Strona Główna  /   Zdrowie Kobiety  /  Podniesienie piersi po odchudzaniu

Wyciąg z piersi po utracie wagi: naturalna rekonstrukcja piersi

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Ines Obregon (2019-05-24)
Wyciąg z piersi po utracie wagi: naturalna rekonstrukcja piersi Wiele kobiet zaczynają rozważać chirurgii odbudowy piersi jako sposób na poprawę ich piersi po poważnej Weightloss. Dzięki odchudzaniu piersi zmieniają się w taki sam sposób jak inne części ciała, a fakt ten staje się oczywiste, zwłaszcza w ubraniach, które nie pasują całkiem tak, jak chcesz.

Kiedy kobiety są młode, ich piersi składają się głównie z gruczołów (twarde) tkanek, które są zastępowane przez luźniejsze tkanki tłuszczowej z wiekiem. Jest to normalny proces, i to jest również typowe w przypadku Weightloss. Dotyczy to nie tylko kobiet, ale także mężczyzn.

Rekonstrukcja piersi po WeightLoss

Gdy proces odchudzania nie jest stopniowe i utrata masy ciała szybko, skóra nie jest tak elastyczna. W związku z tym, piersi ma wpływ na takie zmiany. W związku z tym, powiększenie piersi jest często wymagane po utracie wagi. Podczas tej procedury, dodatkowa skóra jest usuwany, aby uniknąć zwiotczenie. Technika ta ma na celu poprawę tkanki piersi i sutki do bardziej atrakcyjne, młodszy, i lepszy wygląd. Może również pomóc popiersie czuć się dobrze stonowanych, porównywalne do stanu sprzed utraty wagi.
Wyciąg z piersi po utracie wagi jest wykonywana z uwzględnieniem pragnień i celów klienta. Określa indywidualny charakter operacji: ilość skóry, która jest niezbędna do usunięcia i rodzaj usuwania są rozstrzygane indywidualnie.
W większości przypadków, pacjenci potrzebują niektórych usuwania skóry wokół sutków i podnoszenia piersi. W niektórych przypadkach, minimalne najazdów będzie wystarczające. Oznacza to, że operacja zostanie zmniejszona do blizny wokół Areola.

Ale to nie jest zwykle dla większości pacjentów, których problemy są podłączone do utraty wagi. Cierpią z dużą ilością saggy skóry i w takich przypadkach, operacja jest dość bolesne. Jednak, pacjent jest w stanie pracować w ciągu siedmiu do dziesięciu dni na średniej i może powrócić do ich regularnych działań w ciągu trzech tygodni.

Zwiotczenie piersi

Saggy Breast
Saggy piersi
To nie tylko skóra piersi, które negatywnie wpływają na główną utratę wagi. Właściwie, nawet sama tkanka piersiowa zmienia się z pełnego i stają się wiotkie. W procesie przebudowy piersi, piersi przywrócić oryginalną objętość za pomocą implantów powiększenie piersi.

Ciało moment doświadczeń ogromny spadek masy brzucha, oczywiście, jest spłaszczyć, ale również piersi dostaje pochlebnego kształtu, który nie jest atrakcyjny patrzeć. To jest bardzo powszechne dla każdej kobiety mają zwiotczenie piersi po utracie wagi , jak skład piersi obejmuje tkanki gruczołów i tłuszczowych.
Po utracie wagi, ilość tkanki tłuszczowej zostaje zmniejszona, co powoduje ugięcia piersi.
Jest to również jeden z powodów, dlaczego kobiety po utracie wagi znaleźć ich piersi w mniejszym rozmiarze niż to, co kiedyś. Niektóre kobiety, jednak, nie może wystąpić saggy piersi lub zmniejszenie wielkości piersi w kwestii faktu, że ich piersi mają więcej tkanki gruczołowej, a nie tkanki tłuszczowej. Trudno jest powiedzieć, kto doświadczy drastycznej zmiany w kształcie i rozmiarze piersi przed utratą masy ciała.

