Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny  /  Test płodności u mężczyzn

Test płodności mężczyzn

Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

Test płodności mężczyzn Badanie płodność jest najczęściej stosowanym sposobem czy dorosły człowiek może stać się ojcem dziecka, czy jest on podatny na wszystkich. Statystyka mówi, że co trzecia para wśród tych, którzy chcą mieć dziecko, ale mają problemy z poczęcia cierpi na problemy. Problem może być w jakości nasienia lub kwoty. Badanie płodność jest również Metoda powszechnie wykorzystywane do sprawdzenia skuteczności takich działań jak wazektomii i odwrócenie wazektomii.

Analiza męskiej płodności

Analiza męskiej płodności zwykle obejmuje następujące badania:

  • Zmierzyć stężenie plemników w każdy mililitr (ml) mężczyzny wytrysku.
  • Ilość czasu potrzebuje dla plemników, aby stać się płynne.
  • Ruchliwe gęstość jest jeden więcej parametrów, że powinny być brane pod uwagę podczas analizy niepłodności męskiej jest wykonane. Badanie pokazuje ilość plemników zwykle idzie do przodu.
  • Odsetek plemników z normalnego kształtu.
  • Określić poziom kwasowości - jego poziom pH. Alkalimetric testu znajduje się zbyt.
  • Sprawdź, czy są białych krwinek w próbce nasienia.
  • Pomiaru poziomu fruktozy. Fruktoza jest konieczne, ponieważ wypełnia plemników z energii.

Preparaty

Przed poddaniem badaniu męskiej płodności należy niektóre preparaty. Oznacza to, że nie wykazują aktywność w czasie 2-5 dni przed analizą. Jeśli nie robisz tego wymogu, liczba określonych komórek będzie tak wysokie, jak to możliwe, więc badania nie mogą być uważane za wiarygodne.

Ale abstynencji nie powinny być zbyt długie. Mają być dokładne, to należy nie trwać więcej niż 2 tygodnie przed badaniem, jak taki długi okres sprawia, że nasienie jest nieaktywny. Zabronione jest spożywanie alkoholu przez kilka dni przed badaniem, poza tym, należy poinformować lekarza o wszystkich leków może być przy użyciu.

Zrobić test płodności męskiej lekarze muszą swoje próbki. Należy wypełnić filiżankę małej próbki. Można to zrobić w domu lub w przychodni lub szpitalu gdzie jesteś do badania. W większości przypadków próbki są uzyskane przez siebie stymulacji. Inną opcją jest użycie prezerwatywy specjalną kolekcją, która odbywa się bez lateksu.

Zwiększyć płodność

Ale codziennie może być podany z 2 bezpieczne i naturalne metody, które pomogą Ci zwiększyć płodność. To oczywiste, ale naprawdę ważne dla funkcjonowania organizmu się uwodniony.

Gdy Twoje ciało jest odwodnione nie funkcjonuje w sposób właściwy, dlatego ilość komórek można zmienić na najgorsze. Lepiej nawodniony organizm jest, większa ilość płynu nasiennego, które utworzysz, nie jest właściwie nawodniony prawdopodobnie zmniejszy wielkość, które może wygenerować. Najlepiej jest mieć minimum ośmiu szklanek wody dziennie aby zwiększyć płodność.

Istnieją naturalne spermy Tom pills , że może być bardzo pomocne, a ponadto na zwiększenie płodności. Powodem jest fakt, że zawierają one nie tylko minerały i zioła, ale również takie aminokwasy jako L-karnityny, L-Arginina i L-glysine, które są bardzo ważne dla Twojego zdrowia. Oprócz, zwiększają krążenie krwi, zatem poprawa erekcji, jak również, więc podwójna korzyść jest gwarantowana dla Ciebie.

Jak zwiększyć liczbę plemników i płodności 


comments powered by Disqus