Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Kontrola Wagi

Kontrola wagi

Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

Kontrola wagi Kontrola wagi jest ekwilibrystyka, i kalorii są częścią tego równania. Fad diety może obiecać, że liczenie węglowodanów lub góra grejpfrut jedzenie będzie funtów zasnąć. Ale jeśli chodzi o odchudzanie, kalorie, które się liczą. Utrata masy ciała sprowadza się do spalania większej ilości kalorii, które można podjąć w. Można to zrobić poprzez zmniejszenie dodatkowych kalorii żywności i napojów oraz zwiększenie kalorii spalonych poprzez aktywność fizyczną.

Kiedy zrozumiesz że równanie, jesteś gotowy do swoje cele utrata masy ciała i zrobić plan ich osiągnięciu. Pamiętaj, że trzeba to zrobić sam. Mówić do lekarza, rodziny i przyjaciół za wsparcie. Ponadto planu inteligentnych: przewidzieć, jak będzie obsługiwać sytuacji, które wyzwanie determinację i nieuniknione drobnych niepowodzeń.

Jeśli masz poważne problemy zdrowotne ze względu na swoją wagę, lekarz może zaproponować, chirurgii utrata masy ciała lub leki dla Ciebie. W tym przypadku ty i Twój lekarz będzie trzeba dokładnie omówić potencjalne korzyści i możliwych zagrożeń. 


comments powered by Disqus