Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny

Dorosły mężczyzna zdrowie

Dorosły mężczyzna zdrowie Czy znasz najlepsze męskie zagrożenia dla zdrowia ? Lista jest zaskakująco krótka-w tym choroby serca, Rak i Dysfunkcje seksualne. Na szczęście, większość zagrożeń dla zdrowia mężczyzn są w dużej mierze można zapobiec. Dokonywać wyborów zdrowego stylu życia, takich jak zdrowe odżywianie i w tym aktywności fizycznej w codziennej rutyny.

Jest również ważne, aby zarządzać ryzykowne zachowanie, takie jak picie zbyt dużo i angażowanie się w casual Sex. Oczywiście, wspólne wyczucie środków ostrożności, takich jak korzystanie z drabiny bezpieczeństwa i noszenie pasa siedzenia-liczyć, too.

Jak się starzeć, Twoje dorosłe męskie obawy zdrowotne mogą ulec zmianie. Czy Gut piwa może prowadzić do problemów zdrowotnych? Czy mężczyzna menopauza mit lub prawdziwy problem zdrowia mężczyzn? Czy terapia testosteronem pomoże Ci poczuć się znowu młodo? Uzyskaj odpowiedzi na pytania zdrowotne tych i innych ludzi.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Naukowcy badają protokół w leczeniu agresywnego raka prostaty

Zamieszczone w dniu poniedziałek, 20 maja 2019

Leczenie agresywnej choroby jest zawsze trudne, ale poprawa sposobu terapii są stosowane mogą przynieść korzyści pacjentom, dając im lepszy wynik.

Brokuły zawiera składnik, który mógłby kierować na "piętę Achillesa" nowotworów

Zamieszczone w dniu poniedziałek, 20 maja 2019

Nowe badanie z Beth Israel Deaconess Medical Center ma pochodzić z nowego badania, które ujawnia, że brokuły, brukselka, kapusta, kalafior, kapusta i warzywa Collard zawierają substancję, która mogłaby dezaktywować istotny gen, który odgrywa rolę w nowotworach.

Używanie sztucznej inteligencji do identyfikowania pacjentów z rakiem prostaty na białym tle

Zamieszczone w dniu piątek, 17 maja 2019

W przypadku problemów zdrowotnych, kiedy mamy niewielką pomoc od naszych przyjaciół, rodziny i społeczności, korzystamy z lepszych opłat. A może pomoc ze sztucznej inteligencji.Zdrowie Mężczyzny

Erekcja

Wytrysk i Sperma
comments powered by Disqus