Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie i Uroda

Zdrowie dorosłych

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdrowie dorosłych 

Jeśli uważasz, że zdrowie dorosłych, można myśleć o różnych sposobów, aby pozostać zdrowym-od mycia rąk i szczepionek do profilaktyki raka. Dobre dla Ciebie! Wybory dokonane każdego dnia przejść długą drogę w kierunku promowania zdrowia dorosłych.

Równie ważne jest zwrócenie uwagi na oznaki i objawy. Wiedzieć, które znaki ostrzegawcze dla dorosłych zdrowia zasługują na opiekę medyczną, z niewyjaśnione utrata masy ciała lub zmiany w zwyczajach jelit do duszności i nagłe bóle głowy.

Oczywiście regularne egzaminy fizyczne i badania przesiewowe zdrowia dorosłych stanowią ważną część profilaktycznej opieki zdrowotnej dla dorosłych. Wiedzieć, które testy przesiewowe trzeba i jak często je zrobić. Wczesne wykrycie jest często kluczem do udanego leczenia.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Badanie odkrywa pochodzenie nerwiakowłókniaków, które rozwijają się w całej skórze NF1 pacjentów

Zamieszczone w dniu Środa, 22 maja 2019

Badania opublikowane dziś w PLoS one odkrył pochodzenie poważnie szpecące mas komórek, zwanych neurofibromas, które stopniowo rozwijają się w całej skórze pacjentów cierpiących na Nerwiakowłókniaki 1.

Nowe badanie pokazuje, jak biopsja nerki może być stosowany w celu dostosowania leczenia dla pacjentów z toczniem

Wysłany wtorek, 21 maja 2019

Nerki pacjentów żyjących z toczeń rumieniowaty układowy są często w ataku, a nie wszystkie osoby żyjące z chorobą będzie reagować na standardowe leczenie.

Cannabidiol zmniejsza wywołanego przez Cue pragnienie i niepokój u osób z historii nadużyć heroiny

Wysłany wtorek, 21 maja 2019

Cannabidiol zmniejszał wywołane przez Cue pragnienie i niepokój u osób z historią nadużywania heroiny, sugerując potencjalną rolę, jaką odgrywa w pomaganiu przełamać cykl uzależnienia, zgodnie z badaniami prowadzoną w Icahn School of Medicine na górze Synaj i opublikowane 21 maja w American Journal of psychiatry.Zdrowie i Uroda

Trądzik i Pielęgnacja Skóry

Zapobieganie Procesowi Starzenia się
comments powered by Disqus