Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie i Uroda

Zdrowia dla dorosłych

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdrowia dla dorosłych 

Kiedy myślisz o zdrowie dla dorosłych, można by pomyśleć o różnych sposobów, aby zachować zdrowie — od mycia rąk i szczepionki do zapobiegania chorobom nowotworowym. Dobre dla Ciebie! Wybory, jakich dokonasz codziennie przejść długą drogę w kierunku promowania zdrowia dla dorosłych.

Jest to równie ważne, aby zwrócić uwagę na oznaki i objawy. Wiem jakie znaki ostrzegawcze dla dorosłych zdrowia zasługi medycznej, niewyjaśniona utrata masy ciała lub zmiany w rytmie wypróżnień do duszności, oddech i nagłe bóle głowy.

I oczywiście, regularnych egzaminów i dorosłych zdrowia badania przesiewowe są ważnym elementem profilaktyki zdrowotnej dla dorosłych. Wiem, testy przesiewowe, które potrzebujesz i jak często je zrobić. Wczesne wykrycie jest często kluczem do skutecznego leczenia. 

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Powstanie MRSA w szpitalach połączone do wspólnego środka dezynfekującego

Wysłany pocztą u Środa, 13 marca 2019 r.

Nowe badanie znalazł możliwy związek między wzrost opornych na metycylinę Staphylococcus aureus (MRSA) i stosowanie środków dezynfekcyjnych w szpitalach na oddziałach pacjenta.

Za pomocą robotów w Autyzm terapia dla dzieci

Wysłany pocztą u Środa, 13 marca 2019 r.

Dzieci z autyzmem brak istotnych społecznych i umiejętności komunikacyjne, a rodzaj i nasilenie objawów doświadczenie są szerokie. Ponieważ mają one takie zróżnicowane sposoby wyrażania swoich emocji, to trudne dla terapeutów ocenić, jak zaangażowani są z terapii.

Naukowcy opracowują nowe cząsteczki, która zatrzymuje progresji niewydolności serca

Wysłany pocztą u Środa, 13 marca 2019 r.

Grupa naukowców z siedzibą w Brazylii i Stanów Zjednoczonych opracowali cząsteczka, która zatrzymuje progresji niewydolności serca i poprawia zdolność serca do pompowania krwi.Zdrowie i Uroda

Trądzik i Pielęgnacja Skóry

Zapobieganie Procesowi Starzenia się
comments powered by Disqus