Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Kobiety

Zdrowie dorosłych kobiet

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Zdrowie dorosłych kobiet Czy znasz najważniejsze problemy zdrowotne kobiet? Choroby serca, raka i niskie libido na szczycie listy. Chociaż są to poważne obawy, jest dobra wiadomość. Zdrowy styl życia - takich jak zdrowe odżywianie i włączenie aktywności fizycznej w codziennej rutyny - może przejść długą drogę w kierunku zmniejszenia ryzyka dla zdrowia kobiet.

Dla niektórych kobiet, zdrowie piersi szczyty listy kobiet problemów zdrowotnych. Jaki jest najlepszy sposób, aby zrobić samoaducie piersi? Co należy zrobić, jeśli znajdziesz guzek piersi? Jaki jest najlepszy sposób leczenia bólu piersi?

Dla innych, problemy zdrowotne kobiet obejmują chirurgii plastycznej. A jak się starzeć, problemy zdrowotne kobiet mogą się zmienić. Czy tłuszcz z brzucha może prowadzić do problemów zdrowotnych? Czy ćwiczenia Kegla są naprawdę konieczne? Uzyskaj odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące zdrowia kobiet.

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Naukowcy z uczelni weterynaryjnej wskazują geny, które napędzają raka jajnika

Opublikowano: niedziela, 13 września 2020

Wysokiej jakości poważny rak jajnika (HGSOC) jest piątą najczęstszą przyczyną zgonów związanych z rakiem u kobiet w Stanach Zjednoczonych, ale niewiele wiadomo o pochodzeniu tej choroby.

Poprawa stylu życia kobiet w ciąży z otyłością może prowadzić do zdrowszych dzieci

Opublikowano: niedziela, 13 września 2020

Nowe badania pokazują, że poprawa stylu życia kobiet z otyłością w czasie ciąży może oznaczać długoterminowe korzyści sercowo-naczyniowe dla ich dzieci.

Dieta matczyna o wysokiej zawartości tłuszczu może prowadzić do bardziej słodkiego smaku receptorów u potomstwa

Opublikowano: niedziela, 13 września 2020

Naukowcy z Cornell żywności pokazują w badaniach na zwierzętach, że dieta matki o wysokiej zawartości tłuszczu może prowadzić do bardziej słodki smak receptorów i większą atrakcją do niezdrowej żywności u ich potomstwa - w wyniku słabego zachowania karmienia, otyłości w wieku dorosłym.Zdrowie Kobiety

Zdrowie Piersi

Libido i Płodność
comments powered by Disqus