Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Kontrola Wagi

Kontrola wagi

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola wagi Kontrola wagi jest aktem bilansowania, a kalorie są częścią tego równania. Diety FAD może obiecać, że licząc węglowodanów lub jedzenia góry grejpfruta sprawi, że funtów drop off. Ale jeśli chodzi o utratę wagi, to kalorii, które liczą. Utrata masy ciała sprowadza się do spalania więcej kalorii, które biorą w. Możesz to zrobić, zmniejszając dodatkowe kalorie z jedzenia i napojów oraz zwiększając liczbę spalonych kalorii poprzez aktywność fizyczną.

Kiedy zrozumiesz, że równanie, jesteś gotowy, aby ustawić swoje cele odchudzania i zrobić plan dotarcia do nich. Pamiętaj, że nie musisz robić tego samemu. Porozmawiaj z lekarzem, rodziną i przyjaciółmi, aby uzyskać pomoc. Ponadto Zaplanuj inteligentne: Przewiduj, jak będziesz obsługiwać sytuacje, które kwestionują Twoją determinę i nieuniknione drobne niepowodzenia.

Jeśli masz poważne problemy zdrowotne ze względu na wagę, lekarz może sugerować utratę wagi operacji lub leki dla Ciebie. W takim przypadku pacjent i lekarz będą musieli dokładnie omówić potencjalne korzyści i ewentualne ryzyko.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Cięcie około 300 kalorii dziennie chroni serce nawet w smukły dorosłych

Zamieszczone w dniu piątek, 12 lipca 2019

Nowe dane z dwuletniego badania Duke Health sugeruje, jeśli chodzi o cięcie ryzyka dla zabójczych dolegliwości, takich jak cukrzyca i choroby serca, zawsze jest możliwość poprawy.

Poziom biomarker tłuszczu wątrobowego związane z metaboliczne korzyści zdrowotne ćwiczeń, badania stwierdza,

Zamieszczone w dniu czwartek, 11 lipca 2019

Podczas gdy genetyka i inne czynniki, takie jak wiek i płeć przyczyniają się do odpowiedzi każdej osoby na ćwiczenia, niewiele wiadomo o biologicznych mechanizmów, przez które aktywność fizyczna przynosi korzystne zmiany w organizmie.

"Światło drogowe" etykiety żywnościowe związane ze zmniejszeniem ilości kalorii zakupionych przez pracowników szpitala

Zamieszczone w dniu czwartek, 11 lipca 2019

Nowe badania przeprowadzone przez Massachusetts General Hospital śledczy wydany dziś w JAMA Network Open, publikacja Journal of American Medical Association, wykazały, że etykietowanie wyborów żywności w kawiarni szpitala z prostego "ruchu światła" symbole wskazujące ich względną wartość zdrowotną wiązały się ze zmniejszeniem ilości kalorii zakupionych przez pracowników, a zmiany w diecie trwały ponad dwa lata.Kontrola Wagi
comments powered by Disqus