Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Kontrola Wagi

Kontrola wagi

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola wagi Kontrola wagi jest aktem bilansowania, a kalorie są częścią tego równania. Diety FAD może obiecać, że licząc węglowodanów lub jedzenia góry grejpfruta sprawi, że funtów drop off. Ale jeśli chodzi o utratę wagi, to kalorii, które liczą. Utrata masy ciała sprowadza się do spalania więcej kalorii, które biorą w. Możesz to zrobić, zmniejszając dodatkowe kalorie z jedzenia i napojów oraz zwiększając liczbę spalonych kalorii poprzez aktywność fizyczną.

Kiedy zrozumiesz, że równanie, jesteś gotowy, aby ustawić swoje cele odchudzania i zrobić plan dotarcia do nich. Pamiętaj, że nie musisz robić tego samemu. Porozmawiaj z lekarzem, rodziną i przyjaciółmi, aby uzyskać pomoc. Ponadto Zaplanuj inteligentne: Przewiduj, jak będziesz obsługiwać sytuacje, które kwestionują Twoją determinę i nieuniknione drobne niepowodzenia.

Jeśli masz poważne problemy zdrowotne ze względu na wagę, lekarz może sugerować utratę wagi operacji lub leki dla Ciebie. W takim przypadku pacjent i lekarz będą musieli dokładnie omówić potencjalne korzyści i ewentualne ryzyko.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Dieta roślinna może leczyć Reumatoidalne zapalenie stawów

Zamieszczone w dniu piątek, 13 września 2019

Według najnowszego przeglądu, przyjęcie diety roślinnej może również złagodzić obrzęk stawów i ból reumatoidalnego zapalenia stawów (RA).

Ankieta: wielu lekarzy są nieprzygotowani, aby pomóc pacjentom zapobiegać cukrzycy

Zamieszczone w dniu Środa, 11 września 2019

W sprawozdaniu na temat ich ustaleń w czasopiśmie Journal of General Medicine, Naukowcy twierdzą, że ich badanie 1 000 losowo wybranych PCP wykazało znaczne braki w ogólnej wiedzy grupy czynników ryzyka, kryteriów diagnostycznych i zalecanego zarządzania/ praktyk profilaktycznych dla prediabetes.

Mikrobiomu jelitowego i IBD – połączenie może w diecie mówi badania

Zamieszczone w dniu Środa, 11 września 2019

Nowe badanie wykazało jednoznaczne dowody, że choroba zapalna jelit lub IBD jest ściśle związane z mikroflory jelitowej środowiska, które mogą być zmieniane z diety na receptę. Mikrobiomu w jelitach człowieka jest zbiorem zdrowych i pomocnych bakterii, które pomagają w kilku funkcji organizmu, w tym rozwoju i utrzymania odporności.Kontrola Wagi
comments powered by Disqus