Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Kontrola Wagi

Kontrola wagi

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2021-01-03)
Kontrola wagi Twoja kontrola wagi jest aktem równoważenia, a kalorie są częścią tego równania. Fad diety może obiecać, że liczenie węglowodanów lub jedzenia góry grejpfruta sprawi, że funty spaść. Ale jeśli chodzi o odchudzanie, to kalorie, które się liczą. Utrata masy ciała sprowadza się do spalania więcej kalorii, które można podjąć. Możesz to zrobić, zmniejszając dodatkowe kalorie z żywności i napojów oraz zwiększając kalorie spalone dzięki aktywności fizycznej.

Gdy zrozumiesz to równanie, jesteś gotowy, aby ustawić swoje cele odchudzania i zrobić plan ich osiągnięcia. Pamiętaj, że nie musisz robić tego sam. Porozmawiaj z lekarzem, rodziną i przyjaciółmi o pomoc. Ponadto, plan smart: Przewiduj, jak poradzisz sobie z sytuacjami, które kwestionują twoje rozwiązanie i nieuniknione drobne komplikacje.

Jeśli masz poważne problemy zdrowotne ze względu na swoją wagę, lekarz może zaproponować operację utraty wagi lub leki dla Ciebie. W takim przypadku, Ty i Twój lekarz będzie musiał dokładnie omówić potencjalne korzyści i możliwe ryzyko. 

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Alternatywy dla karmienia piersią

Opublikowano: piątek, 26 lutego 2021

Z jakiegoś powodu, czasami karmienie piersią nie jest najlepszym rozwiązaniem dla nowych matek. Dowiedz się, jakie alternatywy są dostępne dla Twojego dziecka.

Przypadki DVT i COVID: Jakie są linki?

Opublikowano: piątek, 26 lutego 2021

Lekarze znaleźli więcej przypadków skrzepu krwi, jak DVT i PE, podczas pandemii. Dowiedz się, co może być przyczyną tych warunków, jak odnoszą się one do COVID-19 i jakie skutki mogą powodować połączone choroby.

COVID: Zdrowia Psychicznego "Epidemia" w społeczności kolor

Opublikowano: piątek, 26 lutego 2021

Społeczności kolor twarz falę problemów ze zdrowiem psychicznym w wyniku tego, jak pandemia zmieniła sposób interakcji ludzi i smucić, eksperci ostrzegają.Kontrola Wagi
comments powered by Disqus