Kto potrzebuje Breast Lift po utracie wagi?

Każda kobieta z piersi zwiotczenie musi pójść na wyciąg z piersi po utracie wagi. Oto niektóre z objawów piersi w potrzebie podnoszenia piersi:

 • Sutki skierowane w dół.
 • Piersi z brodawki/otoczki znajduje się poniżej zagnieceń piersi.
Przed decydując się na leczenie podnoszenia piersi, trzeba wiedzieć, że wyciąg z piersi nie zmienia rozmiar piersi. Zabieg jest najbardziej korzystny dla tych, którzy nie są zadowoleni z kształtu piersi , a nie wielkości.

Kiedy udać się do operacji podnoszenia piersi?

Utrata masy ciała może być głównym powodem zwiotczenie piersi. Leczenie w przypadku kształtowania piersi wymaga jednak pewnych rozważań, takich jak:

 • Stabilna waga: Kobieta, której rozmiar piersi wzrasta/maleje z przyrostu masy ciała powinny mieć stabilną wagę przed podjęciem operacji podnoszenia piersi. Rozmiar piersi będzie nadal podnieść/spadek z masy ciała, aż do osiągnięcia stabilnej wagi.
 • Osiągnięcie cel waga: każdy, kto na reżim schudnąć by ustawić cel dla tego samego. Operacja podnoszenia piersi powinna być wybrana tylko wtedy, gdy optymalna waga jest osiągana. Jest wysoce wskazane, aby poczekać na czas, aż optymalna waga zostanie osiągnięty przed pójściem do chirurgii odbudowy biustu.
 • Ciąża: kobiety planując ciążę należy poczekać, aż skończycie, mając dzieci. Rozmiar piersi może drastycznie zmienić w czasie ciąży; Dlatego należy poczekać na pewien okres czasu przed pójściem na operację piersi. Operacja podnoszenia piersi może powodować trudności podczas karmienia piersią, dlatego należy poczekać co najmniej 6 miesięcy po urodzeniu dziecka.
Każda kobieta, która osiągnęła stabilną wagę i nie jest w ciąży lub urodziła dziecko może przejść implanty piersi lub mastopexy, Chirurgia podnoszenia piersi.

Implanty rekonstrukcyjne piersi

Breast Reconstruction Implants
Implanty rekonstrukcyjne piersi
Operacja odbudowy piersi może być przeprowadzona na różne sposoby. Odbywa się za pomocą jednego z kilku kawałków wykonanych wzdłuż piersi krotnie w podramieniu lub wokół Areola. Istnieją dwa wspólne miejsca dla implantów: pod tkanką piersi i pod mięsień piersi.
Wiele kobiet uważa, że jeśli implant jest umieszczony pod mięsień piersiowy, piersi wygląda o wiele bardziej naturalne i atrakcyjne.
Chirurgia rekonstrukcji piersi trwa zwykle od jednej do dwóch godzin, aby zakończyć. W większości przypadków, operacja jest wykonywana przez dając znieczulenia ogólnego pacjenta. Ponadto, pacjent dostaje opiekę pooperacyjną w domu i nie ma potrzeby, aby utrzymać pacjenta w szpitalu przez kilka dni. Doustne leki łagodzi ból po zabiegu, i jeden będzie w stanie wrócić do pracy w około tydzień lub tak.

Eksperci medyczni i społeczeństwo nigdy nie lubił implantów piersi w dużym stopniu. W niektórych przypadkach, jest to również prawo, ponieważ istnieje ryzyko związane z takich zabiegów. Silikonowe wypełnienie implantu rekonstrukcji piersi jest zwykle rzeczą, która powoduje, że główny niepodobny, a ostatnio implanty piersi zaczęły być wypełnione roztworem soli fizjologicznej.

