Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Kobiety

Dorosły kobieta zdrowie

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Dorosły kobieta zdrowie Czy znasz najlepsze kobiece obawy zdrowotne ? Choroba serca, Rak i niskie libido Top listy. Chociaż są to poważne obawy, nie ma dobrej nowiny. Zdrowe wybory stylu życia — takie jak zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna w codziennej rutynie — mogą przejść długą drogę w kierunku zmniejszenia ryzyka dla zdrowia kobiet.

Dla niektórych kobiet, zdrowie piersi szczyty listy problemów zdrowotnych kobiet. Jaki jest najlepszy sposób na samodzielne egzaminy z piersi? Co należy zrobić, jeśli znajdziesz guzek piersi? Jaki jest najlepszy sposób leczenia bólu piersi?

Dla innych, problemy zdrowotne kobiet obejmują chirurgii plastycznej. I jak się starzeć, Twoje zdrowie kobiet obawy mogą ulec zmianie. Czy brzuch tłuszczu prowadzić do problemów zdrowotnych? Czy ćwiczenia Kegla są naprawdę konieczne? Uzyskaj odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące zdrowia kobiet.

Ochrona zdrowia-Aktualności

PhDs usiane z większym stresu niż studenci mogą obsługiwać mówi badania

Zamieszczone w dniu czwartek, 14 listopada 2019

Badanie 6 300 absolwentów z całego świata, że prawie cztery w dziesięciu z nich cierpi na problemy ze zdrowiem psychicznym, takich jak lęk i depresja. Była to piąta i Ostatnia taka ankieta, której wyniki pojawiły się w tym tygodniu w czasopiśmie Nature.

Narażenie na ftalany i wysoki poziom stresu w późnym okresie ciąży związane z przedwczesnym urodzeniem

Zamieszczone w dniu czwartek, 14 listopada 2019

Kobiety narażone jednocześnie na stres i dodatki plastikowe późno w ciąży są na zwiększone ryzyko przedwczesnego porodu, zgodnie z badaniem przez Rutgers i innych instytucji.

Wahania masy ciała mogą powtarzać się w drugiej ciąży i mogą przewidywać słabe wyniki

Zamieszczone w dniu czwartek, 14 listopada 2019

Każdy wie, że uzyskanie nadwagi podczas jednej ciąży jest złe, ale klinicyści rzadko rozważają przyrost masy ciała i straty z jednej ciąży do następnej-zwłaszcza u kobiet o normalnej wadze.Zdrowie Kobiety

Zdrowie Piersi

Libido i Płodność
comments powered by Disqus