Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny

Dorosły mężczyzna zdrowie

Dorosły mężczyzna zdrowie Czy znasz najlepsze męskie zagrożenia dla zdrowia ? Lista jest zaskakująco krótka-w tym choroby serca, Rak i Dysfunkcje seksualne. Na szczęście, większość zagrożeń dla zdrowia mężczyzn są w dużej mierze można zapobiec. Dokonywać wyborów zdrowego stylu życia, takich jak zdrowe odżywianie i w tym aktywności fizycznej w codziennej rutyny.

Jest również ważne, aby zarządzać ryzykowne zachowanie, takie jak picie zbyt dużo i angażowanie się w casual Sex. Oczywiście, wspólne wyczucie środków ostrożności, takich jak korzystanie z drabiny bezpieczeństwa i noszenie pasa siedzenia-liczyć, too.

Jak się starzeć, Twoje dorosłe męskie obawy zdrowotne mogą ulec zmianie. Czy Gut piwa może prowadzić do problemów zdrowotnych? Czy mężczyzna menopauza mit lub prawdziwy problem zdrowia mężczyzn? Czy terapia testosteronem pomoże Ci poczuć się znowu młodo? Uzyskaj odpowiedzi na pytania zdrowotne tych i innych ludzi.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Badanie sugeruje średnią temperaturę ciała u ludzi objętych

Wysłany wtorek, 14 stycznia 2020

Przez dziesięciolecia, ludzie mają za średnią temperaturę ciała ludzkiego być 98,6 F, lub 37 stopni Celsjusza. Jednak, nowe badanie opublikowane 7 stycznia 2020, w czasopiśmie Elifewskazuje, że może to już nie być normą-i naukowcy sugerują powód ich obserwowanych spadek średniej temperatury.

Korzyści zdrowotne wynikające z "suchego stycznia"

Wysłany wtorek, 14 stycznia 2020

Nowy rok często oznacza listę rezolucji dotyczących zmian, takich jak powstrzymywanie się od picia alkoholu, zaprzestanie palenia tytoniu czy życie zdrowszego stylu życia. Dla jednego, "Dry styczeń" stał się niezwykle popularny, ponieważ motywuje ludzi do powstrzymania się od picia alkoholu przez 30 dni, co najmniej.

Żywność wybiórczo wpływa na mikroorganizmy jelitowe znajduje badania

Zamieszczone w dniu poniedziałek, 13 stycznia 2020

Żywność może odgrywać rolę w tworzeniu flory bakteryjną w jelitach ludzkich. To wykazano raz i ponownie w kilku badaniach i badań.Zdrowie Mężczyzny

Erekcja

Wytrysk i Sperma

Krzywizna prącia
comments powered by Disqus