Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie i Uroda

Zdrowie dorosłych

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdrowie dorosłych 

Jeśli uważasz, że zdrowie dorosłych, można myśleć o różnych sposobów, aby pozostać zdrowym-od mycia rąk i szczepionek do profilaktyki raka. Dobre dla Ciebie! Wybory dokonane każdego dnia przejść długą drogę w kierunku promowania zdrowia dorosłych.

Równie ważne jest zwrócenie uwagi na oznaki i objawy. Wiedzieć, które znaki ostrzegawcze dla dorosłych zdrowia zasługują na opiekę medyczną, z niewyjaśnione utrata masy ciała lub zmiany w zwyczajach jelit do duszności i nagłe bóle głowy.

Oczywiście regularne egzaminy fizyczne i badania przesiewowe zdrowia dorosłych stanowią ważną część profilaktycznej opieki zdrowotnej dla dorosłych. Wiedzieć, które testy przesiewowe trzeba i jak często je zrobić. Wczesne wykrycie jest często kluczem do udanego leczenia.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Eksperci omawiają zagrożenia dla zdrowia 5G jako przełączniki sieciowe w Wielkiej Brytanii

Zamieszczone w dniu poniedziałek, 15 lipca 2019

Jak sieć komórkowa 5G uruchamia w niektórych miastach Wielkiej Brytanii, eksperci omawiają, czy istnieją wiarygodne dowody sugerujące, że ludzie powinni być zaniepokojeni.

Badania rzuca światło na słońce wywołane uszkodzeniem DNA i naprawy

Zamieszczone w dniu poniedziałek, 15 lipca 2019

Jest to dobrze znany fakt, że promienie słoneczne ultrafioletowe mogą uszkodzić skórę. Teraz nowe badanie rzuca światło na to, co dzieje się po wystąpieniu uszkodzeń DNA, i jak organizm inicjuje naprawę.

Veravas wprowadza zaawansowane rozwiązania w celu wyeliminowania interferencji biotycznej w testach diagnostycznych

Zamieszczone w dniu piątek, 12 lipca 2019

Veravas, Inc, Powstająca firma diagnostyczna, rozpoczęła portfolio produktów, które mogą poprawić dokładność bieżących wyników badań diagnostycznych, pomagając specjalistom laboratorium wykryć i zarządzać interferencją biotyna w próbkach pacjenta z veratest biotyna i VeraPrep Biotin.Zdrowie i Uroda

Trądzik i Pielęgnacja Skóry

Zapobieganie Procesowi Starzenia się
comments powered by Disqus