Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Kobiety

Dorosły kobieta zdrowie

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Dorosły kobieta zdrowie Czy znasz najlepsze kobiece obawy zdrowotne ? Choroba serca, Rak i niskie libido Top listy. Chociaż są to poważne obawy, nie ma dobrej nowiny. Zdrowe wybory stylu życia — takie jak zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna w codziennej rutynie — mogą przejść długą drogę w kierunku zmniejszenia ryzyka dla zdrowia kobiet.

Dla niektórych kobiet, zdrowie piersi szczyty listy problemów zdrowotnych kobiet. Jaki jest najlepszy sposób na samodzielne egzaminy z piersi? Co należy zrobić, jeśli znajdziesz guzek piersi? Jaki jest najlepszy sposób leczenia bólu piersi?

Dla innych, problemy zdrowotne kobiet obejmują chirurgii plastycznej. I jak się starzeć, Twoje zdrowie kobiet obawy mogą ulec zmianie. Czy brzuch tłuszczu prowadzić do problemów zdrowotnych? Czy ćwiczenia Kegla są naprawdę konieczne? Uzyskaj odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące zdrowia kobiet.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Nowy algorytm komputerowy umożliwia przewidywanie cukrzycy ciężarnych

Wysłany wtorek, 14 stycznia 2020

Nowy algorytm komputerowy umożliwia przewidywanie, we wczesnych stadiach ciąży, a nawet przed zajściem w ciążę, z których kobiety są narażone na wysokie ryzyko cukrzycy ciążowych.

Aktualizacja wytycznych dotyczących raka piersi oferuje zalecenia dotyczące obsługi przypadków z niskim wyrażeniem er

Wysłany wtorek, 14 stycznia 2020

Zaktualizowane wytyczne dla estrogenów i receptora progesteronu (ER/PgR) badania w raku piersi , opublikowane wspólnie dzisiaj przez College of American pathologists i American Society of Clinical onkologii, potwierdza wiele oryginalnych wytycznych i ma bardziej szczegółowe zalecenia dotyczące obsługi i sprawozdawczości przypadkach z niskim ekspresji er.

Stres macierzyński wpływa na rozwój mózgu płodu

Wysłany wtorek, 14 stycznia 2020

Nowe badania opublikowane online 13 stycznia 2020, w czasopiśmie JAMA Pediatrics raporty, że matki, które cierpią na silny stres psychiczny w czasie ciąży może mieć dzieci z nieprawidłowego rozwoju w ważnych obszarach mózgu, nawet przed urodzeniem. Wiadomo już, że dzieci z wrodzoną chorobą serca wykazują nieprawidłowości w rozwoju mózgu i reakcje biochemiczne mózgu.Zdrowie Kobiety

Zdrowie Piersi

Libido i Płodność
comments powered by Disqus