Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie i Uroda

Zdrowie dorosłych

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdrowie dorosłych 

Jeśli uważasz, że zdrowie dorosłych, można myśleć o różnych sposobów, aby pozostać zdrowym-od mycia rąk i szczepionek do profilaktyki raka. Dobre dla Ciebie! Wybory dokonane każdego dnia przejść długą drogę w kierunku promowania zdrowia dorosłych.

Równie ważne jest zwrócenie uwagi na oznaki i objawy. Wiedzieć, które znaki ostrzegawcze dla dorosłych zdrowia zasługują na opiekę medyczną, z niewyjaśnione utrata masy ciała lub zmiany w zwyczajach jelit do duszności i nagłe bóle głowy.

Oczywiście regularne egzaminy fizyczne i badania przesiewowe zdrowia dorosłych stanowią ważną część profilaktycznej opieki zdrowotnej dla dorosłych. Wiedzieć, które testy przesiewowe trzeba i jak często je zrobić. Wczesne wykrycie jest często kluczem do udanego leczenia.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Zmiany klimatyczne, które mogą przyspieszyć rozprzestrzenianie się gorączki doliny

Zamieszczone w dniu poniedziałek, 16 września 2019

Gorączka doliny jest endemiczny dla gorących i suchych regionów, takich jak Południowo-Zachodnia Stany Zjednoczone i California San Joaquin Valley, ale nowe badania prognozuje zmiany klimatyczne spowoduje zakażenia grzybiczego zakres do więcej niż dwukrotnie wielkości w tym wieku, osiągając wcześniej obszarów w zachodniej części USA.

Badanie pokazuje, jak wzajemne współgranie dwóch cytokin wpływa na rozwój komórek TFH

Zamieszczone w dniu niedziela, 15 września 2019

Odpowiedź immunologiczna organizmu walczy z chorobami zakaźnymi i zabezpiecza przed przyszłymi zakażeniami poprzez szczepienie.

Nowo opracowany nanomateriał jest zarówno skręcony i nieskręcony w tym samym czasie

Zamieszczone w dniu niedziela, 15 września 2019

Nowy nanomateriał opracowany przez naukowców z Uniwersytetu w Bath może rozwiązać Conundrum napotykanych przez naukowców sondujących niektóre z najbardziej obiecujących rodzajów przyszłych farmaceutyków.Zdrowie i Uroda

Trądzik i Pielęgnacja Skóry

Zapobieganie Procesowi Starzenia się
comments powered by Disqus