Strona Główna  /   Zdrowie Mężczyzny  /  Kryzys wieku średniego i andropauza

Kryzys wieku średniego i Andropauzy. Jak leczyć Andropause naturalnie?

Kryzys wieku średniego i Andropauzy. Jak leczyć Andropause naturalnie? 

Zdrowie starzejących się mężczyzn

Kiedy ludzie widzą, że energia młodości i męska siła ustępują, gdy osiągną 40 lat, doświadczają mieszanych uczuć. Jeśli chodzi o czynniki fizyczne, mają wypadanie włosów, bezsenność, problemy z pamięcią, itp. Takie rzeczy pogarszają sytuację i pogarszają sytuację.

Utraty motywacji, czuć się zirytowany i męczyć się bardzo szybko. W niektórych przypadkach mogą one przejść nadpotliwość i zaczerwienienie twarzy, problemy z wagą, mięśnie, i bóle. Zaburzenia erekcji to kolejny nieprzyjemny objaw. Rezultatem jest depresja.

Kryzys wieku średniego

Prawie każdy człowiek w swoim kryzysie wieku średniego doświadczy co najmniej jednego z powyższych objawów. Stopień wspomnianego powyżej wpływu problemów może się różnić, ale często jest to dość niszczycielskie. Ten kryzys w środku życia wpływa na mężczyzn i ich jakość życia, która zmniejsza się wraz ze starszać się ciała.

Midlife Crisis
Kryzys wieku średniego
Poza tym, może doprowadzić do osteoporozy i problemy z sercem. To do Ciebie, aby zdecydować, czy chcesz, aby warunek łatwiejsze i wyeliminować objawy starzenia. Osoba powinna postępować zgodnie ze strategią, która łączy różne aspekty, takie jak dieta, kontrola stresu, zmniejszenie spożycia tytoniu i alkoholu.

Zdrowie seksualne starzejących się mężczyzn

Męskie zdrowie seksualne zmienia się również w miarę starzenia się mężczyzny. Zdrowie seksualne zależy od hormonu płciowego zwanego testosteronem. Andropauza, lub ogólnie znany jako menopauza męska, jest stan hormonalny dzieje się u mężczyzn po pewnym wieku. Istnieją fizyczne przyczyny tego stanu i zdarza się, gdy poziom testosteronu zmniejsza się stopniowo. Proces ten rozpoczyna się około 30, a następnie jest 10% spadek co dekadę.

Ponieważ testosteron jest hormonem, który pomaga w utrzymaniu libido seksualnego, tworzenie nasienia, narządów płciowych i ciała, masy mięśniowej, i tkanki kostnej, implikacje andropauzy stopniowo pojawiają się jako osoba się starzeje.
Jak wcześniej wspomniano, andropauza jest menopauza jak stan u starzejących się mężczyzn. Ale czym dokładnie jest andropauza, czym różni się od menopauzy kobiet i jak leczyć andropauzę naturalnie? Przekonajmy się.

Co to jest Andropauza?

Związane z wiekiem zmiany u mężczyzn prowadzą do niskiej produkcji testosteronu i zmian w zdrowiu seksualnym, charakteryzujących się brakiem libido i zaburzeniami funkcjonowania seksualnego. Ponieważ istnieje niski poziom testosteronu do paliwa męskiego libido, wpływa na męskiej sprawności seksualnej, plemników liczyć i stężenie, energia fizyczna, i wytrzymałość.

Zmiana hormonów może również wpływać na zdrowie emocjonalne. Warunek ten jest określany jako andropauzy.
Andropause
Andropauza i hormony
Dzieje się to w fazie stopniowej w średnim wieku, z poziomu hormonów znacznie maleje jak mężczyźni zachować starzenie. Różni się od menopauzy u kobiet na drodze jego wystąpienia.

Zmiany hormonalne spowodowane zatrzymaniem owulacji u kobiet oznaczają początek menopauzy, która następuje szybko po wieku. Jednak, u mężczyzn, poziom testosteronu spada przez lata bardzo stopniowo.

Kiedy Andropause ustawia się?

