Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny  /  Zaburzenia erekcji u dorosłych

Zaburzenia erekcji u dorosłych

Zaburzenia erekcji u dorosłych Zaburzenia erekcji u dorosłych może zostać wywołana z różnych powodów. Z tych powodów mogą obejmować wiek, stan zdrowia fizycznego i psychicznego. Nawet przewlekłe zmęczenie lub stres może mieć wielki wpływ na ten problem. Niektóre działania powinno mieć miejsce do osiągnięcia i utrzymania trudniej erekcji. Jeśli coś wpływa na niektóre z tych atrybutów lub złożonych równowagi między nimi, problemy z erekcją są Prawdopodobną konsekwencją.

Fazy erekcji

 • Pobudzenia. To jest pierwsza rzecz, która uruchamia proces. Ludzi obserwować, usłyszeć, dotyk i zapach, i wszystkie te zmysły przyczynić się do pobudzenia seksualnego. Myśli osoby również doprowadzić do pobudzenia.
 • Odpowiedź układu nerwowego. Przepływ krwi, który zmienia rozmiar penisa jest możliwe, ponieważ mózg daje znak do układu nerwowego i aktywuje krwi.
 • Reakcja naczyń krwionośnych. Gdy naczynia krwionośne są rozluźnione, nic nie uniemożliwia przepływ krwi.

-Fizyczne przyczyny impotencji

 • Warunków emocjonalnych. Najbardziej typowe czynniki nonphysical są napięcie, niepokój i wyczerpania. Zaburzenia erekcji mogą być przypadkowe powikłania psychiczne problemy takie jak zaburzenia depresyjne.
 • Emocje, które wykazują wobec twój partner - lub że są wyświetlane przez partnera - jak gorycz, sztywność lub spadek zainteresowania może być również przyczyną impotencji.

Fizyczne przyczyny impotencji

Jeśli zaburzenia erekcji jest z natury fizycznej, przyczyny mogą być następujące:

 • Neurologiczne szkody z długoterminowych problemów z cukrzycą
 • Słabe ukrwienie penisa jako wynik zaburzeń układu sercowo-naczyniowego
 • Szczególności leki
 • Operacji prostaty (mają być bardziej dokładne, raka)
 • Problemy układu hormonalnego
 • Problemy kręgosłupa
 • Problemy hormonalne
 • Alkoholizm, narkomania, łańcuch palenia

Zaburzenia erekcji u dorosłych

Zaburzenia erekcji u dorosłych może być również jednym z pierwszych oznak problemem medycznym, które mogą być świadomi.

Fizyczne i psychiczne przyczyny są współzależne. Tylko specjalista może dowiedzieć się co było przyczyną tego zaburzenia.

Prawie każdy potrzebuje szybkiego rozwiązania ich problemów. Nie chcemy spędzić dni lub miesięcy robi różne testy i widząc wielu specjalistów, zgodnie z zaleceniami nasz lekarz rodzinny, aby dowiedzieć się, że jesteśmy w dobrym zdrowiu. I co zrobić, jeśli po prostu chcesz większego penisa, lepsze życie seksualne, lepszą kontrolę nad erekcje się wszystkich sposobów lepszym kochankiem?

Na szczęście, istnieją pewne rozwiązania obecnie.

Leczenie zaburzeń erekcji

Możesz użyć leczenia chirurgicznego; jednak może to być zarówno kosztowne i niebezpieczne. Nikt nie jest odpowiednią osobą to wyrzucić cztery tysiące dolarów tylko po to, aby uzyskać rannych narządów i życia żal.

Jednym ze sposobów leczenia zaburzeń erekcji u dorosłych jest użycie penisa pompy. Ale należy pamiętać, że urządzenie to jest niebezpieczne. Na pewno dostaniesz pożądanego rezultatu z próżni, ale musisz upewnić się, że wszystko jest wykonane prawidłowo, jak nie chcesz jakiś błąd, który spowoduje uszkodzenie penisa. Nie nadzieję powiększyć penisa przy pomocy ono.

I wreszcie, tam są urządzenia penisa, który działa poprzez zmuszanie tkanki łącznej. W tym przypadku liczba komórek wyprodukowanych podwyżki, które poprawia erekcji mężczyzna i zapobieganiu dysfunkcji. Więc teraz to najbezpieczniejszy produkt poprawy na rynku. Jednak nie należy się spodziewać penisa urządzenia do dostarczenia wyników na noc! Nie są zdolni do takich cudów jak kupują je dzisiaj i coraz dłuższy i silniejszy penis przez następnego dnia rano.

Będziesz musiał spędzić czas i inwestować znacznego wysiłku w osiągnięcie pożądanego rezultatu. Ale będą love it!

Przeczytaj prawdziwe Opinie na forum urządzenia penisa 


comments powered by Disqus