Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie i Uroda  /  Przyczyny trądziku dorosłych

Przyczyny trądziku dorosłych

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Jennifer Greenwood (2019-04-08)
Przyczyny trądziku dorosłych  Przyczyny trądziku dorosłych mogą być tak różne jak rozmiary te brzydkie plamy. Co to jest? Jest jednym z najczęstszych powodów, dlaczego trądzik pojawia się problem z hormonami. Tego problemu, z kolei, może być spowodowane przez problemy związane z wiekiem. Mimo, że dzieje się tak często w wieku dojrzewania, co często wiąże się z serią hormony i wiele zmian trądzikowych całej wszystkie ciała, w przypadku trądziku u dorosłych jest to często spowodowane przez zmiany hormonalne lub pigułki antykoncepcyjne.

Podobnie jak przyczyny wszelkie choroby lub po prostu przyczyny niczego, że możemy dostać i że jest związane z naszego ciała trądzik może być spowodowane przez czynniki wewnętrzne lub zewnętrzne. Zacznijmy z naciskiem na wewnętrzne przyczyny trądziku u dorosłych.

Wewnętrzne przyczyny trądziku u dorosłych

Wewnętrzne przyczyny trądziku u dorosłych może być naprawdę szkodliwe i średnie - po prostu nie wiem, skąd pochodzą!

Jeśli zewnętrzne przyczyny trądziku są przewidywalne, w pewnym stopniu, wewnętrzne przyczyny trądziku można naprawdę pojawiają się bez powodu - może się wydawać, że przestrzegać wszystkich zasad higieny, masz prysznic, regularnie i po sportowe szkolenia, są całkiem świadomi zawartość kosmetyk, który używać i nie należy używać zbyt wielu różnych peelingi, ale w każdym razie trądzik plamy pojawiają się ponownie.

Internal causes of acne
Wewnętrzne przyczyny trądziku
Wewnętrzne przyczyny trądziku mogą być podsumowywane w następujący sposób:

  • Hormonów. Hormonów związanych z trądzikiem są zwane androgeny. Pierwotnie są hormony mężczyzn, ale wszystkie kobiety mają je do pewnego stopnia. A w szczególności jesteś może mieć wysoki poziom androgenów, jeśli jesteś w twoim wieku dojrzewania. Niektóre preparaty hormonalne również zwiększyć poziom hormonów w organizmie - a mianowicie pigułki antykoncepcyjne. Zwykle Androgeny są odpowiedzialne za produkcję sebum, które można nazwać jako przyczyną trądziku skóry.
  • Produkcję sebum. Hormonów może zwiększyć działanie łoju gruczoły znajdujące się w całym organizmie i zmieniających się sebum (lub oleju lub smaru). Wysokie wydzielanie sebum może być zbyt wiele dla skóry i w tym przypadku oleju nie tylko smarować skórę (i. e. rodzaju Dokonywanie warstwę ochronną na skórze), ale także wypełnienia porów skóry, i w ten sposób pojawiają się pryszcze, brzydki poza i tłuste wewnątrz.
  • Bakterii. Propionibacterium acnes są bakterii żyjących na ludzkiej skórze. Ten zarodek może ewoluować biologicznie aktywne substancje, które rozpuścić sebum. W tym przypadku skóra staje się wrażliwe i narażone na zewnętrzne przyczyniają się do trądziku. Więc tutaj widzimy Symbioza wewnętrzne i zewnętrzne przyczyny trądziku - "wewnętrznego" bakterie daje warunki wstępne dla zewnętrznego zagrożenia.
  • Czwarta przyczyna jest związana z pewne nieprawidłowe zmiany w mieszki włosowe, które mogą być również związane z hormonów. Czasem pęcherzyki rosną zbyt wiele tak, że trądzik może być utworzona ze ścian tych porów uprawianych zbyt dużo.

Zewnętrzne przyczyny trądziku u dorosłych

Teraz spójrzmy, zewnętrzne przyczyny trądziku u dorosłych, czyli te, które nie są związane z hormonów lub aktywność gruczołów łojowych lub innych organów (zazwyczaj ze względu na same hormony nadpobudliwość tych gruczołów również stać się nadpobudliwe i ich pobudzenie powoduje generowanie oleju w dużych ilościach, prowokuje, zadławienie porów i trądziku w wyniku).

External causes of acne
Zewnętrzne przyczyny trądziku
Więc jakie są zewnętrzne przyczyny trądziku u dorosłych? Można powiedzieć, że niektóre z nich pochodzą z nawyków i zachowanie osoby, która jest o trądziku, i tych innych właściwie nie zależą od osoby. Na przykład takie szkodliwe nawyki, jak zbieranie i wyciskanie trądzik może być nazwany jako jeden z najbardziej rozpowszechnionych przyczyn wszystkich rodzajów trądziku.

