Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Kontrola Wagi

Kontrola wagi

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola wagi Kontrola wagi jest aktem bilansowania, a kalorie są częścią tego równania. Diety FAD może obiecać, że licząc węglowodanów lub jedzenia góry grejpfruta sprawi, że funtów drop off. Ale jeśli chodzi o utratę wagi, to kalorii, które liczą. Utrata masy ciała sprowadza się do spalania więcej kalorii, które biorą w. Możesz to zrobić, zmniejszając dodatkowe kalorie z jedzenia i napojów oraz zwiększając liczbę spalonych kalorii poprzez aktywność fizyczną.

Kiedy zrozumiesz, że równanie, jesteś gotowy, aby ustawić swoje cele odchudzania i zrobić plan dotarcia do nich. Pamiętaj, że nie musisz robić tego samemu. Porozmawiaj z lekarzem, rodziną i przyjaciółmi, aby uzyskać pomoc. Ponadto Zaplanuj inteligentne: Przewiduj, jak będziesz obsługiwać sytuacje, które kwestionują Twoją determinę i nieuniknione drobne niepowodzenia.

Jeśli masz poważne problemy zdrowotne ze względu na wagę, lekarz może sugerować utratę wagi operacji lub leki dla Ciebie. W takim przypadku pacjent i lekarz będą musieli dokładnie omówić potencjalne korzyści i ewentualne ryzyko.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Korzyści zdrowotne wynikające z "suchego stycznia"

Wysłany wtorek, 14 stycznia 2020

Nowy rok często oznacza listę rezolucji dotyczących zmian, takich jak powstrzymywanie się od picia alkoholu, zaprzestanie palenia tytoniu czy życie zdrowszego stylu życia. Dla jednego, "Dry styczeń" stał się niezwykle popularny, ponieważ motywuje ludzi do powstrzymania się od picia alkoholu przez 30 dni, co najmniej.

Utrata języka tłuszczu poprawia bezdech senny

Zamieszczone w dniu poniedziałek, 13 stycznia 2020

Lekarze już wiedzą, że utrata masy ciała może być skutecznym leczeniem dla poprawy bezdechu sennego, chociaż przyczyny tego pozostają niejasne. Teraz, nowe badania ma niepokrytych, że zmniejszenie tłuszczu języka jest kluczem do dlaczego utrata tłuszczu pomaga w przypadkach obturacyjny bezdech senny (OSA).

Lekarze na górze Synaj podkreślają znaczenie wczesnego wykrywania, leczenia chorób tarczycy

Zamieszczone w dniu niedziela, 12 stycznia 2020

Styczeń jest miesiąc świadomości tarczycy, a lekarze z Hilda i J. Lester Gabrilove Wydział endokrynologii, cukrzyca i choroba kości i Departament otolaryngologii – chirurgii głowy i szyi w Mount Sinai Health System podkreślają znaczenie bycia świadomym objawów, które mogą być związane z chorobą tarczycy.Kontrola Wagi
comments powered by Disqus