanie kombinacji i kwasu foliowego pomaga w zwiększeniu ogólnego stanu zdrowia plemników, w tym całkowitej liczby plemników i koncentracji plemników.
 • Ashwagandha - Przez lata Ashwagandha była stosowana jako tradycyjny lek do leczenia kilku form dysfunkcji seksualnych. Ashwagandha, znana również jako żeń-szeń indyjski, spożywana przez 90 dni w ilości co najmniej 675 mg dziennie, może zwiększyć liczbę plemników i ich zdrowie - zostało to również potwierdzone badaniami klinicznymi. Ponieważ Ashwagandha jest łatwo dostępna w sklepach ze zdrową żywnością i można ją kupić online, można ją spożywać regularnie, aż wszystko stanie się normalne.
 • Zwiększ spożycie zdrowego tłuszczu - Zdrowe tłuszcze lub tak zwane tłuszcze wielonienasycone, które zawierają omega-6 i omega-3, są korzystne dla rozwoju błony plemników. Dlatego, aby zwiększyć liczbę plemników i cieszyć się zdrowym wytryskiem, należy przyjmować takie związki regularnie.
 • Spożycie składników odżywczych przyjaznych dla nasienia - Nie ma wątpliwości, że spożywanie pokarmów bogatych w zdrowe składniki odżywcze i związki pozwalają organizmowi prawidłowo je wszystkie trawić. Powinniśmy przyjmować suplementy bogate w witaminy, przeciwutleniacze i minerały, ale zdarzają się przypadki, w których organizm nie wchłania ich wszystkich łatwo.
  Dlatego najlepszym sposobem spożywania ich wszystkich jest spożywanie pokarmów bogatych w składniki odżywcze przyjazne dla nasienia.
  Na przykład spożywanie pokarmów takich jak owoce cytrusowe, orzechy włoskie, większość skorupiaków, większość ryb, pełnoziarnista pszenica i ziarna, gorzka czekolada, brokuły, czosnek, banany, żeń-szeń, kurkuma, szpinak, szparagi, sfermentowane orzechy i nasiona mogą pomóc w zwiększeniu liczby plemników.

Wniosek: znajdź produkty, które zwiększają wytrysk u dorosłych mężczyzn

Pamiętaj, że naturalne leki na poprawę wytrysku powinny zawierać tylko te naturalne elementy, które są w 100% bezpieczne. Jeśli wybierzesz naturalne leki, Twoje wytryski będą fantastyczne i nie spotkasz się z żadnymi niepożądanymi skutkami ubocznymi.

Znajdź leki, które zwiększają wytrysk 


comments powered by Disqus