Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny

Zdrowie dorosłych mężczyzn

Zdrowie dorosłych mężczyzn Czy znasz najlepsze zagrożenia dla zdrowia mężczyzn? Lista jest zaskakująco krótka — w tym choroby serca, nowotwory i dysfunkcje seksualne. Na szczęście, większość zagrożeń dla zdrowia mężczyzn są w dużej mierze zapobiec. Dokonuj zdrowych wyborów stylu życia, takich jak zdrowa dieta i włączenie aktywności fizycznej do codziennej rutyny.

Ważne jest również, aby zarządzać ryzykowne zachowania, takie jak picie zbyt dużo i angażowanie się w przypadkowy seks. Oczywiście, zdroworozsądkowe środki ostrożności - takie jak korzystanie z drabin bezpieczeństwa i zapiętych pasów bezpieczeństwa - też się liczą.

Jak się starzeć, dorosłych mężczyzn problemy zdrowotne mogą ulec zmianie. Czy jelito piwa może prowadzić do problemów zdrowotnych? Czy menopauza męska jest mitem czy prawdziwym problemem zdrowotnym mężczyzn? Czy terapia testosteronem pomoże Ci znów poczuć się młodo? Uzyskaj odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące zdrowia mężczyzn.

Ochrona Zdrowia - Aktualności

Naukowcy znajdują znaczne regionalne różnice w stosowaniu badań genomicznych na raka prostaty

Opublikowano: poniedziałek, 30 listopada 2020

Badania ekspresji genów zapewnia lepsze szacunki agresywności raka i pomoc w podejmowaniu decyzji w leczeniu mężczyzn z rakiem prostaty.

Kobiety są narażone na większe ryzyko niewydolności serca i śmierci z powodu zawału serca niż mężczyźni, badania

Opublikowano: poniedziałek, 30 listopada 2020

Kobiety stoją 20% zwiększone ryzyko wystąpienia niewydolności serca lub umiera w ciągu pięciu lat po pierwszym ciężkim zawale serca w porównaniu z mężczyznami.

Bezobjawowi pacjenci mają wyższe miano wirusa SARS-CoV-2 niż pacjenci objawowi, badanie mówi

Opublikowano: poniedziałek, 30 listopada 2020

Teraz zaskakujące nowe badanie pokazuje, że bezobjawowi pacjenci z COVID-19 mają większe miano wirusa niż pacjenci z objawami.Zdrowie Mężczyzny

Erekcja

Wytrysk i Sperma

Skrzywienie prącia
comments powered by Disqus