Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Kontrola Wagi

Kontrola wagi

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola wagi Kontrola wagi jest aktem bilansowania, a kalorie są częścią tego równania. Diety FAD może obiecać, że licząc węglowodanów lub jedzenia góry grejpfruta sprawi, że funtów drop off. Ale jeśli chodzi o utratę wagi, to kalorii, które liczą. Utrata masy ciała sprowadza się do spalania więcej kalorii, które biorą w. Możesz to zrobić, zmniejszając dodatkowe kalorie z jedzenia i napojów oraz zwiększając liczbę spalonych kalorii poprzez aktywność fizyczną.

Kiedy zrozumiesz, że równanie, jesteś gotowy, aby ustawić swoje cele odchudzania i zrobić plan dotarcia do nich. Pamiętaj, że nie musisz robić tego samemu. Porozmawiaj z lekarzem, rodziną i przyjaciółmi, aby uzyskać pomoc. Ponadto Zaplanuj inteligentne: Przewiduj, jak będziesz obsługiwać sytuacje, które kwestionują Twoją determinę i nieuniknione drobne niepowodzenia.

Jeśli masz poważne problemy zdrowotne ze względu na wagę, lekarz może sugerować utratę wagi operacji lub leki dla Ciebie. W takim przypadku pacjent i lekarz będą musieli dokładnie omówić potencjalne korzyści i ewentualne ryzyko.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Wahania masy ciała mogą powtarzać się w drugiej ciąży i mogą przewidywać słabe wyniki

Zamieszczone w dniu czwartek, 14 listopada 2019

Każdy wie, że uzyskanie nadwagi podczas jednej ciąży jest złe, ale klinicyści rzadko rozważają przyrost masy ciała i straty z jednej ciąży do następnej-zwłaszcza u kobiet o normalnej wadze.

Badanie bada skuteczność nutraceutyków do zarządzania cukrzycą

Zamieszczone w dniu czwartek, 14 listopada 2019

Co pięć minut, ktoś w Australii zdiagnozowano cukrzycę. To Australia's najszybciej rosnący stan przewlekły, ale jak jego rozpowszechnienie rośnie więcej ludzi dodaje suplementy diety do ich diety w nadziei na zmniejszenie ryzyka choroby.

Chirurdzy Cedars-Sinai wykryć i usunąć 25-Funt rak nowotworowy jajnika

Zamieszczone w dniu czwartek, 14 listopada 2019

Maria Robles Garcia był pewien, że jej nieprzyjemne objawy brzucha nie były spowodowane przez zespół jelita drażliwego lub z nadwagą, bez względu na to, że jej miejscowi lekarze wielokrotnie powiedział jej, że tak było.Kontrola Wagi
comments powered by Disqus