Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Kobiety

Zdrowie dorosłych kobiet

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Zdrowie dorosłych kobiet Czy znasz najważniejsze problemy zdrowotne kobiet? Choroby serca, raka i niskie libido na szczycie listy. Chociaż są to poważne obawy, jest dobra wiadomość. Zdrowy styl życia - takich jak zdrowe odżywianie i włączenie aktywności fizycznej w codziennej rutyny - może przejść długą drogę w kierunku zmniejszenia ryzyka dla zdrowia kobiet.

Dla niektórych kobiet, zdrowie piersi szczyty listy kobiet problemów zdrowotnych. Jaki jest najlepszy sposób, aby zrobić samoaducie piersi? Co należy zrobić, jeśli znajdziesz guzek piersi? Jaki jest najlepszy sposób leczenia bólu piersi?

Dla innych, problemy zdrowotne kobiet obejmują chirurgii plastycznej. A jak się starzeć, problemy zdrowotne kobiet mogą się zmienić. Czy tłuszcz z brzucha może prowadzić do problemów zdrowotnych? Czy ćwiczenia Kegla są naprawdę konieczne? Uzyskaj odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące zdrowia kobiet.

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Kobiety miejskie mają większe ryzyko chorób przewlekłych niż mieszkańcy wsi

Opublikowano: piątek, 27 listopada 2020

Afrykańskie kobiety mieszkające w miastach są o siedem procent bardziej narażone na choroby przewlekłe niż mieszkańcy wsi.

Badanie krwi "Zegar molekularny" może pomóc w identyfikacji aktywnie rosnących guzów w przerzutowym raku piersi

Opublikowano: piątek, 27 listopada 2020

Badanie krwi, aby obejrzeć raka piersi "zegar molekularny" może pomóc śledzić wzrost wielu nowotworów w organizmie i monitorować, jak reagują na leczenie, nowe badania sugerują.

Immunożywienie może poprawić powrót pacjentów do zdrowia pacjentów z COVID-19

Opublikowano: piątek, 27 listopada 2020

Naukowcy duet Emma Derbyshire i Joanne Delange z Nutritional Insight, Surrey, Wielka Brytania, zbadać rolę immunożywienia - odżywianie, które wzmacnia lub wpływa na układ odpornościowy dla osób powyżej 65 roku życia w COVID-19. Ich badania zatytułowane "COVID-19: czy istnieje rola immunożywienia, szczególnie w ciągu 65s?," został wydany w najnowszym numerze BMJ Nutrition, Zapobieganie i zdrowie.Zdrowie Kobiety

Zdrowie Piersi

Libido i Płodność
comments powered by Disqus