Zwykle, mężczyźni po 50 roku życia cierpią z powodu spadku poziomu testosteronu. Niektórzy mężczyźni doświadczają spadek dość wcześnie ze względu na niezdrowy styl życia, choroby, lub leki. Mężczyźni mają najwyższy poziom testosteronu w okresie dojrzewania i młodzieży. Po ukończeniu 30 roku życia, poziom spada o jeden procent każdego roku.

Objawy andropauzy

Objawy andropauzy mogą wystąpić, gdy mężczyźni osiągną późne 40-tych lub na początku lat 50-tych. Niektóre z tych typowych objawów są:

 • Utrata popędu seksualnego
 • Erekcji
 • Niska liczba plemników
 • Mała objętość plemników
 • Brak energii
 • Niska masa mięśniowa
 • Wahania nastroju
 • Depresji
 • Bezsenność
 • Zmęczenie
 • Zwiększona zawartość tłuszczu z brzucha
 • Trudności w koncentracji
 • Zmniejszenie gęstości kości
 • Rozwój męskich piersi
 • Wypadanie włosów
 • Uderzenia gorąca
 • Zmniejszenie rozmiaru jądra

Andropauza i zaburzenia erekcji

Jednym z głównych problemów andropauzy jest zaburzenia erekcji. Może to być największym problemem mężczyzn i pierwszym powodem, dla którego mężczyźni chcą dowiedzieć się, jak leczyć andropauzę naturalnie. Podczas andropauzy, gdy poziom testosteronu spadek zbyt szybko lub spadły o połowę od ich szczytowego poziomu, zdrowie seksualne u mężczyzn zaczynają cierpieć. Można również rozpocząć doświadczanie innych wyżej omówionych objawów.

Zaburzenia erekcji u mężczyzn jest bardzo powszechne w późnych 40-tych i 50-tych ze względu na duży spadek poziomu testosteronu. Brak głównego hormonu płciowego w męskim ciele niekorzystnie wpływa na popęd seksualny. Mężczyźni zaczynają doświadczać utraty libido, a także nie wykonują podczas aktywności seksualnej.
Andropause
Andropauza i impotencja
Niski poziom testosteronu wpływa również na funkcjonowanie narządu płciowego, co powoduje problemy z erekcją podczas aktywności seksualnej. Mężczyźni nie osiągają i utrzymują erekcji podczas aktywności seksualnej, co prowadzi do zerowej satysfakcji i przyjemności. Niski poziom testosteronu i zaburzenia erekcji są również związane z niską produkcją plemników i zmniejszeniem stężenia nasienia.

Ogólnie rzecz biorąc, chęć zaangażowania się w aktywność seksualną, erekcja i sprawności seksualnej znacznie utrudniają wraz z wystąpieniem andropauzy i spadkiem poziomu hormonów.

Jak zapobiec Andropause?

Głównym pytaniem, jakie wszyscy mężczyźni mają w swoich umysłach, jest "jak zapobiegać andropauzy?".

Oto kilka naturalnych zmian, które trzeba wdrożyć w swoim życiu, aby zapobiec zestaw andropauzy i zachować zwiększenie poziomu hormonów, aby zapobiec zaburzenia erekcji, wypadanie włosów, brak siły fizycznej, i inne główne objawy:

 • Zmiany stylu życia
 • Zdrowa dieta
 • Ćwiczenia

Zmiany stylu życia

Czynniki stylu życia są bardzo odpowiedzialne za wczesne lub szybkie andropauzy. Wiele objawów andropauzy występują z powodu problemów ze stylem życia, takich jak uzależnienie od alkoholu, lęk, stres, depresja, brak snu, i zła dieta.

Zmień swój styl życia, poprawiając swoją dietę i zmniejszając palenie papierosów i spożycie alkoholu. Największym wyzwalaczem jest stres i niepokój, który prowadzi do poważnej zmiany poziomu hormonów. Kwestie relacji, problemy finansowe, kryzys wieku średniego i inne problemy odgrywają wielką rolę w andropauzie. Staraj się wyeliminować te przyczyny prowadzić bezstresowe, zrelaksowane życie.

