Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Kobiety

Dorosły kobieta zdrowie

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Dorosły kobieta zdrowie Czy znasz najlepsze kobiece obawy zdrowotne ? Choroba serca, Rak i niskie libido Top listy. Chociaż są to poważne obawy, nie ma dobrej nowiny. Zdrowe wybory stylu życia — takie jak zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna w codziennej rutynie — mogą przejść długą drogę w kierunku zmniejszenia ryzyka dla zdrowia kobiet.

Dla niektórych kobiet, zdrowie piersi szczyty listy problemów zdrowotnych kobiet. Jaki jest najlepszy sposób na samodzielne egzaminy z piersi? Co należy zrobić, jeśli znajdziesz guzek piersi? Jaki jest najlepszy sposób leczenia bólu piersi?

Dla innych, problemy zdrowotne kobiet obejmują chirurgii plastycznej. I jak się starzeć, Twoje zdrowie kobiet obawy mogą ulec zmianie. Czy brzuch tłuszczu prowadzić do problemów zdrowotnych? Czy ćwiczenia Kegla są naprawdę konieczne? Uzyskaj odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące zdrowia kobiet.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Aktywność fizyczna może osłabiać niekorzystne zmiany miażdżywcze u kobiet po menopauzie

Zamieszczone w dniu piątek, 13 września 2019

Nowe badanie na kobiet po menopauzie pokazuje, że aktywność fizyczna czasu wolnego jest związane z zdrowszego profilu lipidowego krwi. Jednak, wyniki sugerują, że aktywność fizyczna w czasie wolnym nie wydaje się całkowicie zrekompensować niekorzystne zmiany profilu lipidowego związane z przejściem menopauzie.

Komórki szpiku kostnego przyczyniają się do sukcesu w ciąży w modelu myszy

Zamieszczone w dniu piątek, 13 września 2019

Naukowcy zgłaszają, że komórki macierzyste pochodzące z dorosłego szpiku kostnego mogą dyktować, czy kobieta zajdzie w ciążę.

Pacjenci z chorobą Parkinsona korzystają z "gamified" ćwiczeń w domu

Zamieszczone w dniu piątek, 13 września 2019

Ćwiczenia są zawsze trudne do utrzymania przez więcej niż krótki okres, w większości przypadków. Jest to tym bardziej prawdziwe, jeśli jesteś już chory lub w bólu, lub znaleźć ruchy trudne, jak w chorobie Parkinsona.Zdrowie Kobiety

Zdrowie Piersi

Libido i Płodność
comments powered by Disqus