Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny

Dorosły mężczyzna zdrowie

Dorosły mężczyzna zdrowie Czy znasz najlepsze męskie zagrożenia dla zdrowia ? Lista jest zaskakująco krótka-w tym choroby serca, Rak i Dysfunkcje seksualne. Na szczęście, większość zagrożeń dla zdrowia mężczyzn są w dużej mierze można zapobiec. Dokonywać wyborów zdrowego stylu życia, takich jak zdrowe odżywianie i w tym aktywności fizycznej w codziennej rutyny.

Jest również ważne, aby zarządzać ryzykowne zachowanie, takie jak picie zbyt dużo i angażowanie się w casual Sex. Oczywiście, wspólne wyczucie środków ostrożności, takich jak korzystanie z drabiny bezpieczeństwa i noszenie pasa siedzenia-liczyć, too.

Jak się starzeć, Twoje dorosłe męskie obawy zdrowotne mogą ulec zmianie. Czy Gut piwa może prowadzić do problemów zdrowotnych? Czy mężczyzna menopauza mit lub prawdziwy problem zdrowia mężczyzn? Czy terapia testosteronem pomoże Ci poczuć się znowu młodo? Uzyskaj odpowiedzi na pytania zdrowotne tych i innych ludzi.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Pacjenci z chorobą Parkinsona korzystają z "gamified" ćwiczeń w domu

Zamieszczone w dniu piątek, 13 września 2019

Ćwiczenia są zawsze trudne do utrzymania przez więcej niż krótki okres, w większości przypadków. Jest to tym bardziej prawdziwe, jeśli jesteś już chory lub w bólu, lub znaleźć ruchy trudne, jak w chorobie Parkinsona.

Dieta roślinna może leczyć Reumatoidalne zapalenie stawów

Zamieszczone w dniu piątek, 13 września 2019

Według najnowszego przeglądu, przyjęcie diety roślinnej może również złagodzić obrzęk stawów i ból reumatoidalnego zapalenia stawów (RA).

Naukowcy pracują nad opracaniem nowego bioczujnik do wykrywania nawrotu raka prostaty

Zamieszczone w dniu czwartek, 12 września 2019

Zespół naukowców z Uniwersytetu w Houston i University of Pennsylvania pracują, aby przynieść nowy bioczujnik do wykrywania nawrotu raka prostaty do gabinecie lekarskiej.Zdrowie Mężczyzny

Erekcja

Wytrysk i Sperma

Krzywizna prącia
comments powered by Disqus