Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie i Uroda

Zdrowie dorosłych

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdrowie dorosłych 

Kiedy myślisz o zdrowiu dorosłych,możesz pomyśleć o różnych sposobach, aby zachować zdrowie - od mycia rąk i szczepionek po profilaktykę nowotworową. Dobre dla Ciebie! Wybory, których dokonujesz każdego dnia, idą długą drogą w kierunku promowania zdrowia dorosłych.

Równie ważne jest, aby zwrócić uwagę na swoje objawy. Wiedzieć, które znaki ostrzegawcze zdrowia dorosłych zasługują na pomoc medyczną, od niewyjaśnionej utraty wagi lub zmiany nawyków jelitowych do duszności i nagłych bólów głowy.

I oczywiście, regularne badania fizykalne i badania przesiewowe zdrowia dorosłych są ważną częścią profilaktycznej opieki zdrowotnej dla dorosłych. Wiedzieć, które badania przesiewowe trzeba i jak często je zrobić. Wczesne wykrywanie jest często kluczem do skutecznego leczenia.

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Inżynierowie biomedyczni MUSC publikują plany dotyczące masek ochronnych wydrukowanych w 3D

Opublikowano: sobota, 28 marca 2020

Z groźbą braku maski ochronne zbliża się jak nowa pandemia coronavirus rośnie, Medical University of South Carolina biomedycznych inżynierów i majsterkowiczów miał natchniony pomysł: uwolnić armię twórców z całego USA, którzy mogą zrobić takie maski z drukarek 3D - technologia, która w ostatnich latach stała się powszechnie dostępna.

Naukowcy ze Stanford opisują potencjalne szlaki transmisji COVID-19

Opublikowano: czwartek, 26 marca 2020

Wiele pozostaje nieznanych, jak SARS-CoV-2, wirus, który powoduje COVID-19, rozprzestrzenia się w środowisku.

Nowy rodzaj immunoterapii pokazuje obietnicę przyszłego leczenia raka jajnika

Opublikowano: czwartek, 26 marca 2020

Złośliwy rak jajnika jest podstępny: Znany i obawiał się niejasnych i nietypowych objawów, które często oznaczają, że choroba jest odkrywana tak późno, że średnio tylko czterech na sześciu pacjentów nadal żyje po pięciu latach.Zdrowie i Uroda

Trądzik i Pielęgnacja Skóry

Zapobieganie Procesowi Starzenia się
comments powered by Disqus