Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Kontrola Wagi

Kontrola wagi

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola wagi Twoja kontrola wagi jest aktem równoważenia, a kalorie są częścią tego równania. Fad diety może obiecać, że liczenie węglowodanów lub jedzenia góry grejpfruta sprawi, że funty spaść. Ale jeśli chodzi o odchudzanie, to kalorie, które się liczą. Utrata masy ciała sprowadza się do spalania więcej kalorii, które można podjąć. Możesz to zrobić, zmniejszając dodatkowe kalorie z żywności i napojów oraz zwiększając kalorie spalone dzięki aktywności fizycznej.

Gdy zrozumiesz to równanie, jesteś gotowy, aby ustawić swoje cele odchudzania i zrobić plan ich osiągnięcia. Pamiętaj, że nie musisz robić tego sam. Porozmawiaj z lekarzem, rodziną i przyjaciółmi o pomoc. Ponadto, plan smart: Przewiduj, jak poradzisz sobie z sytuacjami, które kwestionują twoje rozwiązanie i nieuniknione drobne komplikacje.

Jeśli masz poważne problemy zdrowotne ze względu na swoją wagę, lekarz może zaproponować operację utraty wagi lub leki dla Ciebie. W takim przypadku, Ty i Twój lekarz będzie musiał dokładnie omówić potencjalne korzyści i możliwe ryzyko.

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Silniejszy start w podróży odchudzania związane z długoterminowym sukcesem

Opublikowano: czwartek, 10 września 2020

Nowa analiza przez CSIRO, Australijska narodowa agencja naukowa, wykazała, że silniejszy początek w ciągu pierwszych trzech tygodni diety wiąże się z większym sukcesem odchudzania w dłuższej perspektywie.

Badanie możliwości, że uważność z szybkim oddychaniem obniża ciśnienie krwi

Opublikowano: czwartek, 10 września 2020

Według American Stroke Association i American Heart Association, ponad 100 milionów Amerykanów ma wysokie ciśnienie krwi.

Probiotyki mogą pomóc w leczeniu otyłości w młodszej populacji

Opublikowano: poniedziałek, 7 września 2020

Probiotyki mogą pomóc dzieciom i młodzieży z otyłością schudnąć, gdy podjęte obok diety kontrolowanej kalorii, według badań przedstawionych na e-ECE 2020.Kontrola Wagi
comments powered by Disqus