Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny  /  Test płodności mężczyzn

Jak zwiększyć płodność u samców? Męskiej płodności analizy

Jak zwiększyć płodność u samców? Męskiej płodności analizy 

Co to jest płodność u samców?

Płodność odnosi się do naturalnej zdolności do odtworzenia w sposób naturalny. Płodność, ogólnie rzecz biorąc, różni się od płodności, który jest zdefiniowany jako potencjału dla reprodukcji.

Niepłodność jest brak płodności lub gdy człowiek ma bardzo mniej szans jego partnerka jest w ciąży. Męskiej płodności zwykle zależy od jakości męskie plemniki.

Istnieją również sposoby zwiększenia płodności u mężczyzn, będziemy rozmawiać o nich poniżej.

Co wpływa na męską płodność

Factors That Affect Male Fertility
Czynniki wpływające na płodność mężczyzn
Podane są niektóre aspekty tego, wpływa na męską płodność:

 • Zaburzenia erekcji - zaburzenia erekcji lub impotencja jest sytuacja, gdy człowiek nie jest w stanie utrzymać lub rozwijać erekcji w czasie stosunku.
 • Mobilność plemników - mobilność plemników odnosi się do procesu, zgodnie z którym porusza się plemników żeńskich narządów rozrodczych w kolejności, aby dotrzeć do jaj. W prostych słowach to znaczy zdrowe komórki plemników umiejętność pływania. Niepłodności męskiej może również wystąpić w przypadku, gdy plemniki nie pływać prawidłowo. Słabe plemniki mobilności w człowieku jest również nazywany asthenospermia lub asthenozoospermia.
 • Libido - Libido u mężczyzny jest opisany jako osoby pragnienie lub popędu seksualnego do aktywności seksualnej. Spożywanie żywności lub suplementów, które są odpowiedzialne za zwiększenie libido u mężczyzn nazywa się jako afrodyzjaki.
 • Liczba plemników - Liczba plemników jest stężenie plemników w określoną ilość nasienia. Zwykle analiza nasienia ("seminogram") odbywa się w taki sposób, aby dowiedzieć się, Liczba plemników w nasieniu.
 • Poziom testosteronu - niepłodność u niektórych mężczyzn może być ze względu na niski poziom testosteronu , który jest męski hormon płciowy, znajdujących się wewnątrz ciała.
Należy pamiętać, że oprócz wspomnianych, niepłodność u mężczyzn może zależeć od różnych czynników takich jak fitness osoby, ogólny stan zdrowia i diety zanieczyszczeń. W związku z tym aby uporządkować wszystko, to niezbędne do spożywania zdrowej diety i zdrowego stylu życia.

Męskiej płodności analizy

Męskiej płodności analizy jest typowym sposobem czy dorosły człowiek może stać się ojcem dziecka, czy jest on podatny na wszystkich. Statystyka mówi, że co trzecia para wśród tych, którzy chcą mieć dziecko, ale mają problemy z zapłodnieniem cierpi na problemy.
Problem można w ilości i jakości nasienia.
Analizy płci męskiej płodności jest również metody powszechnie używany do sprawdzania skuteczności działania, takie jak wazektomii i odwrócenie wazektomii.

Male Fertility Tests
Męskiej płodności testy
Męskiej płodności analizy obejmuje zwykle następujące testy:

 • Mierzyć stężenie plemników w każdy mililitr (ml) mężczyzny wytrysku.
 • Ilość czasu potrzebuje dla plemników, aby stać się płynne.
 • Ruchliwe gęstość jest jeden więcej parametr, który należy wziąć pod uwagę podczas analizy niepłodności męskiej jest wykonane. Badanie ujawnia ilość plemników zwykle idzie do przodu.
 • Odsetek plemników z normalnego kształtu.
 • Określ poziom kwasowości - jej poziom pH. Alkalimetric test znajduje się zbyt.
 • Sprawdź, czy w próbce nasienia są białe krwinki .
 • Zmierzyć poziom fruktozy. Fruktoza jest niezbędne, ponieważ wypełnia plemników z energii.

Preparatów

Przed poddaniem badaniu płodności u mężczyzn należy niektóre preparaty.

Preparations for Male Fertility Analysis
Przygotowania do analizy płodność mężczyzn
Poniżej przedstawiono Podstawowe przygotowania do analizy płci męskiej płodności:

 • Nie wolno wykazują aktywność w czasie 2-5 dni przed analizą. Jeśli nie wykonasz tego wymogu, liczba określonych komórek nie będzie tak wysokie, jak to możliwe, więc test nie może zostać uznane za wiarygodne.
 • Ale abstynencji nie powinny być zbyt długie. Aby być dokładne, to nie powinno trwać więcej niż 2 tygodnie przed badaniem, jak długi okres sprawia, że nieaktywnenasienia.
 • Zabronione jest spożywanie alkoholu przez kilka dni przed badaniem, poza tym, należy poinformować lekarza o wszystkich leków , być może używasz.
Zrobić test płodności męskiej lekarze muszą próbki. Należy wypełnić filiżance małej próbki. Można to zrobić w domu lub w klinice lub szpitalu gdzie jesteś mieć test. W większości przypadków próbki są uzyskane przez siebie stymulacji. Inną opcją jest użycie prezerwatywy specjalnych kolekcji, która jest wykonana bez lateksu.

Jak zwiększyć płodność mężczyzn

Wierzcie lub nie istnieje możliwość zwiększenia płodności u mężczyzn. Tak, to jest możliwe, aby zwiększyć szanse na poczęcie dla prawie każdego człowieka. Wymaga to szczegółowej wiedzy, co jest dobrą wiadomością dla mężczyzn marzy o dzieci.

Płodność jest określana przez liczbę komórek nasienia, których człowiek ma podczas wytrysku. Istnieje wiele produktów i tabletki na płodność u samców na rynku dzisiaj tej obietnicy wpływ na zwiększenie produkcji nasienia.

Ale każdego dnia, możesz można dostarczone z 2 bezpieczne i naturalne metody , które pomogą Ci zwiększyć płodność. Oczywistą rzeczą, ale naprawdę ważne dla funkcjonowania ciała ma być nawodniony.

Gdy Twoje ciało jest odwodnione nie działa we właściwy sposób, to dlaczego ilość komórek można zmienić na najgorsze. Lepiej nawilżona jest Twoje ciało, większa ilość płynu nasiennego , które utworzysz, nie będąc odpowiednio uwodniony prawdopodobnie zmniejszy wielkość, może wygenerować.
To najlepiej mieć minimum ośmiu szklanek wody dziennie aby zwiększyć płodność.

Pigułki dla męskiej płodności

Istnieją naturalne pigułki dla męskiej płodności , które mogą być bardzo pomocne i dodatek do zwiększenia płodności. Powodem jest fakt, że zawierają one nie tylko minerały i zioła, ale również takie aminokwasy L-arginina i L-karnityny , które są bardzo ważne dla zdrowia.

Oprócz niego pigułki dla męskiej płodności poprawić krążenie krwi, a tym samym poprawę erekcji jak również, w związku z tym gwarantuje podwójna korzyść dla Ciebie.

Dowiedz się więcej o tabletki na płodność mężczyzn 


comments powered by Disqus