Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Kontrola Wagi

Kontrola wagi

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola wagi Kontrola wagi jest aktem bilansowania, a kalorie są częścią tego równania. Diety FAD może obiecać, że licząc węglowodanów lub jedzenia góry grejpfruta sprawi, że funtów drop off. Ale jeśli chodzi o utratę wagi, to kalorii, które liczą. Utrata masy ciała sprowadza się do spalania więcej kalorii, które biorą w. Możesz to zrobić, zmniejszając dodatkowe kalorie z jedzenia i napojów oraz zwiększając liczbę spalonych kalorii poprzez aktywność fizyczną.

Kiedy zrozumiesz, że równanie, jesteś gotowy, aby ustawić swoje cele odchudzania i zrobić plan dotarcia do nich. Pamiętaj, że nie musisz robić tego samemu. Porozmawiaj z lekarzem, rodziną i przyjaciółmi, aby uzyskać pomoc. Ponadto Zaplanuj inteligentne: Przewiduj, jak będziesz obsługiwać sytuacje, które kwestionują Twoją determinę i nieuniknione drobne niepowodzenia.

Jeśli masz poważne problemy zdrowotne ze względu na wagę, lekarz może sugerować utratę wagi operacji lub leki dla Ciebie. W takim przypadku pacjent i lekarz będą musieli dokładnie omówić potencjalne korzyści i ewentualne ryzyko.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Ultra-przetworzone dieta zwiększa zużycie kalorii i przyrost masy ciała

Wysłany wtorek, 21 maja 2019

Eksperci od dawna podejrzewali, że zwiększone spożycie przetworzonej żywności w ciągu ostatnich 50 lat był głównym czynnikiem epidemii otyłości .

Ultra-przetworzone żywności opóźnienie sytości, zwiększenie spożycia żywności i przyrost masy ciała

Zamieszczone w dniu poniedziałek, 20 maja 2019

Jedzenie wysoce przetworzonych pokarmów może być związane z przyrostu masy ciała znajduje nowe badanie. Badanie zostało opublikowane w najnowszym numerze metabolizm komórkowy i jest zatytułowany, "Ultra-przetworzone diety powodują nadmiar kalorii spożycie i przyrost masy ciała: Inpatient randomizowanym kontrolowanym badaniu ad libitum spożycie żywności."

Największe badania kobiet z nademesis gravidarum wprowadza w Europie

Zamieszczone w dniu czwartek, 16 maja 2019

Kobiety z ciężką chorobą w czasie ciąży są zapraszane do przyłączenia się do największego badania stanu w Europie, prowadzone przez Guy i St Thomas ' NHS Foundation Trust i King's College w Londynie.Kontrola Wagi
comments powered by Disqus