Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny

Dorosły mężczyzna zdrowie

Dorosły mężczyzna zdrowie Czy wiesz, że szczyt mężczyzna zdrowie zagrożeń? Lista jest zaskakująco krótkie – w tym chorób serca, raka i dysfunkcji seksualnych. Na szczęście większość mężczyzn zagrożeniami dla zdrowia są w dużej mierze można zapobiec. Dokonać zdrowego stylu życia, takich jak jedzenie zdrowej diety i aktywności fizycznej w tym w swojej codziennej rutyny.

Jest również ważne, aby zarządzać ryzykowne zachowania, takie jak nadmierne picie i angażowanie się w przypadkowy seks. Oczywiście, środki ostrożności rozsądek — takie jak przy użyciu drabiny bezpieczeństwa i pasów — liczyć, zbyt.

Jak się starzeć, dorosły mężczyzna zdrowie obawy mogą ulec zmianie. Gut piwo doprowadzić do problemów zdrowotnych? Czy menopauzy męskiej mit czy prawda męskie zdrowie problem? Może testosteronu terapii pomóc poczuć się znowu młody? Odpowiedzi na te i inne męskie zdrowie pytania. 

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Przełomowej metodzie leczenia raka prostaty

Wysłany pocztą u Środa, 13 marca 2019 r.

Naukowcy opracowali metodę przez co tysiące mężczyzn z rakiem gruczołu krokowego może wybrać swoje leczenie.

Nowy model ryzyka można przewidzieć przeżycia pacjentów-przerzutowego raka prostaty

Wysłany pocztą u Środa, 13 marca 2019 r.

Nowy model ryzyka, łatwo dostępne dla interfejsu sieci web, można przewidzieć przeżycia pacjentów-przerzutowego raka prostaty, jak również wpływ różnych metod leczenia na czas przeżycia.

Skuteczne szczotkowanie zębów w połączeniu z higieny jamy ustnej może pomóc w zapobieganiu zaburzeń erekcji

Wysłany pocztą u wtorek, 12 marca 2019 r.

Mężczyźni, którzy cierpią na zapalenie przyzębia, choroby charakteryzuje się stan zapalny dziąseł i uszkodzenia struktur, które otaczają i chronią zęby, są na większe ryzyko wystąpienia zaburzeń erekcji.Zdrowie Mężczyzny

Erekcja

Wytrysk i Sperma
comments powered by Disqus