Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny

Zdrowie dorosłych mężczyzn

Zdrowie dorosłych mężczyzn Czy znasz najlepsze zagrożenia dla zdrowia mężczyzn? Lista jest zaskakująco krótka — w tym choroby serca, nowotwory i dysfunkcje seksualne. Na szczęście, większość zagrożeń dla zdrowia mężczyzn są w dużej mierze zapobiec. Dokonuj zdrowych wyborów stylu życia, takich jak zdrowa dieta i włączenie aktywności fizycznej do codziennej rutyny.

Ważne jest również, aby zarządzać ryzykowne zachowania, takie jak picie zbyt dużo i angażowanie się w przypadkowy seks. Oczywiście, zdroworozsądkowe środki ostrożności - takie jak korzystanie z drabin bezpieczeństwa i zapiętych pasów bezpieczeństwa - też się liczą.

Jak się starzeć, dorosłych mężczyzn problemy zdrowotne mogą ulec zmianie. Czy jelito piwa może prowadzić do problemów zdrowotnych? Czy menopauza męska jest mitem czy prawdziwym problemem zdrowotnym mężczyzn? Czy terapia testosteronem pomoże Ci znów poczuć się młodo? Uzyskaj odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące zdrowia mężczyzn.

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Fracking chemicznych może zakłócać hormonów rozrodczych u mężczyzn

Opublikowano: wtorek, 31 marca 2020

Chemicznych stosowanych w szczelinowania hydraulicznego, powszechnie nazywane szczelinowania, ma potencjał, aby zakłócać hormony rozrodcze u mężczyzn, według badań przyjętych do prezentacji na ENDO 2020, doroczne spotkanie Towarzystwa Endokrynologicznego, i publikacji w specjalnej sekcji uzupełniającej Journal of the Endocrine Society.

Mężczyźni z zaburzeniami erekcji mają wyższe ryzyko śmierci, badania sugerują,

Opublikowano: wtorek, 31 marca 2020

Mężczyźni z zaburzeniami erekcji mają wyższe ryzyko śmierci, niezależnie od ich poziomu testosteronu, sugeruje badania przyjęte do prezentacji na ENDO 2020, doroczne spotkanie Towarzystwa Endokrynologicznego, i publikacja w specjalnej sekcji uzupełniającej Journal of the Endocrine Society.

Dlaczego mężczyźni przestają leczyć zaburzenia erekcji?

Opublikowano: wtorek, 31 marca 2020

Nowe badanie opublikowane w czasopiśmie IJIR: Your Sexual Medicine Journal w marcu 2020 roku podaje najczęstsze powody, dla których mężczyźni przestają leczyć zaburzenia erekcji. Najczęstszymi przyczynami było to, że leczenie nie działa, kosztowało zbyt wiele lub miało niedopuszczalne skutki uboczne. Kolejnym głównym powodem była utrata zainteresowania relacjami seksualnymi.Zdrowie Mężczyzny

Erekcja

Wytrysk i Sperma

Skrzywienie prącia
comments powered by Disqus