Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny  /  Produkcja nasienia po 40

Produkcja nasienia po 40. Jak starzenie się wpływa na liczbę plemników i płodność mężczyzn.

Produkcja nasienia po 40. Jak starzenie się wpływa na liczbę plemników i płodność mężczyzn. Jeśli masz ponad 40 lat, są szanse, że masz niską liczbę plemników i myślisz o zwiększeniu produkcji nasienia. Prawie każdy dorosły mężczyzna tego potrzebuje, a ich powody mogą być różne. Przede wszystkim pomaga mężczyznom zwiększyć płodność, ale nie jest to pojedynczy motyw. Oprócz poprawy płodności, pomaga męskim orgazmom stać się znacznie bardziej intensywnymi!

Jednak sama ta potrzeba nie przyniesie wymaganego rezultatu, jeśli człowiek po prostu usiądzie i nie podejmie żadnych kroków, aby osiągnąć ten cel. Wyniki są niesamowite, a wpływ na samopoczucie dorosłych mężczyzn jest w rzeczywistości zauważalny, ponieważ w ten sposób poprawia się męska energia, potencja i ilość wytrysku. Według badań, większe wytryski zwiększają poziom hormonu serotoniny , o którym wiadomo, że pomaga regulować nastrój i zachowania społeczne, apetyt i trawienie, sen i pamięć.
Jednak większości mężczyzn podoba się fakt, że orgazm okazuje się bardziej intensywny.
Problem był również badany przez naukowców. Ich analiza działa dodatkowo pomaga mężczyznom poradzić sobie z problemem.

Męskie zdrowie seksualne

W ciągu ostatniej dekady przeprowadzono wiele badań nad zdrowiem seksualnym mężczyzn. Pracownicy służby zdrowia sugerują stosowanie suplementów diety w celu radzenia sobie z męskimi problemami seksualnymi. Jeśli Twoim zamiarem jest zwiększenie produkcji nasienia, nie ma lepszego podejścia do tego niż przyjmowanie suplementów diety, które są tworzone z myślą o tej funkcji.

Istnieją inne alternatywy, które również zostały przez nich zbadane, ale suplementy diety okazały się najbardziej przydatnym sposobem na zwiększenie produkcji nasienia. Ich stosowanie zostało zaakceptowane jako skuteczne i nieszkodliwe w porównaniu z ćwiczeniami penisa.

Starzenie się zmian w męskim układzie rozrodczym

Wielu mężczyzn doświadcza znaczących zmian w swoim ciele w latach 40. Większość ludzi słyszała o wzroście tkanki tłuszczowej, ale w męskim ciele jest więcej zmian, w tym w męskim układzie rozrodczym.

Męski układ rozrodczy przechodzi znaczące zmiany po tym, jak mężczyzna kończy 40 lat. Zmiany mogą prowadzić do obniżenia zdrowia seksualnego, zmniejszenia męskiej płodności, objętości nasienia wytwarzanego przez mężczyzn itp.
Aging Changes in Male Reproductive System
Starzenie się zmian w męskim układzie rozrodczym
W wieku 40 lat jądra mężczyzny przechodzą szereg zmian, a zmiany te mogą mieć konsekwencje dla jego płodności i jakości nasienia. Występuje wzrost nieprawidłowych plemników , które często są klasyfikowane jako "martwe".

Niedawny artykuł naukowy, opublikowany w International Journal of Andrology, wykazał, że liczba plemników, ruchliwość plemników i ogólna płodność mężczyzny są negatywnie dotknięte zwiększonym poziomem nieprawidłowych plemników. Odkrycia zaobserwowano u mężczyzn wszystkich ras i grup wiekowych.
W artykule stwierdzono również, że wzrost nieprawidłowej liczby plemników był związany ze zwyrodnieniem jąder spowodowanym starzeniem się. Zwyrodnienie powoduje wzrost uszkodzenia DNA plemnika i wzrost nieprawidłowych plemników.

