Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie i Uroda

Zdrowie dorosłych

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Jennifer Greenwood (2021-01-03)
Zdrowie dorosłych 

Kiedy myślisz o zdrowiu dorosłych,możesz pomyśleć o różnych sposobach, aby zachować zdrowie - od mycia rąk i szczepionek po profilaktykę nowotworową. Dobre dla Ciebie! Wybory, których dokonujesz każdego dnia, idą długą drogą w kierunku promowania zdrowia dorosłych.

Równie ważne jest, aby zwrócić uwagę na swoje objawy. Wiedzieć, które znaki ostrzegawcze zdrowia dorosłych zasługują na pomoc medyczną, od niewyjaśnionej utraty wagi lub zmiany nawyków jelitowych do duszności i nagłych bólów głowy.

I oczywiście, regularne badania fizykalne i badania przesiewowe zdrowia dorosłych są ważną częścią profilaktycznej opieki zdrowotnej dla dorosłych. Wiedzieć, które badania przesiewowe trzeba i jak często je zrobić. Wczesne wykrywanie jest często kluczem do skutecznego leczenia. 

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Alternatywy dla karmienia piersią

Opublikowano: piątek, 26 lutego 2021

Z jakiegoś powodu, czasami karmienie piersią nie jest najlepszym rozwiązaniem dla nowych matek. Dowiedz się, jakie alternatywy są dostępne dla Twojego dziecka.

Przypadki DVT i COVID: Jakie są linki?

Opublikowano: piątek, 26 lutego 2021

Lekarze znaleźli więcej przypadków skrzepu krwi, jak DVT i PE, podczas pandemii. Dowiedz się, co może być przyczyną tych warunków, jak odnoszą się one do COVID-19 i jakie skutki mogą powodować połączone choroby.

COVID: Zdrowia Psychicznego "Epidemia" w społeczności kolor

Opublikowano: piątek, 26 lutego 2021

Społeczności kolor twarz falę problemów ze zdrowiem psychicznym w wyniku tego, jak pandemia zmieniła sposób interakcji ludzi i smucić, eksperci ostrzegają.Zdrowie i Uroda

Trądzik i Pielęgnacja Skóry

Zapobieganie Procesowi Starzenia się
comments powered by Disqus