Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny

Dorosły mężczyzna zdrowie

Dorosły mężczyzna zdrowie Czy znasz najlepsze męskie zagrożenia dla zdrowia ? Lista jest zaskakująco krótka-w tym choroby serca, Rak i Dysfunkcje seksualne. Na szczęście, większość zagrożeń dla zdrowia mężczyzn są w dużej mierze można zapobiec. Dokonywać wyborów zdrowego stylu życia, takich jak zdrowe odżywianie i w tym aktywności fizycznej w codziennej rutyny.

Jest również ważne, aby zarządzać ryzykowne zachowanie, takie jak picie zbyt dużo i angażowanie się w casual Sex. Oczywiście, wspólne wyczucie środków ostrożności, takich jak korzystanie z drabiny bezpieczeństwa i noszenie pasa siedzenia-liczyć, too.

Jak się starzeć, Twoje dorosłe męskie obawy zdrowotne mogą ulec zmianie. Czy Gut piwa może prowadzić do problemów zdrowotnych? Czy mężczyzna menopauza mit lub prawdziwy problem zdrowia mężczyzn? Czy terapia testosteronem pomoże Ci poczuć się znowu młodo? Uzyskaj odpowiedzi na pytania zdrowotne tych i innych ludzi.

Ochrona zdrowia-Aktualności

Najnowsze trendy masy ciała i odchudzania odzwierciedlają wyzwania dla celów zdrowotnych

Zamieszczone w dniu Środa, 13 listopada 2019

Nowe badania opublikowane w czasopiśmie JAMA Network Open listopada 13, 2019, mówi, że podczas gdy więcej osób dorosłych dołączył programy odchudzania w okresie 1999 do 2016, wyniki nie były całkiem zadowalające. Ludzie są cięższe dzisiaj, o około 2,8 kg, średnio, niż na początku badania, choć około 42% wszystkich ludzi stara się schudnąć przez różne metody, w tym diety, ćwiczenia, cięcie na słodycze i picie większej ilości wody.

Leczenie przedawkowania opioidów: donosowo vs domięśniowe naloksyna

Zamieszczone w dniu Środa, 13 listopada 2019

Uzależnienie od opioidów i uzależnienia stały się powszechną zarazą w wielu krajach świata. Towarzyszący tym warunkom, przedawkowanie opioidów jest coraz częściej spotykane w wielu sytuacjach awaryjnych. Standardowym i wysoce skutecznym antidotum jest chlorowodorek naloklonu, antagonista opioidów, który był używany przez ponad 4 dekady.

Wysokie osoby bardziej narażone na rozwój migotania przedsionków

Zamieszczone w dniu Środa, 13 listopada 2019

Rozmiar może mieć znaczenie, jeśli chodzi o bezpieczne i stabilne serce. Nowe badania pokazują, wysokie ludzie są bardziej narażone na rozwój z nieregularnego bicia serca, znany jako migotanie przedsionków (AFib).Zdrowie Mężczyzny

Erekcja

Wytrysk i Sperma

Krzywizna prącia
comments powered by Disqus