Jeśli zastosujemy taki zwyczaj, idziesz do śledzenia w zamkniętym kręgu - wyciskanie trądzik często prowadzi do nowego (lub kilka acnes, lub coś jeszcze gorszego, jak Stany zapalne i nawet blizny lub przebarwienia skóry).

Pielęgnacja skóry dla dorosłych

Pielęgnacja skóry dorosłych Bad jest również jednym z typowych zewnętrzne przyczyny trądziku - zwłaszcza dla osób, które niektórzy trening fizyczny lub po prostu żyć w ciepłych krajach. To, ponieważ pot jest jednym z najsilniejszych czynników wyzwalających pojawienia się trądziku.

Druga grupa obejmuje głównie czynniki środowiskowe - wysokiego zapylenia pracy miejsc, promieniowania, a także umysłowo kosmetyki, złe dziedziczenia itp. W większości przypadków te czynniki są bardzo trudne lub wręcz niemożliwe do wyeliminowania.

Niemniej jednak, jeden zawsze można zmniejszyć przyczyny trądziku dorosłych i zapobiec występowaniu tego problemu skóry. Zapobieganie jest łatwiejsze niż leki - uniwersalna zasada ta dotyczy również trądzik. Oczywiście po usunięciu wszelkich czynników, które mogą powodować trądzik i to zależy od Ciebie - będzie to decydujący krok naprzód w walce z.

Makijaż i trądzik

Jest tam żadnych połączenia między podkładem a trądzik? Tak, makijaż jest jedną z przyczyn trądziku dorosłych. Nie jest to rodzaj czucia lub coś. Jest faktem stwierdzonym dość i wszystkich ludzi, którzy są w szczególności zainteresowanych o ich produktów do skóry i zdrowia w ogóle wiedział o tym samym. Tutaj rozmawiamy głównie o kobiety, bo na pewno wszystkie "makijaż problemów" obawy kobiet znacznie więcej niż mężczyźni.

Acne caused by makeup
Trądzik spowodowane przez makijaż
I każda kobieta powinna wiedzieć co ona może używać makijażu aby uniknąć takie powszechne i przykry problem jako trądzik. Kosmetyk, który powoduje, że trądzik jest jednak i mimo wszystko, powszechnie stosowane i wiele kobiet nadal go używać i skarżą się na konieczności trądzik po prostu, nie wiedząc, co jest przyczyną ich kłopoty.

Trądzik spowodowane przez makijaż

Rzeczywiście odpowiedź, jak to często bywa po prostu leży na powierzchni. Dbanie o skórę nie powinny być obsesją, mimo to w niektórych przypadkach z kobietami. Ale mimo to trądzik i "trądzik spowodowane przez makijaż" w szczególności zazwyczaj pojawiają się jeśli pielęgnacji skóry dorosłych jest niedobór... lub zasadniczo Bezręki.

Takie zachowanie przebiera Pozdrawiam głównie ręczne usuwanie trądziku, a mianowicie, wyciskanie i zbieranie. Jednak nie jest związane z naszym głównym temacie, choć staje się bardzo istotne ze względu na prawie tych samych powodów.

What is non-obsessive skin care?
Co to jest Pielęgnacja skóry-obsesyjne?
Co to jest mówienie o "Pielęgnacja skóry - obsesyjne"?

  • Kosmetyk nie może być celem życia. Oczywiście dobrze jest dobrze wyglądać, ale istnieją przypadki, gdy nie robimy sami bardziej atrakcyjne z makijażem. Pomijając fakt, że Twoją ukochaną osobę można zakochać się w kogoś innego gdy widzi się wreszcie bez maquillage może po prostu psują skóry w ten czy inny sposób.
  • Zaleca się nie używać zbyt wielu scrubs - one szorować skórę tak bardzo, że staje się zbyt cienki i podatne.
  • Spróbuj wybrać kosmetyki do cery trądzikowej. I również nie zaleca się zbyt drobny proszek - czy chcesz, aby te proszki, aby dostać się do wszystkich mikroskopijne otwory na skórze? Po prostu wypełnienie tych otworów (lub porów lub pęcherzyków) jest pierwszy etap powstawania trądziku.
Istnieje związek między makijaż i trądzik - i to jest po prostu prosty ilustracji. To samo jest z kosmetyki zawierające olej - głównym agenta dla zadławienie porów.

Krótki opis

Nie panikuj, jeśli masz zły skóry. Po prostu dobrze zastanowić powoduje trądziku dorosłych i wybrać kosmetyki do cery trądzikowej zapobiegające te pryszcze.

Więcej informacji na temat przyczyn trądziku i wyprysków 


comments powered by Disqus