Oprócz nieprawidłowości plemników może również wystąpić spadek popędu płciowego i zaburzenia erekcji. Zwiększony poziom nieprawidłowych plemników wpływa na prawdopodobieństwo chorób genetycznych u dzieci mężczyzny i powoduje wzrost liczby poronień. Badania mężczyzn, którzy poronili, wykazały, że ich nasienie zawierało więcej plemników, które miały uszkodzenie DNA.

Rosną obawy dotyczące wpływu problemów z plemnikami na płodność mężczyzn. Badania sugerują, że problemy z plemnikami spowodowane starzeniem się mogą prowadzić do niepłodności w 30% przypadków niepłodności męskiej. W niektórych przypadkach mogło to być niewykryte do tej pory.

Jak starzenie się wpływa na liczbę plemników i płodność mężczyzn?

Jak starzenie się wpływa na liczbę plemników i płodność mężczyzn? Starzenie się wpływa na męską płodność i liczbę plemników na wiele sposobów. Z biegiem lat hormony i enzymy w jądrach, które są odpowiedzialne za produkcję nasienia, działają mniej wydajnie. Jądra w końcu zaczną produkować mniej plemników.

Aging Affects Sperm Count and Male Fertility
Starzenie się wpływa na liczbę plemników i płodność mężczyzn
Istnieją dwa powszechne sposoby, w jakie wiek wpływa na męską płodność.

1. Zmniejszenie produkcji testosteronu

Mężczyźni mogą zacząć produkować mniej testosteronu, męskiego hormonu płciowego, który jest niezbędny dla męskiego zdrowia seksualnego. A na produkcję testosteronu wpływa wiele różnych czynników, w tym:

  • Zmiany hormonalne, takie jak spadek ludzkiego hormonu wzrostu (HGH) lub poziomu estrogenu, który często występuje wraz z wiekiem
  • Czynniki związane ze stylem życia, takie jak ilość spożywanego alkoholu, napojów gazowanych i fast foodów
  • Dieta, zwłaszcza rodzaj grubych mężczyzn jedzą

2. Zmniejszenie produkcji nasienia

Oprócz spadku produkcji testosteronu, występuje również zmniejszenie liczby plemników - liczby plemników wytwarzanych u starszych mężczyzn. Utrata produkcji nasienia i liczby plemników występuje w każdym wieku, nawet jeśli może być bardziej zauważalna, gdy występuje u starszych mężczyzn.

Starzenie się i jakość nasienia

Starzenie się wpływa na jakość nasienia poprzez dwa różne rodzaje problemów, fizyczne i chemiczne, wyjaśnia dr Steven Shainberg, endokrynolog reprodukcyjny i dyrektor programów płodności mężczyzn w Weill Cornell Medicine w Nowym Jorku. "Oprócz problemów fizycznych, takich jak złe odżywianie i wątroba, która nie funkcjonuje optymalnie, istnieją również problemy chemiczne" - wyjaśnia. "Kiedy nasienie jest przechowywane, z czasem ulega degradacji, co może być spowodowane substancjami chemicznymi w diecie. Może to spowodować, że plemniki będą miały mniejszą ruchliwość i funkcję. "

"Im dłużej nasienie jest przechowywane, tym bardziej prawdopodobne jest, że cierpi na problem chemiczny, a także fizyczny" - kontynuuje Shainberg. "Nasienie jest przechowywane w najądrzu, gdzie jest dużo miejsca na pobranie nasienia, a nasienie, które jest przechowywane zbyt długo, najprawdopodobniej będzie miało problem fizyczny."
Shainberg zauważa, że kluczowym czynnikiem wpływającym na jakość nasienia jest wiek: tylko tyle nasienia można przechowywać, jeśli ulega degradacji. W rzeczywistości, gdy plemniki się starzeją, może być za późno, aby cokolwiek z tym zrobić, ponieważ istnieje punkt, w którym nie ma zmiany w jakości nasienia.

