Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny  /  Leki zwiększające wytrysk

Leki, które zwiększają Wytrysk

Leki, które zwiększają Wytrysk 

Co to jest Wytrysk?

Wytrysk jest procesem, w którym nasienie jest zwolniony z męskiego układu reproductory podczas orgazmu. Jest naturalnym celem mężczyzna stymulacji seksualnej i końcowej fazie dla naturalnego poczęcia.

Wytrysk w wielu przypadkach może wystąpić spontanicznie podczas snu (zwykle podczas o "wet dream") i w rzadkich przypadkach, może również wystąpić z powodu choroby gruczołu krokowego.

Problemy z wytryskiem

Istnieją 4 rodzaje wytrysku problemy:

 • Anejaculation - jest to typ warunku, gdzie osoba jest niezdolna do wytrysku nasienia. Pod tego typu męskiego ciała nadal odczuwać przyjemność z orgazmem i ich ciała mogą wytwarzać plemniki, ale podczas kulminacji, nasienie nie wychodzi przez penisa.
 • Dysejaculation - pod ten rodzaj wytrysku, osoba jest zdolny do wytwarzania nasienia podczas orgazmu, ale podczas wytrysku, być może będą musieli przejść przez silny ból. Podczas procesu osoba może mieć przejść przez bolesne pieczenie w pachwinie gdy nasienie jest ejakulacji.
 • Wytrysk wsteczny - w tego typu wytrysku nasienia przemieszcza się w kierunku do tyłu i dotrzeć do pęcherza moczowego, a nie wychodzi z cewki moczowej. Tego typu problem wytrysku znajduje się w tych mężczyzn o rozsiane lub cukrzycy. Jednak ten rodzaj wytrysku fizycznie nie jest szkodliwe, ale to wpływa niepłodności męskiej. Ponadto osoba może ponieść inne uczucie podczas procesu wytrysku. Tego rodzaju wytrysku jest znany również jako "suche come", jako podczas procesu osoba może doświadczyć orgazmu, ale on może nie być w stanie zwolnić wszelkie nasienie z penisa.
 • Przedwczesny wytrysk - znany również jako szybki wytrysk, jest to zjawisko, w którym osoba konsekwentnie czuje, że ma nie lub mało kontroli nad chronometraż gromadzeniu się do wytrysku.
Chcesz zwiększyć ilość nasienia aby mieć dłuższe wytrysku? Jeśli tak, to leki, które zwiększają wytrysku są zdecydowanie rozwiązanie szukasz. Pomogą one produkować więcej nasienia także co dłuższy seks.

Leki, które zwiększają Wytrysk

Oczywiście należy wiedzieć, jak działają te leki. Pomagają one swoje ciało, aby mieć to, czego naprawdę potrzebuje i w ilości powinny być. Innymi słowy Twój organizm pobiera wystarczającej ilości składników odżywczych, które pozwalają mieć lepszego orgazmu i wytrysku. Dziś jest szeroko rozpowszechniony być zainteresowany zmianą niektórych rzeczy swoje życie seksualne, takie jak ładunek spermy, ruchliwość, jakość spermy i ogólnie męską płodność.
Leków, które zwiększają wytrysku może pomóc z wszystkich, że fakty wymienione: jakość plemników, ruchliwość i rzeczy tak.
Medycyna naturalna do zwiększenia liczby plemników ma na celu pomóc ludziom, aby zwiększyć objętość wytrysku pięciokrotnie. I, oczywiście, oznacza to dłuższe i niezapomniane orgazmy. Oprócz poprawy swój wytrysk, leki te wpływają na Twoje orgazmy, jak również. Jednak najważniejszym punktem jest to, że erekcji stanie się silniejszy i trudniej co doprowadzi do konieczności więcej mocy.
w wyniku Twojego partnera seksualnego mają lepsze uczucia zbyt.
Zgodnie z wynikami badań klinicznych, naturalne produkty ukierunkowane na zwiększenie objętości są w stanie przyczynić się do lepszej ogólnej wydajności, jak chodzi o aktywności seksualnej. Ze względu na wysoką jakość wytrysku osób poprawić życie seksualne i czuje się całkowicie zadowolony.