Ryzyko zabiegów przebudowy piersi

Oto niektóre z zagrożeń związanych z implantem odbudowy piersi:

 • Istnieje ryzyko asymetrii w piersiach. W niektórych przypadkach, rozmiar/wygląd piersi nie pasuje po implantu.
 • Ból i tkliwość w piersi po zabiegu.
 • Po zabiegu, Implant może pęknięcie lub Deflacja.
 • Powolne gojenie nacięć.
 • Zwiększone ryzyko powtórnej operacji piersi w przyszłości w celu usunięcia implantu.
 • Zmniejszone uczucie piersi.
 • Zwiększone ryzyko zakażenia piersi.
 • Krwawienie w piersi.
 • Po zabiegu efekt znieczulenia.
 • Rak piersi.
Każdy z powyższych powikłań może wymagać dodatkowej operacji.

Każdy, kto jest zainteresowany decydując się na operację piersi należy skonsultować się z chirurgiem kosmetycznym , aby uzyskać informacje na temat procedury, czynniki ryzyka, i opieki po zabiegu. Lepsze zrozumienie operacji może przygotować pacjenta do wszelkich przyszłych problemów związanych z implantem piersi.

Procedury związane z rekonstrukcją piersi

Breast Reconstruction Surgery
Chirurgia odbudowy piersi
Wyciąg z piersi po utracie wagi obejmuje różne techniki, które są następujące:

 • Deep gorsze nadbrzusza Perforator (DIEP): jest to zaawansowana forma chirurgii piersi. W chirurgii chirurg usuwa nadmiar skóry i tłuszczu z okolic brzucha bez osłabienia siły mięśniowej pacjenta. Nadmiar skóry jest następnie stosowany w procedurze kształtowania piersi.
 • Superior Perforator tętnicy pośladkowych (SGAP): w tej procedurze nadmiar skóry jest usuwany z pośladka pacjenta do późniejszego użycia w procedurze odbudowy piersi.
 • Perforator tętnicy profunda (PAP): w tej procedurze, nadmiar skóry jest usuwany z górnego tylnego uda z obszaru znajdującego się pod pośladkiem.
 • Poprzeczna Górna gracilis (Tug): w tej procedurze, nadmiar skóry jest usuwany z wewnętrznej uda pacjenta. Nadmiar skóry jest później stosowany w procedurze kształtowania piersi.
 • Latissimus Dorsi Myoskórne (lat klapy): w tej procedurze, skóra, tłuszcz, i mięśni z górnej i środkowej części pleców są obracane do obszaru piersi. W dłuższej perspektywie, operacja może zmniejszyć siłę mięśni utrudniając jeden wspinać się i pływać.
 • Poprzeczna rectus Myoskórne: w procedurze, kobiety Prime mięśnie rectus są usuwane w celu zmiany kształtu piersi. Technika ta może zwiększać ryzyko powstawania przepukliny. Procedura nie jest już preferowaną metodą podnoszenia piersi.
 • Tłuszcz szczepienia: w procedurze, Liposukcja brzucha, ud, pleców, ramion i pośladków są przeprowadzane do usuwania tłuszczu z tych obszarów. Tłuszcz jest następnie przygotowany do wstrzykiwania do piersi w celu zwiększenia atrakcyjność i kształt w górę piersi.

Czego się spodziewać po zabiegu odbudowy piersi?

Chirurgii rekonstrukcji piersi może zająć zwiotczenie piersi po utracie wagi, a także poprawić pełny wygląd pacjenta. Chirurgia piersi może działać dobrze przez:

 • Poprawa ogólnego wyglądu i odczuć piersi.
 • Poprawa symetrii piersi w przypadku, gdy są one nierówne.
 • Zwiększenie poczucia własnej wartości i ogólny wygląd ciała.
 • Zwiększenie ogólnej osobowości pacjenta.

Naturalna rekonstrukcja piersi

Można znaleźć porady na temat naturalnej odbudowy piersi w różnych forach Weightloss. Sugestie można znaleźć są zazwyczaj naturalne i bezpieczne. Jeden z nich z pewnością będzie działał dla Ciebie, a będziesz zadowolony z ulepszonego kształtu piersi.