Shainberg podkreśla również, że wszyscy mężczyźni cierpiący na problemy z niepłodnością, bez względu na przyczynę, powinni regularnie badać nasienie. "Jeśli nasienie jest złej jakości, ważne jest, aby spróbować ustalić, czy istnieje problem fizyczny czy chemiczny" - wyjaśnia. "Jeśli występuje problem fizyczny, istnieją środki, które można podjąć w celu poprawy jakości nasienia".

Jak zwiększyć produkcję nasienia?

Wiele kobiet przyznaje, że nie chce przebywać z partnerem, który nie satysfakcjonuje ich seksualnie. Wszystkie te kobiety chcą mieć partnera, który może dać im całkowitą przyjemność. Kobiety lubią mężczyzn, którzy wzbudzają ich podniecenie seksualne i przemawiają do nich. Lubią ludzi, którzy mieszają ich krew. Jednym z najbardziej wpływowych czynników jest zdolność mężczyzny do zadowolenia swojej damy.

Jest to ogromny powód dla naturalnych suplementów. Istnieje wiele środków i naturalnych suplementów, które pozwalają mężczyznom zwiększyć produkcję nasienia. Codziennie przyjmuj multiwitaminy, a Twój organizm będzie zaopatrzony w niezbędne składniki odżywcze, które są tak pomocne, gdy organizm jest wyczerpany.

Oto kilka dodatkowych wskazówek, jak zwiększyć produkcję nasienia po 40:

  • Pij więcej wody.
  • Co więcej, pamiętaj, że regularne ćwiczenia fizyczne utrzymają Twoje ciało w dobrej kondycji, a Twój męskie funkcje na przyzwoitym poziomie.
  • Bądź bardziej ostrożny w swoim menu i dokonaj wyboru na korzyść diety odżywczej zamiast niezdrowych przekąsek i produktów przetworzonych.
  • Rzuć palenie, ale jeśli nie masz siły woli, aby to zrobić, spróbuj kontrolować ten zły nawyk. Weź pod uwagę jego negatywny wpływ na nasienie, jego objętość i jakość.
  • Alkohol to kolejny nawyk, który będziesz musiał kontrolować. Staraj się używać go w umiarkowanych ilościach.
  • Nie lekceważ tego, co oznacza dla Ciebie odpoczynek . Jest to niezbędne dla zdrowia, a także dobrego snu.
  • I w końcu musimy powiedzieć, mieć aktywne przyjemne doświadczenie seksualne przez cały czas - to zapewni ci sprawność i energię.

Najlepsze produkty zwiększające produkcję nasienia

Istnieje wiele sposobów na zwiększenie produkcji nasienia u dorosłych mężczyzn. Wśród nich przyjmowanie naturalnych suplementów, które zwiększają produkcję nasienia po 40 roku życia, ma jedną z wiodących ról.

Obecnie w sklepach internetowych jest duży wybór takich produktów.
Wszystkie te produkty mogą dać niesamowity efekt i zwiększyć produkcję nasienia po 40 roku życia.
Efekt ten opiera się na medycznie zatwierdzonej formule wysokiej jakości składników. Wynik jest naprawdę imponujący - od nadmiernego etapu życia seksualnego po zwiększoną ilość produkcji nasienia. Nawet odczucie powinno być bielsze i jednorodne.

Ale nikt oprócz ciebie nie może zdecydować, co wybrać. Tylko lekarz może udzielić odpowiedniej porady, a konsultacja jest ściśle wskazana. Istnieje wiele różnych sposobów, ale musisz podjąć ostateczną decyzję. Jeśli chcesz zwiększyć produkcję nasienia, nie ma się czym martwić. Powinieneś być wytrwały, a to pomoże ci osiągnąć twój cel.

Zwiększ produkcję nasienia po 40 


comments powered by Disqus