Poradnik: Jak wybrać naturalny medycyna do zwiększenia liczby plemników?

Pierwsze pytanie, które przychodzi, Kiedy chcesz je kupić jest jak dokonać właściwego wyboru. W tym przewodniku staraliśmy się wymienić kilka rzeczy, które mogą wymagać Twojej uwagi.

How to Choose Natural Medicine to Increase Sperm Count?
Jak wybrać naturalny medycyna do zwiększenia liczby plemników?
Przed zakupem produktu, proszę odpowiedzieć na następujące pytania:

 • 100% naturalne składniki w środek, który masz zamiar nabyć? Nie zapomnij, że musisz bezpieczny i naturalny produkt , który nie spowoduje skutków ubocznych, ale pozwoli Ci uzyskać pożądany efekt.
 • Był testowany produkt i jakie były tego skutki? Nie zapominaj, że to tylko klinicznie testowane produkty, które są akceptowane przez lekarzy, można uznać za bezpieczne. Tylko te suplementy mogą pomóc w rozwiązaniu problemów.
 • Produkt można ufać, jeśli producent oferuje gwarancję pełnego zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie jesteś w pełni zadowolony z produktu i rozsądnych ramach czasowych.
 • Patrzeć przez Referencje dla naturalnych leków, które chcesz kupić. Jeśli pigułki są naprawdę skuteczne, na pewno będzie kilka prawdziwych sukcesów.
 • Jest tam wszelkie wsparcie dostępne dla klientów? Linii wsparcia klienta powinna być dostępna cały czas za pomocą różnych środków, w tym e-mail i telefon, lub w jakikolwiek inny sposób, tak, aby można było poprosić o pytania i odpowiedzi zadowalające i profesjonalny.
 • Jakie Opinie można znaleźć w niezależnych forach? Opinie znaleźć, są prawdziwe, ponieważ producenci w swoich stronach internetowych pokaże tylko pozytywne referencje.
Znajdź forum lub przegląd witryny, aby pomóc dokonać wyboru. Na przykład forum dyskusyjne "objętość spermy" jest to miejsce gdzie możesz przeczytać historie sukcesu i niepowodzenia prawdziwych mężczyzn, którzy mają wszelkiego rodzaju doświadczenia z lekami, które zwiększają wytrysku i może odpowiedzieć nawet najbardziej trudne pytania na temat tych produktów.

Lek, aby zwiększyć ruchliwość plemników i liczby plemników

Z biegiem lat medycyna jest w stanie zaprojektować określone leki , które pomóc ludziom, aby pozbyć się niektórych problemów zdrowotnych, z których one może cierpi od lat. Podobnie jeśli ktoś ma problemy związane z produkcji nasienia, jakość spermylub mobilność plemników, on może na pewno tego pozbyc poprzez spożywanie niektórych leków.
Istnieją 2 Główne rodzaje leków plemników.
Najpierw jeden - lek do zwiększenia liczby plemników - mające na celu zwiększenie liczby plemników i ogólną objętość płynu nasiennego. Leki te również poprawić jakość Orgazm! Drugi jeden - medycyna aby zwiększyć ruchliwość plemników - zwiększa szybkość plemników, co jest wymagane do poprawy płodności u mężczyzn.

Medicine to Increase Sperm Motility and Sperm Count
Lek, aby zwiększyć ruchliwość plemników i liczby plemników
Oto lista leków powszechnie rozprzestrzeniania się zwiększyć ruchliwość plemników i Liczba plemników:

 • Gonadotropiny - gonadotropiny zawiera hCG i hMG, które stymulują jądra do produkcji testosteronu i plemników. W niektórych przypadkach lek ten w skojarzeniu z innymi rozrodu (ART) w celu zwiększenia produkcji plemników. Niektóre z powszechnie akceptowanych marek na rynku obejmują Novarel i Pregnyl.