Natural Breast Reconstruction
Naturalna rekonstrukcja piersi
Istnieją specjalne tematy na forach Weightloss. Tam można znaleźć zalecenia, aby wybrać naturalną rekonstrukcję piersi. Niektóre z kobiet próbował naturalne Żele i kremy i dzielić się doświadczeniami z innymi. Z pomocą odpowiednich środków zaradczych będziesz w stanie powrócić jędrność piersi. Będą wyglądać pełne i młodsze.
Świetny wynik może być osiągalne nawet bez implantów piersi i ryzyka związanego z nimi. W związku z tym, nie będzie cierpieć na skutki uboczne, jeśli wybierzesz naturalne podnoszenie piersi.

Korzyści płynące z naturalnych opcji

Naturalna rekonstrukcja piersi jest prostą procedurą w porównaniu do zabiegu chirurgicznego opartego na implantach. To może być przeprowadzone przez nikogo bez lat doświadczenia, jak ta metoda polega po prostu za pomocą naturalnych produktów ziołowych w celu poprawy wyglądu tkanek piersi. Zalety naturalnego podnoszenia piersi są zdecydowanie jasne. Niektóre z głównych raz są wymienione w następujący sposób:

 • Naturalny wygląd: piersi, które przeszły przez naturalne podnoszenie piersi wyglądają naturalnie w porównaniu do implantów. Naturalne podnoszenie piersi obejmuje ziołowe kremy i żele, które dają piersi naturalny wygląd po zabiegu. Procedura jest najlepiej nadaje się dla kobiet, które nie chcą ujawniać o uzyskanie powiększania piersi lub operacji redukcji piersi. W niektórych przypadkach naturalne podnoszenie piersi poprawia atrakcyjność piersi, zwłaszcza gdy stosowana jest technika oszczędzająca sutek.
 • Nie powtórzona operacja: w przeciwieństwie do zabiegu implantacji, naturalna procedura podnoszenia piersi nie wymaga powtarzających się zabiegów chirurgicznych ani innych ryzyk. Pacjenci, którzy przeszli przez procedurę implantu powinni uzyskać implanty wymieniane po każdych 12 latach. Powtarzające się operacje są ważne dla bezpieczeństwa pacjenta, ponieważ implanty są często na ryzyko zachwytu i szkód. Naturalne podnoszenie piersi trwa przez całe życie.
 • Naturalny czuć i symetria: naturalna procedura podnoszenia piersi obejmuje naturalny proces wzrostu piersi , który powoduje naturalny kształt, rozmiar i czuć.

Wybór między implantem a naturalną procedurą podnoszenia piersi

Korzyści płynące z naturalnego podejścia są zdecydowanie jasne w porównaniu z zabiegiem na bazie implantu.
Nadal, należy skonsultować się z profesjonalnym chirurgiem, aby wiedzieć, jaki rodzaj procedury podnoszenia piersi jest najbardziej odpowiedni dla pacjenta.
Istnieje wiele czynników, które chirurg może rozważyć przed wybraniem zabiegu chirurgicznego. Na przykład, chirurg może zbadać tkanek piersi, aby ocenić, czy pacjent może być leczona chirurgicznego kształtowania piersi, czy nie.

Historia zdrowia pacjenta i osobistych preferencji są niektóre z dodatkowych czynników, które mogą być brane pod uwagę przed pójściem na operację. Konsultowanie się z chirurgiem jest najlepszym sposobem, aby wiedzieć, które procedury kształtowania piersi powinny być przestrzegane.

Wniosku

Dla kobiet, piersi odgrywają kluczową rolę w ich wyglądzie. Saggy piersi po szybkiej utracie wagi wygląda nieatrakcyjne i może sprawić, że kobieta traci zaufanie, podczas gdy na randkę lub będąc w imprezie. Wyciąg z piersi po utracie wagi może przyczynić się do poprawy wyglądu piersi w naturalny sposób!

Dowiedz się, jak podnieść sagging piersi 


comments powered by Disqus