Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Kontrola Wagi

Kontrola wagi

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola wagi Kontrola wagi jest ekwilibrystyka, i kalorie są częścią tego równania. Fad diety może obiecać, że liczenie węglowodanów lub Góra grejpfrut jedzenie sprawi, że funtów zasnąć. Ale jeśli chodzi o odchudzanie, kalorie, które się liczą. Utrata masy ciała sprowadza się do spalania większej ilości kalorii, które można podjąć w. Można to zrobić poprzez zmniejszenie dodatkowych kalorii żywności i napojów oraz zwiększenie kalorii spalonych poprzez aktywność fizyczną.

Kiedy zrozumiesz, że równania, jesteś gotowy ustawić swoje cele utrata masy ciała i zrobić plan dotarcia do nich. Pamiętaj, że nie musisz zrobić to sam. Zwrócić się do lekarza, rodzinie i przyjaciołom za wsparcie. Ponadto plan smart: przewidzieć, jak będzie obsługiwać sytuacji, które wyzwanie Twoja determinacja i nieuniknione drobne niepowodzenia.

Jeśli masz poważne problemy zdrowotne ze względu na swoją wagę, lekarz może zalecić, chirurgii utrata masy ciała lub leki dla Ciebie. W takim przypadku lekarz będzie trzeba dokładnie omówić potencjalne korzyści i możliwych zagrożeń. 

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Machine learning podejście rzuca światło na biologii wątroby i nerek po ekspozycji toksyny

Wysłany pocztą u piątek, 15 marca 2019 r.

Ekspozycja na potencjalnie szkodliwych substancji chemicznych jest rzeczywistością życia. Naszych przodków, w obliczu naturalnie występujących toksyn, rozwinęła mechanizmy do detoksykacji i wydaleniu szkodliwych substancji.

Zielona herbata zmniejsza otyłość, zagrożenia dla zdrowia u myszy

Wysłany pocztą u czwartek, 14 marca 2019 r.

Zielona herbata tnie otyłości i liczne biomarkery zapalne związane z złego stanu zdrowia w nowych badań.

Badanie pokazuje, jak cząsteczki regulacyjnych zapewnia odpowiednie zaopatrzenie komórek krwi

Wysłany pocztą u Środa, 13 marca 2019 r.

Organizm potrzebuje, aby utworzyć ciągły dopływ krwi komórki wprowadzić krążenie. Komórek krwi mają szeroki zakres funkcji, począwszy od dostarczania tlenu do tkanek, w zwalczaniu infekcji i włączanie po kontuzji krzepnięcie krwi.Kontrola Wagi
comments powered by Disqus