Zdrowa dieta

Zdrowe odżywianie jest jednym z najlepszych sposobów zapobiegania andropauzy. Mężczyźni potrzebują białek, witaminy, i minerały, aby utrzymać masę mięśniową i pomoc w produkcji testosteronu. Cynk, kwasy tłuszczowe omega-3, witamina D, są niezbędne w produkcji testosteronu. Obejmują chude białko zwierzęce, owoce morza, tuńczyka, sardynki, ostrygi, orzechy, zielone warzywa liściaste i niskotłuszczowe produkty mleczne w regularnej diecie.

Ćwiczenia

Aby zapobiec andropauzy, należy zachować sprawność i regularnie ćwiczyć. Ćwiczenia utrzymuje ciśnienie krwi w kontroli i eliminuje inne choroby, takie jak cukrzyca i otyłość, które mogą przyspieszyć andropauzy. Poprawia krążenie krwi, poprawia funkcjonowanie narządów rozrodczych. Ćwiczenia są również niezbędne do prawidłowej produkcji hormonalnej w organizmie, szczególnie pomagając organizmowi w produkcji więcej testosteronu.

Mężczyźni muszą angażować się w co najmniej trzydzieści minut regularnych ćwiczeń dziennie, aby promować produkcję testosteronu w organizmie. Angażować się w niektórych sportów lub ćwiczyć ćwiczenia sercowo-naczyniowe na co dzień, aby utrzymać formę i zachować swoją męskość.

Opcje leczenia andropauzy

Andropause
Opcje leczenia andropauzy
Chociaż nie znajdziesz lekarstwa na kryzys wieku średniego, można poprawić jakość swojego życia za pomocą pewnych opcji leczenia andropauzy,które mogą pomóc w walce z konsekwencjami andropauzy. Najpopularniejsze wzmacniacze erekcji są produkowane w postaci tak zwanych tabletek na erekcję.

Te tabletki są rzeczywiście nic więcej niż suplementy diety dla leczenia andropauzy. Mogą przynieść pozytywne zmiany w twoim życiu seksualnym, które pomogą Ci poprawić jakość swojego życia w ogóle. Nie wierz tym, którzy mówią, że takie tabletki nie są warte wydanych pieniędzy.

Jest to niezbędne, ponieważ seks jest siłą napędową, która wpływa na nasze życie i nasz związek. Seks jest ściśle związany z emocjami i nie możemy brać go osobno. Kobiety wolą tych mężczyzn, którzy są silni i dobrzy w łóżku. Chcą, aby ich mężczyźni mieli wigor seksualny. I oczywiście, nie są chętni do spędzenia życia z tymi ludźmi, którzy cierpią z powodu andropauzy i jej konsekwencji.

Suplementy diety dla andropauzy

Kluczem do najwyższej jakości zdrowia u mężczyzn i zachowania męskości jest dobre odżywianie. Mężczyźni wymagają więcej kalorii niż kobiety i muszą jeść pokarmy bogate w białko i błonniki. Produkty mleczne, chude białka i białka roślinne są ważne, aby utrzymać ich siłę i zdrowie reprodukcyjne w stanie nienaruszonym.

Jednak, żywności często nie są odpowiednie, aby zapewnić Państwu wymaganą ilość witamin i minerałów. Jeśli nie uda ci się przyjmować niezbędnej ilości witamin i minerałów przez żywność, zdrowie reprodukcyjne może cierpieć.
Andropause
Naturalne suplementy do leczenia andropauzy

Naturalne leczenie Andropauzy

Potrzebujesz naturalnego leczenia andropauzy. Są to zazwyczaj suplementy diety zawierające niezbędne witaminy, zioła, lub minerały, aby zwiększyć swoje zdrowie seksualne w takich czasach. Dodatki te są najlepsze opcje leczenia andropauzy, ponieważ uzupełniają składniki odżywcze brakuje w organizmie. Pomagają one w naturalnej produkcji męskiego hormonu o nazwie testosteron.

