Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie i Uroda

Zdrowie dorosłych

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdrowie dorosłych 

Kiedy myślisz o zdrowiu dorosłych,możesz pomyśleć o różnych sposobach, aby zachować zdrowie - od mycia rąk i szczepionek po profilaktykę nowotworową. Dobre dla Ciebie! Wybory, których dokonujesz każdego dnia, idą długą drogą w kierunku promowania zdrowia dorosłych.

Równie ważne jest, aby zwrócić uwagę na swoje objawy. Wiedzieć, które znaki ostrzegawcze zdrowia dorosłych zasługują na pomoc medyczną, od niewyjaśnionej utraty wagi lub zmiany nawyków jelitowych do duszności i nagłych bólów głowy.

I oczywiście, regularne badania fizykalne i badania przesiewowe zdrowia dorosłych są ważną częścią profilaktycznej opieki zdrowotnej dla dorosłych. Wiedzieć, które badania przesiewowe trzeba i jak często je zrobić. Wczesne wykrywanie jest często kluczem do skutecznego leczenia.

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Naukowcy identyfikują konkretne potencjalne cele terapeutyczne dla agresywnej postaci raka trzustki

Opublikowano: wtorek, 15 września 2020

Zespół naukowców pod kierunkiem Mayo Clinic i Translational Genomics Research Institute (TGen), filii Miasta Nadziei, zidentyfikował konkretne potencjalne cele terapeutyczne dla najbardziej agresywnej i śmiertelnej postaci raka trzustki.

Technologia IRT zapewnia więcej opcji szacowania temperatury twarzy z większą dokładnością

Opublikowano: wtorek, 15 września 2020

Termografia była gorącym tematem w tym roku, ze względu na potrzebę szybszej diagnostyki w celu wykrycia i zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Nowy dokument omawia, jak zapobiegać zakażeniom gronkowcem aureus u krytycznie chorych niemowląt

Opublikowano: wtorek, 15 września 2020

Oddziały intensywnej terapii noworodków (NICU) powinny równoważyć zapobieganie zakażeniom Staphylococcus aureus u krytycznie chorych niemowląt z potrzebą kontaktu skóry z rodzicami i rodzeństwem, zgodnie z białą księgą Society for Healthcare Epidemiology of America (SHEA) opublikowaną w czasopiśmie Infection Control & Hospital Epidemiology.Zdrowie i Uroda

Trądzik i Pielęgnacja Skóry

Zapobieganie Procesowi Starzenia się
comments powered by Disqus