Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie i Uroda

Zdrowie dorosłych

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdrowie dorosłych 

Jeśli uważasz, że zdrowie dorosłych, można myśleć o różnych sposobów, aby pozostać zdrowym-od mycia rąk i szczepionek do profilaktyki raka. Dobre dla Ciebie! Wybory dokonane każdego dnia przejść długą drogę w kierunku promowania zdrowia dorosłych.

Równie ważne jest zwrócenie uwagi na oznaki i objawy. Wiedzieć, które znaki ostrzegawcze dla dorosłych zdrowia zasługują na opiekę medyczną, z niewyjaśnione utrata masy ciała lub zmiany w zwyczajach jelit do duszności i nagłe bóle głowy.

Oczywiście regularne egzaminy fizyczne i badania przesiewowe zdrowia dorosłych stanowią ważną część profilaktycznej opieki zdrowotnej dla dorosłych. Wiedzieć, które testy przesiewowe trzeba i jak często je zrobić. Wczesne wykrycie jest często kluczem do udanego leczenia.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Porady, aby zapobiec trądzik spowodowany przez treningi

Zamieszczone w dniu Środa, 15 stycznia 2020

Osoby uderzające w siłowni ze względu na ich noworoczne rezolucje są prawdopodobne, czercenie korzyści, w tym poprawy ogólnego stanu zdrowia i nastroju.

Objawy uczniów nie są wiarygodne, aby odsłonić jakość powietrza w budynkach szkolnych

Zamieszczone w dniu Środa, 15 stycznia 2020

W budynkach szkolnych z problemami związanymi z jakością powietrza w pomieszczeniach, takimi jak uszkodzenia wilgoci, problemy z temperaturą lub słaba wentylacja, uczniowie doświadczają nieco więcej objawów niż w budynkach, w których warunki są dobre w oparciu o ocenę eksperta.

Szczepionka oparta na biomateriale może całkowicie wyeliminować komórki AML

Wysłany wtorek, 14 stycznia 2020

Ostra białaczka szpikowa (AML) jest śmiertelnym rakiem krwi, który pochodzi z szpiku kostnego i zabija większość ofiar w ciągu pięciu lat. Chemioterapia jest standardowym leczeniem AML przez ponad 40 lat, i choć często powoduje raka, aby przejść do remisji, rzadko całkowicie eliminuje komórki nowotworowe, które następnie prowadzą do nawrotu choroby u prawie połowy leczonych pacjentów.Zdrowie i Uroda

Trądzik i Pielęgnacja Skóry

Zapobieganie Procesowi Starzenia się
comments powered by Disqus