Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny

Dorosły mężczyzna zdrowie

Dorosły mężczyzna zdrowie Czy znasz najlepsze męskie zagrożenia dla zdrowia ? Lista jest zaskakująco krótka-w tym choroby serca, Rak i Dysfunkcje seksualne. Na szczęście, większość zagrożeń dla zdrowia mężczyzn są w dużej mierze można zapobiec. Dokonywać wyborów zdrowego stylu życia, takich jak zdrowe odżywianie i w tym aktywności fizycznej w codziennej rutyny.

Jest również ważne, aby zarządzać ryzykowne zachowanie, takie jak picie zbyt dużo i angażowanie się w casual Sex. Oczywiście, wspólne wyczucie środków ostrożności, takich jak korzystanie z drabiny bezpieczeństwa i noszenie pasa siedzenia-liczyć, too.

Jak się starzeć, Twoje dorosłe męskie obawy zdrowotne mogą ulec zmianie. Czy Gut piwa może prowadzić do problemów zdrowotnych? Czy mężczyzna menopauza mit lub prawdziwy problem zdrowia mężczyzn? Czy terapia testosteronem pomoże Ci poczuć się znowu młodo? Uzyskaj odpowiedzi na pytania zdrowotne tych i innych ludzi.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Matka wzywa do regulacji białka wstrząsnąć po córki umiera

Zamieszczone w dniu poniedziałek, 15 lipca 2019

Matka wzywa do przemysłu zdrowotnego w celu uregulowania sprzedaży białka w proszku i suplementów po jej córka zmarła w 2017 z powodu białka ciężkich diety.

Zdrowy styl życia obniża ryzyko demencji pomimo predyspozycji genetycznych

Zamieszczone w dniu poniedziałek, 15 lipca 2019

Posiadanie zdrowego stylu życia nie tylko pomóc schudnąć, ale może również zrównoważyć ryzyko genetyczne w rozwoju demencji, nowe badania opublikowane w JAMA znaleźć.

Wkład genetyczny do rozproszenia pomaga wyjaśnić kunktatorstwo

Zamieszczone w dniu poniedziałek, 15 lipca 2019

Czy nie byłoby miło winić swoje geny za kunktatorstwo? Teraz, stosując kombinację kwestionariuszy i badań genetycznych, niemieccy naukowcy odkryli, że wraz ze wzrostem dopaminy w mózgu, kobiety tendencję do wykazują większe skłonności do odwlekania.Zdrowie Mężczyzny

Erekcja

Wytrysk i Sperma

Krzywizna prącia
comments powered by Disqus