Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie Kobiety  /  Podnoszenia piersi po Weightloss

Rekonstrukcja piersi po Weightloss

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-02-01)
Rekonstrukcja piersi po Weightloss Wiele kobiet rozpocząć, biorąc pod uwagę operacji rekonstrukcji piersi , jako sposób, aby poprawić swoje piersi po głównych odchudzanie. Z odchudzania dół piersi zmienić ten sam sposób, jak inne części ciała, i ten fakt staje się oczywiste, zwłaszcza w odzież, który pasuje do nie do końca tak chcesz. Kiedy kobiety są młodzi, ich piersi polegają głównie na gruczołowej (firma) kwestie, które są zastępowane przez luźniejsze tkanki tłuszczowej z wiekiem. Jest to normalny proces, a także jest to typowe w ciężar. Dotyczy to nie tylko kobiet, ale również mężczyzn.

Rekonstrukcja piersi po WeightLoss

Podczas procesu odchudzanie nie jest stopniowe i idzie szybko, skóra nie jest tak elastyczny. W związku z tym piersi ma wpływ na takie zmiany. W związku z tym rekonstrukcji piersi jest często wymagane po odchudzanie. Podczas tej procedury dodatkowe skóry jest usuwany, aby uniknąć ugięcia. Technika ta ma na celu poprawę tkanki piersi i sutki do bardziej atrakcyjne, młodszych i lepiej wyglądają. Może ona również pomóc biust się czuć dobrze nastrojony, porównywalne do stanu sprzed odchudzanie.

Operacja rekonstrukcji piersi jest wykonywane z uwzględnieniem celów i życzeń klienta. Określa indywidualny charakter operacji: kwota skóry, które jest niezbędne do usunięcia i typ usuwania są ustalane indywidualnie. W większości przypadków pacjenci muszą trochę skóry usuwanie wokół sutków i podnoszenie piersi. W niektórych przypadkach minimalne najazdów będzie wystarczające. Oznacza to, że działania zostaną zredukowane do blizny wokół otoczki. Ale to nie jest zwykle dla większości pacjentów, których problemy są związane z utratą masy ciała. One cierpią na dużą ilość obwisłe skóry. W większości przypadków operacja jest raczej bolesne. Pacjent jest zdolny do pracy w siedmiu do dziesięciu dni, średnio i mogą wrócić do swoich regularnych działań w ciągu trzech tygodni.

To nie tylko skóry piersi, że jest negatywnie przez głównych odchudzanie. Rzeczywiście nawet tkanki piersi, sam zmienia się z pełną i elastyczna na luźne i wiotkie. W zabiegu rekonstrukcji piersi piersi przywrócić ich oryginalnego woluminu za pomocą rekonstrukcji piersi implantu.

Implantów do rekonstrukcji piersi

Operacji rekonstrukcji piersi może odbywać się w różny sposób. Odbywa się to przez jeden lub kilka kawałków trochę się wzdłuż krotnie piersi, pod pachami lub wokół otoczki. Istnieją dwa typowe miejsca dla implantów: pod tkanki piersi i pod mięsień piersiowy. Wiele kobiet uważa, że jeśli implant jest umieszczony pod mięśni piersi, piersi wygląda znacznie bardziej naturalny i atrakcyjny. Operacji rekonstrukcji piersi trwa jeden do dwóch godzin. W większości przypadków operacja jest wykonywana w znieczuleniu ogólnym. Otrzymasz pooperacyjne opieki w domu; istnieje potrzeba aby utrzymać się w szpitalu. Leki doustne odciąży bólu po operacji, i będzie w stanie wrócić do pracy około tydzień lub tak.

Medycznych ekspertów i społeczeństwo mają nigdy nie lubił rekonstrukcji piersi implanty znacznie. I w niektórych przypadkach mają rację, ponieważ istnieją pewne zagrożenia spowodowane przez nich. Zgłoszenia silikonowych implantów piersi rekonstrukcji jest zazwyczaj to, co powoduje, że główny niechęć, a niedawno implanty piersi zaczęły być wypełnione roztworem soli fizjologicznej.

Rekonstrukcja piersi naturalne

Można znaleźć porady na rekonstrukcji piersi naturalne na różnych forach odchudzanie. Sugestie, że może się okazać, są zwykle naturalny i bezpieczny. Jeden z nich zdecydowanie będzie pracować dla Ciebie, i będziesz być zadowolony z poprawy kształtu piersi. Istnieją specjalne oddziały miejscowe na forum odchudzanie. Można tam znaleźć zalecenia do wyboru rekonstrukcji piersi naturalne. Niektóre z kobiet próbował naturalnych żele i kremy i podzielić się doświadczeniami z innymi. Przy pomocy środków prawo będziesz mógł wrócić jędrność piersi. Będą patrzeć pełne i młodszych. Taki wynik może być osiągalne nawet bez implantów do rekonstrukcji piersi i ryzyko z tym związane. W związku z tym nie będzie cierpieć z efektów ubocznych. Znajdź rekonstrukcji piersi naturalne 


comments powered by Disqus