Oto niektóre z ważnych składników odżywczych w suplementach testosteronu zwiększenie leczyć niskie problemy z testosteronem, poprawy zdrowia seksualnego, i leczyć andropauzy naturalnie:

 • Kwas D-asparaginowy
 • Dehydroepiandrosteronu
 • Cynku
 • Suplementy ziołowe

Kwas D-asparaginowy

Testosteron zwiększenie suplementów może zawierać ten niezbędny naturalny aminokwas o nazwie Kwas D-asparaginowy. Badania sugerują, że aminokwas ten ma właściwości, aby zwiększyć hormonu luteinizing u mężczyzn, dzięki czemu komórki Leydiga w męskim narządzie rozrodczym produkują więcej testosteronu. Poprawia również produkcję spermy i zdrowie.

Dhea

DHEA lub Dehydroepiandrosteron jest hormonem wydzielanym przez nadnercza i utrzymuje optymalny poziom testosteronu. Suplementy zawierające DHEA działać jak steryd anaboliczny, pomaga zarządzać wymagany poziom testosteronu. Kiedy ludzie starzeją się i andropauzy zaczyna się ustawić w, Suplementy DHEA może pomóc zwiększyć poziom hormonów męskich.

Cynku

Cynk jest jednym minerałem, który jest niezbędny dla zdrowia reprodukcyjnego u mężczyzn. Mężczyźni z niskim poziomem testosteronu ogromnie korzystać z suplementów cynku. Pomaga leczyć niepłodność i zwiększa męskie zdrowie reprodukcyjne. Przyjmowanie suplementów cynku jest niezbędne podczas andropauzy, aby poprawić zdrowie seksualne.

Suplementy ziołowe

Oprócz suplementów witaminowych i mineralnych, istnieją inne ziołowe suplementy dla leczenia andropauzy dostępne na rynku. Zioła jak ashwagandha, kozieradka, Żeń-szeń, i Yohimbe cuda pracy u osób z niskim poziomem testosteronu. Zioła te poprawić produkcję testosteronu, pomagając w ten sposób w produkcji spermy, liczyć, zdrowie plemników, ruchliwość, i libido.

Jak leczyć Andropause naturalnie? Wniosku.

Andropauza jest powszechna i może przydarzyć się każdemu jako zjawisko naturalne. Jednak, może być kontrolowane, jeśli szukasz naturalnych andropauzy możliwości leczenia w odpowiednim czasie.

Andropause
Andropauza może być leczona!
Podczas jedzenia prawo i zmiany stylu życia może ograniczyć początek andropauzy, zapewniając organizmowi prawo witaminy i suplementy mineralne pomagają zwiększyć zdrowie seksualne mężczyzn. Te naturalne sposoby pomocy w naturalnej produkcji optymalnej ilości męskiego hormonu płciowego, aby zachować męskość i płodność przez lata.

Chociaż wszyscy mężczyźni chcą być silni seksualnie, wielu mężczyznom trudno jest kupić produkty do leczenia andropauzy, ponieważ nie czują się w tym komfortowo lub uważają to za obraźliwe dla ich ego i ich męskości. Na szczęście, dziś wielu mężczyzn udaje się nauczyć, jak leczyć andropauzy naturalnie i zaakceptować, że mogą potrzebować pomocy i kupić te produkty.

Korzyści z naturalnych produktów do leczenia andropauzy

Naturalne produkty do leczenia andropauzy pomagają poprawić sytuację z różnych punktów.

 • Przede wszystkim pomagają pokonać andropauzę.
 • Po drugie, poprawiają życie seksualne mężczyzny. Za pomocą niego mężczyźni mają lepszą erekcję, a obwód i długość są również lepsze.
 • Po trzecie: Bardzo ważne jest, aby ogólny stan zdrowia mężczyzny również uległ poprawie.
 • Po czwarte: przepływ krwi staje się lepszy, co prowadzi do poprawy krążenia w obszarze miednicy.
 • I last but not least jest to, że męskie produkty poprawy libido cuda z relacji, ponieważ seks jest podstawą.
Jest całkiem jasne, dlaczego coraz więcej mężczyzn zaczyna ufać naturalne pigułki leczenia andropauzy i często z nich korzystać.

Zwiększyć poziom testosteronu i leczyć andropauzy naturalnie
comments powered by Disqus