Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Kontrola Wagi

Kontrola wagi

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2021-01-03)
Kontrola wagi Twoja kontrola wagi jest aktem równoważenia, a kalorie są częścią tego równania. Fad diety może obiecać, że liczenie węglowodanów lub jedzenia góry grejpfruta sprawi, że funty spaść. Ale jeśli chodzi o odchudzanie, to kalorie, które się liczą. Utrata masy ciała sprowadza się do spalania więcej kalorii, które można podjąć. Możesz to zrobić, zmniejszając dodatkowe kalorie z żywności i napojów oraz zwiększając kalorie spalone dzięki aktywności fizycznej.

Gdy zrozumiesz to równanie, jesteś gotowy, aby ustawić swoje cele odchudzania i zrobić plan ich osiągnięcia. Pamiętaj, że nie musisz robić tego sam. Porozmawiaj z lekarzem, rodziną i przyjaciółmi o pomoc. Ponadto, plan smart: Przewiduj, jak poradzisz sobie z sytuacjami, które kwestionują twoje rozwiązanie i nieuniknione drobne komplikacje.

Jeśli masz poważne problemy zdrowotne ze względu na swoją wagę, lekarz może zaproponować operację utraty wagi lub leki dla Ciebie. W takim przypadku, Ty i Twój lekarz będzie musiał dokładnie omówić potencjalne korzyści i możliwe ryzyko. 

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Kiedy ADHD twojego dziecka wpływa na Ciebie jako parę

Opublikowano: piątek, 12 marca 2021

WebMD rozmawia z ekspertami o tym, jak rodzice mogą utrzymać adhd swojego dziecka przed szkodą dla ich własnego związku.

Czy to niedojrzałość lub ADHD?

Opublikowano: piątek, 12 marca 2021

Jeśli uważasz, że Twoje dziecko może mieć ADHD, odetchnąć. To może być coś mniej poważnego.

Jak rozmawiać z dzieckiem o ADHD

Opublikowano: piątek, 12 marca 2021

WebMD oferuje wskazówki dla rodziców dzieci, które mają ADHD, jak rozmawiać z dzieckiem o ADHD w sposób wspierający, zachęcający.Kontrola Wagi
comments powered by Disqus