Centrum Ochrony Zdrowia

Centrum Ochrony Zdrowia

Międzynarodowa Sieć Ochrony Zdrowia

Strona Główna  /   Zdrowie i Uroda  /  Zioła do pielęgnacji skóry dla dorosłych

Zioła dla dorosłych skóry opieki

Artykuły autorstwa <em>Centrum Ochrony Zdrowia</em>Artykuły autorstwa Centrum Ochrony Zdrowia

© Jennifer Greenwood (2021-07-08)
Zioła dla dorosłych skóry opieki Istnieją pewne ziół do pielęgnacji skóry dorosłych z historii użytkowania i medycznie sprawdzonych wyników:

Mniszek lekarski

Mniszek lekarski jest bardzo wspólne pole roślina słonecznik grupy że funkcje podstawowe, odtruwanie cechy, co sprawia, że dobre zarządzanie miejsca skóry.

To zwykłe spodnie naszych stoczni zawiera wiele substancji przydatne dla naszego ciała: Cholina, związki gorzkie, inulina, wapnia, Kwas krzemowy, sodu, siarki i potasu, który jest również bardzo skoncentrowany w świeżych liści.

Łopian

Znanych Łopian, który pochodzi z Europy, Azji i północnej USA, jest również świetny lek dla skóry. Korzenie, a także liści łopianu zostały wykorzystane do leczenia raka, egzema, trądzik i inne choroby skóry na wieki. Poza tym może to zrobić skóry gładkie ponownie.

Żółty dok

Żółty dok, wspólne szeroko rozprzestrzenił się skóry toner, w połączeniu z sarsaparilla, oferuje lekarstwem na dolegliwości skórne trwałe. Jego składniki, takie jak taniny ściągające i antybakteryjne właściwości przeczyszczający antrachinony mieszane ze sobą, aby mikstury ziołowe, cenne w radzeniu sobie z chorobami skóry, jak Łuszczyca skóry i wyprysk, wraz z wyprysków skóry.

Jeżówka

Echinacea wzmacnia układ odpornościowy, zwiększa produkcję białych ciałek krwi i poprawia ścian komórkowych, tak, że wirusy i bakterie mają niewielkie szanse, aby przeniknąć do komórki. Za pomocą tej rośliny skóry dobre. Herb ma w szalenie rozpowszechnił się w Stany Zjednoczone Ameryki, Kanada i niektórych innych krajach, ale teraz można znaleźć również w Europie, Ameryce Północnej i w niektórych częściach Azji.

Oni używany przez usta, aby wzmocnić mechanizmy obronne organizmu i aby zmniejszyć długość i objawy przeziębienia i grypy. Łagodzi problemy skóry jak ukąszenia owadów, egzemy i łuszczycy. Echinacea również hamują powstawania bakterii i purulence.

Koniczyna czerwona

Roślina ta jest używana do czyszczenia krwi z toksyn. To jest znany jako metody skutecznego leczenia zaburzeń skóry dzięki duże ilości witamin z grupy B w nim. Tradycyjne ludowe lekarzy używane posiekać lub rozgnieść koniczyna kwiaty, albo one to stosowane na skórę bezpośrednio w leczeniu stanów zapalnych i gryzie niektórych owadów. Obecnie roślina ta jest używana w płyny, kremy i innych medycznych produktów kosmetycznych, pomaga w leczeniu łuszczycy i innych chorób.

Lukrecja

Jeśli trawione w umiarkowanych ilościach, lukrecji może pomóc w leczeniu zapalenia skóry i zaczerwienienie. Tam są okłady z lukrecji, stosowane w leczeniu chorób zakaźnych skóry i zapalenie skóry. Inne ziołowe środki czyszczące i kosmetyki to służy do rozjaśniania skóry.

Cayenne

Papryka ostra jest gorące i pikantne, głównie ze względu na kapsaicynę, substancji również stosowany w leczeniu skóry ból i swędzenie. Jest to możliwe ze względu na reakcję nerwy. Pieprz cayenne można nawet zrobić łuszczycy odejść. Jest to jeden z najlepszych pieprz cayenne korzyści. To również pobudza innych składników i pomaga im szybciej osiągnąć porów skóry i gruczołów łojowych.

Ziołowych Pielęgnacja

Nie wszystkie zioła wymieszać i rozpocząć leczenie problemów skóry bez porady lekarza. Jednak przy wyborze bezpieczny i naturalny środek na skórę, upewnij się, że to zawiera jeden lub więcej ziół do pielęgnacji skóry dorosłych, opisane w art. Te zioła są przetestowane medycznie i zdecydowanie pomoże leczyć skórę i zapobiec zapalenie skóry w przyszłości.

Znajdź bezpieczny ziołowych trądzik leczenie 


comments powered by Disqus