  Ogólne zużycie gonadotropiny obejmuje dwie lub trzy zastrzyki w tygodniu, a jego cykl leczenia trwa co najmniej sześć miesięcy. W rzadkich przypadkach jeśli liczba plemników nadal nie staje się normalne po sześciu miesiącach leczenia cyklu, dodanie hMG schematu dokonuje się do leczenia i cyklu leczenia dalej jest przedłużony do jednego do dwóch lat.
 • Klomifenu - klomifenu jest niesteroidowych leków pomaga w zwiększenie produkcji hormonu stymulującego pęcherzyka (FSH), hormonów przysadki, hormonu luteinizującego (LH). Lek ten kieruje jąder do produkcji zdrowych plemników i wydzielanie testosteronu. Lek jest zazwyczaj spożywany trzy razy w tygodniu, ale jego cyklu leczenia może się różnić od trzech do sześciu miesięcy, w zależności od wyniku. Można nawet spożywania narkotyków w małej ilości na dwa lata w przypadku poziomu hormonalnego staje się normalny.
 • Letrozol - Letrozol jest zalecane przez lekarzy, ponieważ pomaga w zwiększaniu poziomu testosteronu w organizmie, która pomaga w maksymalizacji liczby plemników dalsze. Leku, w skrócie, jest stosowany w leczeniu wszystkich sprawach dotyczących liczby plemników. Letrozol powinny być spożywane raz w tygodniu (jedną tabletkę) lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
 • Bromocriptine - lek jest używany jako pill kontrolujący, który pomaga w zapobieganiu wydzielanie hormonu prolaktyny w organizmie mężczyzny. Hormonu prolaktyny, co powoduje obniżenie poziomu testosteronu w organizmie mężczyzny mogą być wyeliminowane z tego leku. Bromokryptyna najlepiej nadaje się dla tych ludzi, którzy cierpią na plemniki wątroby na skutek hiperprolaktynemii.
 • Imipramina - imipramina jest pomocne w leczeniu Wytrysk wsteczny. Lek odwraca proces zaburzenia wytrysku spermy z pęcherza moczowego i z powrotem do penisa.
 • Syntetycznego testosteronu tabletki, zastrzyki lub gelsare - wielu lekarzy polecam syntetycznego testosteronu tabletki, zastrzyki lub gelsare do góry się niższy poziom testosteronu w organizmie mężczyzny. Powodem tego jest to, że forma żelu jest dużo bezpieczniejsze niż formie tabletek.
 • Antybiotyki i leki przeciwgrzybicze - problemy związane z grzybów i zakażeń bakteryjnych układu rozrodczego są traktowane z pomocą antybiotyków i leków przeciwgrzybiczych.

Czego unikać, jeśli chcesz zwiększyć liczbę plemników i objętość wytrysku

Są pewne rzeczy, aby uniknąć, jeśli chcesz zwiększyć objętość spermy Wytrysk i liczba. Zazwyczaj są to złe nawyki, które negatywnie wpływają na produkcję nasienia, jakość spermy i ruchliwość.

Things to Avoid If You Want to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Czego unikać, jeśli chcesz zwiększyć liczbę plemników i objętość wytrysku
Są to najlepsze wspólnych rzeczy aby uniknąć:

 • Uniknąć nadmiernego korzystania z alkoholu i narkotyków - nadużywanie narkotyków i alkoholu jest nie tylko szkodliwe dla zdrowia, ale także obniża zdrowie plemników i Liczba plemników. Kilka badań wynika, że korzystanie z kokainy, alkoholu, marihuana i inne podobne leki w wysokiej jakości zmniejsza produkcję spermy.
 • Powiedz nie palenie - palenie konsekwentnie zmniejsza liczbę plemników osoby, i w związku z tym należy unikać.
 • Należy unikać spożywania produktów sojowych - sojowe produkty zazwyczaj zawierają fitoestrogeny, związek, który zmniejsza produkcję spermy i testosteronu, klejenie. Takie produkty, które są niższe w dół mobilność plemników, zbyt i dlatego należy unikać.
 • Uniknąć kilka leków na receptę - istnieje kilka przepisanych leków, które mogą potencjalnie zmniejszyć produkcję plemników. Minimalizując zużycie kilka takich leków może przynieść plemników powrót do normalnego lub nawet wyższe.

Naturalne sposoby na zwiększenie liczby plemników i objętość wytrysku

Wiele osób uważa, że liczba plemników można poprawić tylko poprzez spożywanie leku do zwiększenia liczby plemników , ale w rzeczywistości, można poprawić mobilność plemników w naturalny sposób!

