Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie i Uroda

Zdrowie dorosłych

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdrowie dorosłych 

Jeśli uważasz, że zdrowie dorosłych, można myśleć o różnych sposobów, aby pozostać zdrowym-od mycia rąk i szczepionek do profilaktyki raka. Dobre dla Ciebie! Wybory dokonane każdego dnia przejść długą drogę w kierunku promowania zdrowia dorosłych.

Równie ważne jest zwrócenie uwagi na oznaki i objawy. Wiedzieć, które znaki ostrzegawcze dla dorosłych zdrowia zasługują na opiekę medyczną, z niewyjaśnione utrata masy ciała lub zmiany w zwyczajach jelit do duszności i nagłe bóle głowy.

Oczywiście regularne egzaminy fizyczne i badania przesiewowe zdrowia dorosłych stanowią ważną część profilaktycznej opieki zdrowotnej dla dorosłych. Wiedzieć, które testy przesiewowe trzeba i jak często je zrobić. Wczesne wykrycie jest często kluczem do udanego leczenia.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Naukowcy z WPI opracowują zminiaturyzowane urządzenie do pomiaru poziomu tlenu we krwi dziecka

Zamieszczone w dniu piątek, 15 listopada 2019

Naukowcy z Worcester Polytechnic Institute opracowują czujnik wielkości Band-Aid, które będą mierzyć poziom tlenu we krwi dziecka, istotne wskazanie skuteczności płuc i czy tkanki dziecka otrzymuje odpowiednie zaopatrzenie tlenu.

Nowe leczenie zatrzymuje alergię na orzechy ziemne przez 6 tygodni z pojedynczą dawką

Zamieszczone w dniu czwartek, 14 listopada 2019

Małe badania opublikowane w czasopiśmie JCI Insight listopada 14, 2019, sugeruje, że leczenie przeciwciał może pomóc ludziom z ciężką alergią na orzeszki ziemne jeść niewielką ilość żywności zawierającej orzechowe tylko dwa tygodnie później, bez żadnych objawów. To wydaje się wykazać, że jest to bezpieczne, szybkie i skuteczne leczenie alergii pokarmowej.

Narażenie na ftalany i wysoki poziom stresu w późnym okresie ciąży związane z przedwczesnym urodzeniem

Zamieszczone w dniu czwartek, 14 listopada 2019

Kobiety narażone jednocześnie na stres i dodatki plastikowe późno w ciąży są na zwiększone ryzyko przedwczesnego porodu, zgodnie z badaniem przez Rutgers i innych instytucji.Zdrowie i Uroda

Trądzik i Pielęgnacja Skóry

Zapobieganie Procesowi Starzenia się
comments powered by Disqus