Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny

Zdrowie dorosłych mężczyzn

Zdrowie dorosłych mężczyzn Czy znasz najlepsze zagrożenia dla zdrowia mężczyzn? Lista jest zaskakująco krótka — w tym choroby serca, nowotwory i dysfunkcje seksualne. Na szczęście, większość zagrożeń dla zdrowia mężczyzn są w dużej mierze zapobiec. Dokonuj zdrowych wyborów stylu życia, takich jak zdrowa dieta i włączenie aktywności fizycznej do codziennej rutyny.

Ważne jest również, aby zarządzać ryzykowne zachowania, takie jak picie zbyt dużo i angażowanie się w przypadkowy seks. Oczywiście, zdroworozsądkowe środki ostrożności - takie jak korzystanie z drabin bezpieczeństwa i zapiętych pasów bezpieczeństwa - też się liczą.

Jak się starzeć, dorosłych mężczyzn problemy zdrowotne mogą ulec zmianie. Czy jelito piwa może prowadzić do problemów zdrowotnych? Czy menopauza męska jest mitem czy prawdziwym problemem zdrowotnym mężczyzn? Czy terapia testosteronem pomoże Ci znów poczuć się młodo? Uzyskaj odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące zdrowia mężczyzn.

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Nowa nanomedycyna jest skuteczna i mniej agresywna niż konwencjonalna terapia rakiem prostaty

Opublikowano: wtorek, 15 września 2020

Rak prostaty jest najczęstszym rodzajem raka wśród europejskich mężczyzn; jego częstość występowania przekracza 100 przypadków na 100 000 osób.

Utrata smaku w COVID-19 jest bardzo zmienna w pojutkach geograficznych

Opublikowano: wtorek, 15 września 2020

Nawet gdy pandemia COVID-19 rozprzestrzenia się w różnych częściach świata, naukowcy nadal próbują zdefiniować charakterystyczne oznaki i objawy, które są przydatne w diagnozowaniu choroby. Jest to niezbędna wiedza, aby pomóc w powstrzymaniu ciężkiego ostrego zespołu oddechowego coronavirus 2 (SARS-CoV-2) transmisji. Zwłaszcza, jeśli chodzi o diagnozowanie objawowych lub łagodnych przypadków COVID-19, takie badania mogą posiadać klucz do identyfikacji większej liczby osób i zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa.

Dym z pożarów może zwiększyć ryzyko COVID-19

Opublikowano: wtorek, 15 września 2020

Dym, który oddychają strażacy, zwiększa ryzyko zarażenia się nowym koronawirusem, co może zagrażać życiu. Ponadto walka z ogromnymi pożarami może sprawić, że środki kontroli zakażeń, takie jak mycie rąk i społeczne zdystansowanie, będą trudne do wykonania.Zdrowie Mężczyzny

Erekcja

Wytrysk i Sperma

Skrzywienie prącia
comments powered by Disqus