Natural Ways to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Naturalne sposoby na zwiększenie liczby plemników i objętość wytrysku
Te naturalne sposoby, aby zwiększyć objętość wytrysku i Liczba plemników obejmują:

 • Prawidłowego snu i ćwiczenia - regularne ćwiczenia i o snu co najmniej 7-8 godzin w nocy może prowadzić do udoskonalonych lub zwiększone spermy liczy. Badania również wykazały, że wykonywanie programu ćwiczeń aerobowych 16 tygodni co najmniej 50 minut trzy razy w tygodniu można zwiększyć objętość spermy i jej mobilność.
 • Spożywanie witamin i wapnia - badania wykazały, że żywność z wapnia i witaminy D, bezpośrednio wpływ na zdrowie plemników. Tych, którzy zużywają mniej witaminy d w diecie są stwierdzono niższą liczbę plemników. W związku z tym aby zwiększyć mobilność plemników i Liczba plemników zalecane jest podjęcie w żywności, która jest bogata w witaminy i wapń.
 • Zwiększyć spożycie pokarmów bogatych w przeciwutleniacze - przeciwutleniacze pomaga w dezaktywacji i usuwania wolnych rodników, a także inne związki, które uszkadzają kilka komórek odpowiedzialnych za produkcję plemników. Istnieje kilka badań które pokazują witamin i minerałów, działając jako przeciwutleniacze cząsteczek, które bezpośrednio w produkcji plemników.
  Niektóre przeciwutleniacze, które przyczyniają się do zdrowych plemników obejmują: koenzym Q10, glutation, witamina C (kwas askorbinowy), witamina E, selen, ja karnityna.
 • Spożycie cynku i kwasu foliowego - istnieją ograniczone badania , które pokazują, że spożywanie połączenie cynku i kwasu foliowego pomaga w zwiększeniu ogólnej kondycji plemników, całkowitej ilości i stężenia plemników.
 • Ashwagandha - przez lata, Ashwagandha jest stosowany jako tradycyjnej medycynie do leczenia kilka form zaburzeń seksualnych. Ashwagandha, który jest również znany jako indyjski żeń-szeń, jeśli spożywane na 90 dni co najmniej 675 mg dziennie, może zwiększyć liczbę plemników i jego zdrowia - jest to również potwierdzone przez badania kliniczne. Ashwagandha jest łatwo dostępne w sklepach ze zdrową żywnością i mogą być zakupione online, można spożywać go na regularnych podstawach aż wszystko staje się normalny.
 • Zwiększyć spożycie tłuszczów zdrowych - zdrowe tłuszcze lub tzw wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3 są korzystne dla rozwoju błony plemników. W związku z tym do zwiększenia liczby plemników i cieszyć się zdrowym wytrysku, należy spożycie takich związków chemicznych na bieżąco.
 • Spożycie Przyjazne składniki odżywcze sperma - to bez wątpienia powiedzenie, że jedzenie bogate w zdrowych składników odżywczych i związków pozwolić organizmowi strawić wszystkie z nich prawidłowo. Powinniśmy wziąć suplementów, które są bogate w witaminy, przeciwutleniacze i składniki mineralne, ale istnieją przypadki, w których organizm nie przyswaja wszystkie z nich łatwo.
  w związku z tym, najlepszym sposobem spożywania wszystkich z nich jest jedzenie, które jest bogate w substancje odżywcze sperma przyjazne.
  Na przykład spożywanie żywności, takich jak owoce cytrusowe, orzechy włoskie, większości skorupiaków, większość ryb, pszennej i ziarna, ciemna czekolada, brokuły, czosnek, banany, Żeń-szeń, kurkuma, szpinak, szparagi, fermentowane orzechy i nasiona mogą pomóc zwiększenie Liczba plemników.

Wniosek

Pamiętaj, że naturalne leki na poprawę Wytrysk powinien zawierać tylko te naturalne elementy, które są 100% bezpieczny. Jeśli wybierzesz naturalne leki, swoje okrzyki będzie fantastyczna, i nie masz żadnych skutków ubocznych.

Znaleźć leki, które zwiększają Wytrysk 


comments powered by Disqus